AP-9449 / 700 ml - 23,6 oz
LIMESHAKE BUBBLE Bardak
AP-9443 / 600 ml - 20,2 oz
LIMESHAKE Desenli Bardak
AP-9444 / 600 ml - 20,2 oz
Limeshake Bardak AP-9444
AP-9485 / 900 ml - 30,4 oz
Karpuz Pipetli Bardak
AP-9484 / 350 ml - 11,8 oz
Funny Pipetli Bardak AP 9484
AP-9483 / 300 ml - 10,1 oz
Bonny Bardak
AP-9481 / 500 ml - 16,9 oz
T-COF Çay & Kahve Presi
AP-9015/ 1700ml - 57,4oz
Şeffaf Sürahi
AP-9116/ 300ml - 10,1oz
Plastik Bardak
AP-9124/ 400ml - 13,5oz
Yummy Pipetli Bardak
AP-9222/ 650ml - 21,9 oz
Take´n Go Bardak
AP-9128/ 650ml - 21,9 oz
So Cute Bardak
AP-9127/ 400ml - 13,5oz
Cute Bardak
AP-9121/ 650ml - 21,9oz
Ruby Bardak AP-9121
AP-9123/ 400ml - 13,5oz
Ocean Bardak - 4'lü Set
AP-9089/ 350ml - 11,8 oz
Funny Bardak
AP-9388/ 300ml - 10,1 oz
Tedy Bardak AP-9388

Bardaklı sürahi 

Başucu sürahisi olarak da bildiğimiz Bardaklı Sürahi tek ürünle iki farklı görevi üstlenmekte, sürahinin üzerine ters çevrilen bardak hem kapak, hem de bardak vazifesi görmektedir.  

Cam olması sağlık ve hijyen açısından artı bir avantaj sağlamakta, hastane, ofis ve ev ortamlarının en bilindik ürün grupları arasında yer alan bu ürün, suyun dış ortamla temasını engellediği çin, uzun süre saflığını korumaya yardımcı olmaktadır. Farklı litrelerde çeşitlenmiş boyutları, ihtiyaçlara yönelik olup, dayanıklı yapısı, koku oluşumlarının önüne geçecek mahiyettedir. Optik kaygan yüzeyi temizliğini kolaylaştırırken, bulaşık makinesinde yıkanabilir   olması da artı bir kazanç sağlamaktadır. Bölmeli Saklama Kabı , sıvı deterjanlık

Bardaklı sürahi Modelleri

Bazı markaların üretmiş olduğu yazı bardaklı sürahi modelleri, birbirinden farklı litrelik ebatlarda kullanıcılara sunulmaktadır.

Sağlığını kaybetmek istemeyen insanlar günde en az 2 litre su içmelidir. Yılın tüm mevsimlerinde bireylerin günlük rutini haline getirmeleri gereken alışkanlıklardan biri de su içmektir. Su içme oranı bireylerin gününün verimli geçmesini ve insanların daha sağlıklı hissetmelerini sağlamaktadır. Sıcak günlerde, ferahlık hissi uyandıran su, soğuk günlerde de ılık bir şekilde tüketildiğinde şifalı etkiler uyandıran sıvıdır. Su tercihe göre şişe, sürahi ya da yazı bardaklı sürahi modelleri içerisinde tüketilmektedir. Evlerinizde vakit geçirdiğiniz, kişisel odalarınızda veya ofislerinizde kullandığınız yazı bardaklı sürahi modelleri, su tüketme alışkanlığınızın gelişmesine yardımcı olmaktadır. Suyu sadece susadığınızda içmek yerine, düzenli bir şekilde tüketmek sizlere motivasyon anlamında büyük katkılar sağlamaktadır. İstenen miktarda su tüketmek gençlere, çocuklara ve orta yaşlara uygun biçimde üretimler yapılmaktadır. Bu konuda özellikle yazı bardaklı sürahi modelleri tüm yaş grupları tarafından sevilerek tercih edilebilecek ürünlerden biridir.

Bardaklı Sürahi Fiyatları

İnsanlar için oksijen sonrasında sıvı tüketilmesi son derece önemlidir. Bu konuda her gün gerekli oranda su tüketilmesi birçok antibiyotik ve bitkisel tedavilerin önüne geçmektedir. İnsanların sağlıkları için son derece önemli olan sıvı tüketiminde bardaklı sürahi çeşitleri kullanılır. Bardaklı sürahi fiyatları tüm evler için uygun aralıklara sahiptir. Güvenilir ve online alışveriş sitesi olan Titiz Plastik de çeşitli avantajlar ve uygun fiyatlarla bardaklı sürahi modellerini bulabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek Başucunuzda kullanabileceğiniz bardaklı sürahi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bardaklı sürahi modellerinin fiyatlarında farklılıklar olması genel olarak üretilen malzemelerin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Porselen ve cam olmak üzere farklı ürünlerden üretilen bardaklı sürahi modellerinden kendinize en uygun olan modeli seçmeniz fiyat aralıklarının oluşmasında etkili olur. Bardaklı sürahi fiyatları model, renk ve desen seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. Sağlığınıza katkı sağlayacak olan bardaklı sürahi modellerinin en uygun fiyatlı seçeneklerini satın alabilirsiniz.

Bardaklı Sürahi Seçimi 

Bardaklı sürahi seçimi tamamen bireylerin zevk ve tercihleri ile orantılıdır. Tüm yaş gruplarına uygun şekilde üretilen bardaklı sürahi seçimi kişilerin zevklerine bağlı olarak değişmektedir. Genellikle başucu sürahisi olarak tercih edilen bardaklı sürahi modeller birbirinden farklı tasarımlarıyla Titiz Plastik web sitesinde siz değerli kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Sizlerde güne başlarken su alışkanlığına sahip olup, daha zinde ve daha pozitif bir ruh haline sahip olmak istiyorsanız, bardaklı sürahi seçimi konusunda Titiz Plastik sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hayvan figürleri, çiçek desenler, renk geçişleri veya ilham veren cümlelerin yer aldığı bardaklı sürahi tasarımları kişilerin su içme isteklerini artırabilir. Canınız su istediği zaman, antrenman dönüşlerinde ya da gün içinde su gereksinimi olan hedef su miktarının tamamlanması için yanınızda her zaman olabilecek bardaklı sürahi modelini tercih etmek için Titiz Plastik sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE