AP-9116/ 300ml - 10,1oz
Plastik Bardak
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  342
 • KOLİ HACMİ
  0,046 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  11,53 kg
 • KOLİ EBATI
  480x240x395 mm
 • ÜRÜN EBATI
  79x79x100 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  33 grAP-9116/ 300ml - 10oz

Bardak

Sıvıların tüketilmesinde bardakların yeri doldurulmaz hiç şüphesiz. Çeşitli boy ve ebatlara sahip olan bardakların ayrıca her meşrubat için farklı tasarlanmış cam, metal, plastik çeşitleri de bulunmaktadır. Ev ve iş yerlerinde kullanmaya alışık olduğumuz bardak çeşitlerine, bazen araç içerisinde bazen de bir piknikte de ihtiyaç duyabilmekteyiz. İşte bu tip ihtiyaçlar için tasarladığımız 300 ml lik Plastik Bardak seçeneklerimiz ile dilenilen yerde, istenilen zaman, hijyenik koşullarda sıvı tüketebilmenin kapılarını aralıyoruz. Yumurta Saklama Kabı

Çarptı, düştü, kırıldı gibi olumsuz düşünceleri bir kenara bırakarak, kaliteli plastiğin verdiği mukavemetle uzun yıllar mutfaklardaki yerini koruyacak güce sahip olan plastik bardaklarımız, kolay temizlenebilen, pürüzsüz yüzeyi ile de zahmetsiz bir kullanım sağlayacaktır. 300 ml lik 10 Oz olarak modellendirdiğimiz bardaklarımız, farklı renk alternatiflerine sahip ve BPA dan uzak yapıdadır.

Dayanıklı yapısı yalnızca soğuk içeceklerin değil, çay, kahve gibi sıcak meşrubatların servis edilmesi ve tüketilmesi aşamasında da mukavemet gösterebilmektedir. Kişiye özel ve hijyenik olması, kalabalık ortamlarda sağlıklı çözümler sunarken, ev, ofis, hastane, piknik alanlarının da vazgeçilmez gereçleri arasında yerini alacaktır. Eğilip bükülmeye karşı dirençli olmasından ötürü, elde kolaylıkla kavranabilmekte, yüksek ısılı içeceklerin bile rahatlıkla tüketilebilmesine imkan vermektedir.  Dış gövde kısmındaki renkli model ve detaylar bardaklara canlılık kazandırırken, içinden pipetli çeşitleri de küçük yaş gruplarının rahatlıkla kullanacağı seçeneklerden olacaktır. 342 adet olarak paketlenip, kolilenen ürünlerimiz, toptan olarak satışa sunulmaktadır. süngerlikli sıvı sabunluk

Kullanım alanı sınırlandırılamayacak kadar geniş olan bardaklar, günlük hayatın vazgeçilmez ekipmanlarından biridir. Ezelden beri sürahi ile ayrılmaz dostluğu, yaygınlaşmaya başlayan plastik bardak üretimi ile artık bireyselleşmiş, perakende olarak da hızla kullanılmaya başlanmıştır.

Mutfakta, ofiste, okulda, piknikte, arabada ve daha pek çok alanda, soğuk yada sıcak içeceklerin servis edilmesinde kullanılan bardaklar, hammaddesi plastik olan gereçlerdir. Klasik cam bardak görünümü dışına çıkmadan, geleneklere bağlı kalarak tasarladığımız plastik bardaklarımız, size cam bardak havasında meşrubat tüketme zevki yaşatacaktır. Tek seferde yeterli miktarda içeceği servis edebilecek kapasiteye sahip ürünümüz, özellikle pikniklerinizin vazgeçilmez ekipmanı olmaya aday bir üründür.

Hafif ve pratik kullanımları itibariyle, tercih sebebi olan, farklı boyutları ile her ihtiyacı karşılayan bu ürünler, kırılmaya karşı mukavemetli yapılarıyla da özellikle açık alanlarda kullanılmaktadır.

BPA içermeyen, sağlık standartlarına uygun, hijyen sertifikali sağlıklı plastikten imalatını gerçekleştirdiğimiz plastik bardak ürün grubumuzu, bu sayede her türlü meşrubatın servisinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İster evde, ister araç içerisinde, yanınızda her daim hijyenik bir bardak bulundurmak istediğinizde en doğru tercih olacak olan bu ürün, farklı renk tonları ile de her zevke hitap edecek seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır.

Kavramaya elverişli tasarımı, sıcak yada soğuk içeceği rahatlıkla tutma, inceltilmiş ağız kısmı da kolaylıkla içme konforu sağlamaktadır.

Kırılma, çizilme ve aşınmaya karşı dayanıklı yapısı uzun yıllar aynı kalitede kullanma avantajı sağladığı gibi, kaygan, parlak yüzeyi de hızlı ve kolay temizlenebilme rahatlığı yaşatmaktadır.

İçine konulan meşrubatın kokusunu bünyesinde barındırma dan, her defasında hijyenik kullanım imkanı sunan bardaklarımız, 300ml kapasitesi ile dilediğiniz miktarda içeceği servis etme olanağı sunmaktadır.

Uygun fiyat avantajları ile bütçenizi zorlamadan dilediğiniz adet miktarınca alabileceğiniz, isterseniz tek ton dilerseniz renk renk tasarlayabileceğiniz takımınızı tamamen ihtiyacınıza uygun olarak oluşturmak sizin elinizde.

Ísıya karşı dayanıklı, bulaşık makinesinde yıkanabilen ve mikrodalga fırında da kullanılabilen ürünlerimiz, tüketicisine konforlu ve kolay bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Diğer pet bardaklara kıyasla oldukça kaliteli ve dayanıklı olan bu ürün, devrilme, eğilme, bükülmeye karşı gösterdiği direnç ile her yaş grubundan kesimin rahatlıkla kullanabilmesine zemin hazırlamaktadır.

Geri dönüşüme uygun içeriği ile de çevreci olan plastik bardaklarımız, kullanıldıktan sonra da ihtiyaçları karşılamaya devam etmektedir.

İser pipetli, ister klasik olarak içecek tüketmeye uygun fonksiyonel yapısı plastik bardak çeşitlerimiz, çocuklarınız içinde en doğru tercih olacaktır.

Sert Plastik Bardak

Günlük hayatın en gerekli ekipmanlarından olan sert plastik bardaklar, geniş kullanım alanları ile beslenme aktivitelerinin vazgeçilmezlerindendir. Gerek ev, gerek sosyal aktivite, gerekse iş yerlerinde, soğuk yada sıcak meşrubatların ikramında kullandığımız sert plastik bardaklar, dayanıklı, uzun ömürlü yapıları ile tekrar tekrar kullanım avantajı sağlamaktadır.

Evde, piknikte, arabada, okulda, dilenen her yerde, hafif ve portatif yapılarıyla taşıyıp kullanılabilen plastik bardaklar, ideal boyutları ile de tek seferde yeterli miktarda içeceği tüketebilme kolaylığı sağlamaktadır.

Geniş ürün yelpazemizde yer alan sert plastik bardaklar, farklı renk tonları ile her zevke hitap ederken, şık tasarımları ile de kolay kavrama ve kullanma avantajı sağlamaktadır. BPA dan uzak, hijyen belgeli, kalite ve sağlık standartlarına uygun imalatlarımız, her yaş grubunun güvenle kullanabileceği, sağlıklı plastikten üretilmektedir.

Her türlü meşrubatın servisine uygun, eğilmeyen, kırılmayan ve bükülmeyen mukavemetli yapısı ile açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. 300ml- 10oz boyutu ile norman bir su bardağı ebat ve kapasitesinde olan ürünümüz, parlak yüzeyi ile de kolay ve rahat temizlenebilme ayrıcalığına sahiptir.

Birden fazla bardağı iç içe istifleyerek alandan tasarruf edecek biçimde depolama avantajı da sunan bardaklarımız, piknik sepeti yada aracınızda yanınızdan ayırmayacağınız gereçler olmaya adaydır. Bulaşık makinesinde yıkanabilen, mikrodalga fırında kullanılmasında sakınca bulunmayan ürünlerimiz, koku yapmayan ve zamanla deforme olmayan polipropilen malzemeden üretilmektedir.

Muadillerine kıyasla iki kat sağlam, tekrar tekrar kullanmaya uygun, hijyenik ve portatif olan bardaklarımız, her yaş grubundan kesimin güvenle kullanabileceği kaliteye sahiptir. Geri dönüşüme kazandırılabilen yapısı ile de çevreci ve doğa dostu olan üretimlerimiz, hem sizin hem de tabiatın sağlığını koruyan çevre dostu ürünlerdir. Bütçenizi zorlamayacak ekonomik fiyatları ile de avantajlı olan bardaklarımız, her mekanda, yerini almak için beklemektedir.

Pet Bardak

Yaz kış fark etmeden, dört mevsim, her alanda ve her koşulda, daima bir ihtiyaç olan pet bardak, sıcak yada soğuk meşrubatları sunmanın en pratik yoludur. Tek kullanımlık olması, hijyen bakımından ekstra bir tercih sebebi olup, özellikle piknikte, hastanede, ofiste, arabada, toplu kutlama yada dilediğiniz her alanda yardımınıza koşmaktadır.

Sentetik ham maddeden, klasik bardak formunda ürettiğimiz, oldukça hafif ve esnek olan bu bardaklar, özellikle soğuk içeceklerin aranılan ismidir. İnce pet bardaklar, şeffaf yapısı itibariyle içindeki içeceğin miktarını görme kolaylığı sağladığı gibi, esnek yapısı ile de kullanırken dikkat edilmesi gereken bir üründür. Bir diğer alternatif kalın pet bardaklar ise, renkli ve kalın bir muhteviyata sahip olup, daha konforlu kullanım olanağı sağlamaktadır.

Geri dönüşüme uygun yapısı ile çevreci, tek kullanımlık olması itibariyle de hijyenik olan pet bardakların kullanılmadığı alan neredeyse yok. Pikniklerin olmazsa olmaz ekipmanı, organizasyonların en çok aranılan gereçleri, fast food ların en büyük yardımcısı, arabada, yolda, evde içecek ikram etmenin en pratik yolu. Ayaküstü, hızlı tüketim için ideal olan bu bardaklar, kullan at bardak prensibi ile hem sağlıklı, hem de güvenlidir. Bireysel ve tek kullanımlık olması, sağlık açısından önem arz eden durum ve alanlarda pet bardaklara olan talebi daha daha da artmakta, steril içecek tüketmenin kapılarını aralamakta.

Oldukça fonksiyonel ve çok yönlü bir kullanım ağına sahip olan bu ürünümüz, amacı dışında pek çok işin koruyucu ve taşıyıcı işlemini de üstlenmektedir. Standart 180 cc hacimli, paketli 100 adet olarak satışa sunduğumuz bardaklarımız, hafif yapıları itibariyle depolama ve taşıma aşamasında da sıkıntı çıkarmamaktadır. Kolay ulaşılabilir olması, ekonomik olması, tek paketle onlarca kişi ağırlayabilir olması bu ürünümüzü ekstra tercih sebebi yapmakadır.

Modernleşen çağ ile birlikte pet bardaklar kullanım amacından biraz saparak, mısır, dondurma, tatlı ve çerez ikramları içinde kullanılır hale gelmiştir. Özellikle organizasyonlarda, toplu insan kalabalığının ağırlamak zorunda kalındığı alanlarda, pratik kullanımı ile yardıma koşan bu bardaklar, her türlü gıdanın sunumu için de idealdir. Bunun yanı sıra, işletme yada ofis gibi sürekli bir insan sirkülasyonunun yaşandığı alanlarda, ikramlık içecek söz konusu olduğunda ve bardakları yıkama, kurutma gibi işlere vakit olmadığı durumlarda da yardıma koşan pet bardak, dilenen sayıda müşteri yada misafiri ağırlayacak potansiyele sahip olup, ardında yıkanması gereken bulaşık ve işte bırakmamaktadır.

 

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE