KC-395 / 250ml - 8,45 oz
Moo Şişe
KC-394 / 500ml - 16,90 oz
Moo Şişe
KC-396 / 250 ml - 8,45 oz
Cow Şişe
KC-105 / 1000 ml - 34 oz
Betty Sürahi
KC-393/ 500ml - 17oz
Pam Pipetli Süt Şişesi
KC-392/ 250ml - 8oz
Pam Pipetli Süt Şişesi
KC-383/ 1000ml - 34oz
Frido Su Şişesi
KC-381/ 1000ml - 34oz
Panda Desenli Şişe
KC-391/ 1000ml - 34oz
Moo Süt Şişesi
KC-390/ 1000ml - 34oz
Cow Şişe
KC-104/ 1500ml - 51oz
Betty Sürahi
KC-103/ 1500ml - 51oz
Ala Sürahi - Kutulu
KC-102/ 1500ml - 51oz
Ala Sürahi

Sürahi, Sürahiler  

Su ve meşrubat saklama koşullarının en eski emektarlarından olan Sürahiler, günümüzde sıradanlıktan sıyrılarak çok çeşitli model ve dekoratif dizaynlara kavuşmuşlardır. Sofraların vazgeçilmez ve olmazsa olmazlarından olan Sürahi 

Tasarımları itibariyle sıvıyı sızdırmadan ve dökmeden kolaylıkla servis etme kolaylığı sağlamaktadır. sıcak ve soğuk meşrubatların servisinde güvenle kullanılabilen bu ürünler, leke tutmayan hijyenik yapıları ile de kolay temizlenebilme avantajı sağlamaktadır. Desen ve renk alternatifleri ile her beklentiyi ve zevki karşılayacak ürün alternatiflerine sahip olan sürahi çeşitleri, ulaşılabilir uygun fiyatlarıyla da göz doldurmaktadır.

Cam Sürahi 

Estetik görünümü ve hijyenik yapısı ile masaların dekorasyonunu tamamlayan Cam Sürahilerçocuk suluk camdan gelen sağlıkla meşrubatların gönül rahatlığı ile muhafaza edilmesi ve servise sunulması aşamasında tercih edilmektedir. Ergonomik tasarımı rahat kavrama, dekotarif şeffaf görünümü de sıvı takibi yapma kolaylığı sağlamaktadır. Renklerin detayıyla şekillenen kapaklı sürahi çeşitleri ürünlere farklı bir boyut kazandırırken, gövde kısmında yer alan motif ve desenlerde dekorasyona uyum ve şıklık kazandırmaktadır.

Cam sürahiler; ısıya dayanıklı kalın cam gövdesinde 1.500ml sıvıyı muhafaza etme kapasitesinde olup, klipsli kapakları sayesinde de sıvıların hijyenik ortamda saklanması avantajı sağlamaktadır. İnovatif renkli kulp bölümü de el ile uyum ve bütünlük oluşturarak,  rahat doldurma ve boşaltma kolaylığı sunmaktadır. Sürahi çeşitleri; klasik, başucu sürahi ve ince cam sürahi olarak sınıflanmakta, süt ve limonata gibi farklı meşrubatların saklanmasında da ayriyeten şişe alternatiflerinden yararlanılmaktadır.

Başucu Sürahi 

Bardak ve sürahi gövdesinden oluşan iki parça sette, Çekçekbardağın ters çevrilmesi ile hem kapak hem de bardak vazifesi görmesi tarzında ürettiğimiz Başucu Sürahi çeşitlerimiz, hastane, ofis ve evde her daim hijyenik suya ulaşma kolaylığı sunmaktadır. 

İnce Cam Sürahi 

Ürün grupları arasında zarif ve hafif tarzıyla kendini belli eden İnce Cam Sürahi davet ve özel günlerin vazgeçilmez meşrubat sunum objesidir. Camın zarafetinden aldığı şeffaf görüntüsünün ardında hijyen, konfor ve kaliteyi barındıran İnce Cam Sürahiler farklı boy ve model seçenekleri ile de her zevke hitap etmektedir.

Cam sürahilerin önemli avantajları şunlardır:

Ürünü temizleme kolaylığı.
Düşük ağırlık.
Şık modern bir görünüm.
Uygun maliyet.
Darbe direnci ve uzun hizmet ömrü.
Hem plastik kapaklı hem de cam kapaklı cam testiler satın alabilirsiniz. Modeller, gemi ile aynı tarzda yapılmış gözlüklü bir set halinde satılabilir.

Cam Sürahiler

Cam sürahiler evimizin en çok kullanılan malzemeleri arasındadır. Peki cam sürahiler ve diğer cam ürünlerin seçiminde cam kalitei nasıl anlaşılır ?

Sürahi camının kalitesi, duvarların parlaklığına ve durumuna göre belirlenir. Işık duvarlardan tamamen geçmelidir. Küçük talaşların, kabarcıkların veya çatlakların varlığı, üretimin zayıf olduğunu gösterir. Güneş ışığında cam parlamalı ve dalgalı desenler hafifçe parlamalıdır. Yüksek kaliteli ürünlerde duvarlarda bozulma veya kenarlarda düzensizlikler olmamalıdır. Ayrıca hafif bir vuruşla hafif fakat donuk bir zil sesi verilmelidir.
nternetten bir cam sürahi satın almak, herhangi bir tasarıma sahip bir model seçmenize izin verir, böylece alıcı iyi ve kaliteli bir ürün aramak için kişisel zaman harcamak zorunda kalmaz. Sürahinin tüm parametreleri ve özellikleri açıklamada kolayca incelenebilir. Gerekirse detaylı fotoğraflara bakmalı veya bir danışmandan yardım almalısınız. Alıcı ödeme yöntemini ve teslimat yerini kendisi seçer. Aynı zamanda, hem satın alma fiyatı hem de teslimat miktarı, sıradan çanak çömlek mağazalarında belirlenen fiyattan çok daha az olacaktır.

TEKLİF İSTE