KC-110 / 700 ml - 23,6 oz
WATER FRESH Sürahi
KC-108 / 1500 ml - 50,7 oz
Flay Sürahi Detox KC 108
KC-107 / 1500 ml - 50,7 oz
Flay Sürahi
KC-395 / 250ml - 8,4 oz
Moo Şişe
KC-394 / 500ml - 16,9 oz
Moo Şişe KC-394
KC-105 / 1000 ml - 33,8 oz
Betty Sürahi KC-105
KC-393/ 500ml - 16,9 oz
Pam Pipetli Süt Şişesi KC-393
KC-392/ 250ml - 8,4 oz
Pam Pipetli Süt Şişesi KC-392
KC-383/ 1000ml - 33,8 oz
Frido Su Şişesi
KC-391/ 1000ml - 33,8oz
Moo Süt Şişesi KC-391
KC-390/ 1000ml - 33,8oz
Cow Şişe KC-390
KC-104/ 1500ml - 50,7 oz
Betty Sürahi KC-104
KC-103/ 1500ml - 50,7 oz
Ala Sürahi - Kutulu KC-103
KC-102/ 1500ml - 50,7 oz
Ala Sürahi KC-102

Cam Sürahiler

Cam sürahiler evimizin en çok kullanılan malzemeleri arasındadır. Peki cam sürahiler ve diğer cam ürünlerin seçiminde cam kalitei nasıl anlaşılır?

Sürahi camının kalitesi, duvarların parlaklığına ve durumuna göre belirlenir. Işık duvarlardan tamamen geçmelidir. Küçük talaşların, kabarcıkların veya çatlakların varlığı, üretimin zayıf olduğunu gösterir. Güneş ışığında cam parlamalı ve dalgalı desenler hafifçe parlamalıdır. Yüksek kaliteli ürünlerde duvarlarda bozulma veya kenarlarda düzensizlikler olmamalıdır. Ayrıca hafif bir vuruşla hafif fakat donuk bir zil sesi verilmelidir.
nternetten bir cam sürahi satın almak, herhangi bir tasarıma sahip bir model seçmenize izin verir, böylece alıcı iyi ve kaliteli bir ürün aramak için kişisel zaman harcamak zorunda kalmaz. Sürahinin tüm parametreleri ve özellikleri açıklamada kolayca incelenebilir. Gerekirse detaylı fotoğraflara bakmalı veya bir danışmandan yardım almalısınız. Alıcı ödeme yöntemini ve teslimat yerini kendisi seçer. Aynı zamanda, hem satın alma fiyatı hem de teslimat miktarı, sıradan çanak çömlek mağazalarında belirlenen fiyattan çok daha az olacaktır.

Cam sürahiler, herhangi bir içeceğin uzun süreli saklanması için uygundur. Dayanıklı malzeme yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır, bu nedenle sıcak veya ılık komposto, ısıtılmış süt servisi için uygundur. Ve geniş bir model yelpazesi arasından müşteriler, hem yuvarlak kenarları olan normal bir modeli hem de dikdörtgen veya silindirik bir kabı seçebilirler.

Cam sürahiler, sağlıklı şekilde su tüketiminde önemli rol oynar. Cam gibi sağlıklı bir malzeme ise içilecek olan sıvıların sağlıklı şekilde tüketilmesine destek verir. Su, ayran ve meyve suyu başta olmak üzere pek çok sıvı ikramlık bu kaliteli sürahi modelleri ile ikram edilir. Konuklarına, ailesine ve kendi sağlığına önem verenler için bu ürünler çok sağlıklı bir tercih olarak karşımıza gelir. Cam malzeme çok sağlıklıdır. Bu yüzden cam kaplar içilecek olan sıvıların uzun süre saklanmasına da katkı sağlar.
1000 ve 1500 mililitre kapasiteye sahip olan cam sürahiler çok kullanışlı ürünlerdir. Sürahiler kulp ve kapak desteği ile öne çıkar. Şişeler ise kullanışlı kapak modelleri ile kendini gösterir. Evine bu ürünleri almak isteyenler için çok çeşitli ürün örnekleri renkli ürün sayfalarında kendini göstermiştir. Güzel bir paket ve ambalaj içinde olan bu ürünler hediye olarak da çok uygun bir seçenek olarak kendini gösterir. Sürahi gövdesi sağlıklı camdan oluşurken kulp ve kapak kısmı sağlıklı plastikten oluşur. Kapak kısmının ayarlı olması sıvıların dengeli şekilde doldurulmasına katkı sağlar.

Cam Sürahi Modelleri

Estetik görünümü ve hijyenik yapısı ile masaların dekorasyonunu tamamlayan Cam Sürahilerçocuk suluk camdan gelen sağlıkla meşrubatların gönül rahatlığı ile muhafaza edilmesi ve servise sunulması aşamasında tercih edilmektedir. Ergonomik tasarımı rahat kavrama, dekotarif şeffaf görünümü de sıvı takibi yapma kolaylığı sağlamaktadır. Renklerin detayıyla şekillenen kapaklı sürahi çeşitleri ürünlere farklı bir boyut kazandırırken, gövde kısmında yer alan motif ve desenlerde dekorasyona uyum ve şıklık kazandırmaktadır.

Cam sürahiler; ısıya dayanıklı kalın cam gövdesinde 1.500ml sıvıyı muhafaza etme kapasitesinde olup, klipsli kapakları sayesinde de sıvıların hijyenik ortamda saklanması avantajı sağlamaktadır. İnovatif renkli kulp bölümü de el ile uyum ve bütünlük oluşturarak,  rahat doldurma ve boşaltma kolaylığı sunmaktadır. Sürahi çeşitleri; klasik, başucu sürahi ve ince cam sürahi olarak sınıflanmakta, süt ve limonata gibi farklı meşrubatların saklanmasında da ayriyeten şişe alternatiflerinden yararlanılmaktadır.

Başucu Sürahisi

Bardak ve sürahi gövdesinden oluşan iki parça sette, Çekçekbardağın ters çevrilmesi ile hem kapak hem de bardak vazifesi görmesi tarzında ürettiğimiz Başucu Sürahi çeşitlerimiz, hastane, ofis ve evde her daim hijyenik suya ulaşma kolaylığı sunmaktadır.

Başucu sürahisi, pek çok kişinin yanından eksik etmediği ürünler içinde yer alır. Genelde gece kullanılan bu ürünler gündüz süreçlerinde de insanlar tarafından tercih edilir. Çalışma masalarında, mutfak masalarında, orta sehpalarda, komidin üzerinde hatta yastığın kenarında bu ürünlerden faydalanmak mümkündür. Isıya dayanıklı malzemeden üretilmiş olan sürahiler aynı zamanda çok eşsiz tasarımlar olarak farklı şekillerde üretilir. Genelde yanında takım görüntüsü oluşturan bir su bardağı bulunur. Gece susayan ve ağzı kuruyanlar için bu sürahi müthiş faydalı bir fırsat ürünüdür. Ayrıca diyabet hastaları bu tür sürahileri 24 saat boyunca yanından ayırmak istemez. Ağzı kuruyan ve su ihtiyacı duyan herkes için başucunda kullanmaya hazır olan sürahileri önerebiliriz.
Başucu sürahisi, kaliteli cam malzemesinden üretilmiştir. Su ve diğer sıvıları tüketme konusunda insanlara güven verir. Çok sağlıklı ve kullanıma oldukça uygun olan sürahiler, aynı zamanda evin en çok kullanılan kişisel eşyaları arasında yer alır. Çok hoş ve kaliteli bir görünüme sahip olan bu sürahiler, insanlar için su içme zevkinin en üst seviyeye çıkmasına neden olur. Suyu sağlıklı şekilde muhafaza eden bu ürün sayesinde sürahinin her kullanımı esnasında insanların sağlıklı bir şekilde su tüketmesi mümkün olur. Çok kullanışlı olan bu ürünlerin, çok ergonomik şekilde tasarımı yapılmış ve üretimi gerçekleşmiştir. Eğer kendiniz ve sevdikleriniz için bu ürünü almak istiyorsanız örneklerimize bakarak daha doğru ve sağlıklı bir karar verebilirsiniz.

İnce Cam Sürahi 

Ürün grupları arasında zarif ve hafif tarzıyla kendini belli eden İnce Cam Sürahi davet ve özel günlerin vazgeçilmez meşrubat sunum objesidir. Camın zarafetinden aldığı şeffaf görüntüsünün ardında hijyen, konfor ve kaliteyi barındıran İnce Cam Sürahiler farklı boy ve model seçenekleri ile de her zevke hitap etmektedir.

Cam sürahilerin önemli avantajları şunlardır:

Ürünü temizleme kolaylığı.
Düşük ağırlık.
Şık modern bir görünüm.
Uygun maliyet.
Darbe direnci ve uzun hizmet ömrü.
Hem plastik kapaklı hem de cam kapaklı cam testiler satın alabilirsiniz. Modeller, gemi ile aynı tarzda yapılmış gözlüklü bir set halinde satılabilir.

Sürahi ve Şişeler

Su ve meşrubat saklama koşullarının en eski emektarlarından olan Sürahiler, günümüzde sıradanlıktan sıyrılarak çok çeşitli model ve dekoratif dizaynlara kavuşmuşlardır. Sofraların vazgeçilmez ve olmazsa olmazlarından olan Sürahi 

Tasarımları itibariyle sıvıyı sızdırmadan ve dökmeden kolaylıkla servis etme kolaylığı sağlamaktadır. sıcak ve soğuk meşrubatların servisinde güvenle kullanılabilen bu ürünler, leke tutmayan hijyenik yapıları ile de kolay temizlenebilme avantajı sağlamaktadır. Desen ve renk alternatifleri ile her beklentiyi ve zevki karşılayacak ürün alternatiflerine sahip olan sürahi çeşitleri, ulaşılabilir uygun fiyatlarıyla da göz doldurmaktadır.

Oldukça düşük termal genleşme katsayısına sahip olan borosilikat sürahi, bor ve silika bütünleşmesi ile üretilir. Isıya oldukça dayanıklı malzemeden üretilmiş olan bu sürahiler, oldukça zarif ve şık tasarımlarla insanların karşısına çıkar. Sıcak ve soğuk içeceklerin tüketilmesinde bu sürahi çeşidi oldukça idealdir. İçinde bulunan içecekler ve sürahi gövdesi kimyasal bir etkileşime girmez. Bu yüzden sürahiler yıllarca kullanılsa bile sağlıklı olan yapısını asla kaybetmez. 

Borosilikat Sürahi Nedir?

Borcam olarak yıllardan beri kullanılan kaplar özellikle fırın yemeklerinde insanlara kolaylık sağlar. Sürahi modelleri için de bu sağlıklı malzemenin kullanılması çok olumlu bir sonuç vermiştir. Bu sebeple borosilikat sürahi modelleri, silika ve bor trioksit bütünleşmesi sayesinde sıcağa karşı çok dirençli bir malzeme ortaya çıkmıştır. Günümüzde sürahi yapımında kullanılan bu malzemeler, mukavemeti yüksek ve sağlıklı ürünler konusunda insanlara yardımcı olmuştur. Zarif tasarımlı ürünler bu kategori içinde kendini göstermiştir.
Borosilikat sürahi oldukça dayanıklı ve sağlıklı bir üründür. Sıcaklık gradyanlarının yaratmış olduğu strese karşı mukavemet gösterir. Yüksek ısılı içeceklerin ikramı için oldukça uygun bir malzeme olarak karşımıza gelir. Sürahi tasarımları çok göz alıcı ve fonksiyonel yapıdadır. Kullanım kolaylığı sağlayan bu özelikler sürahilere görüntü kalitesi de sağlar. Çok estetik olarak tasarlanan bu sürahiler insanların kullanmaktan keyif aldığı ürünler arasında yer alır. Çok kullanışlı olan sürahiler aynı zamanda bir süs objesi görüntüsü şeklinde insanların karşısına çıkar.

TEKLİF İSTE