Cam Ürünler
Sürahi ve Şişeler
Cam Ürünler
Cam Yağdanlık
Cam Ürünler
Kavanozlar
Cam Ürünler
Tuzluk ve Baharatlıklar
Cam Ürünler
Cam Mutfak Gereçleri

Sağlığınızı önemsiyor ve üretimlerimizi camın hijyeni ve zarafeti doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Pek çok alanda yardımcı rol üstlenen cam ürünler, hem pratik kullanımı hem de dekoratif yapıları ile mutfakların baş tacıdır. Çok amaçlı kullanımlarının yanı sıra, gıda muhafaza etme aşamasında da iyi bir koruyucu olan bu çözümler, sürahiden, yağlığa, kavanozlardan, baharatlığa kadar oldukça geniş yelpazeye hitap edecek seçenekleri kapsamaktadır.

Cam sürahi ve şişeler başlıkları altında tasarladığımız bu cam ürünlerle, meşrubatları ve suyu hijyenik koşullarda saklama imkanı yakalarken, sızdırmadan servis etme kolaylığını yaşayacaksınız. Çok fazla model ve dekoratif tarzlara sahip bu ürünleri, bulaşık makinesinde yıkayabilir, buzdolabında saklayabilirsiniz. Sadece ev ortamında değil, kilitli kapak modülleri sayesinde ofis, okul, piknik gibi alanlarda da rahatlıkla kullanabilir, temiz suyunuzu her daim yanınızda taşıyabilirsiniz

Modern tasarımlara sahip yağlık modeli ve ebatlarımız da, ister masa üzerinde serviste, dilenirse mutfak tezgahında yağ çeşitlerini saklama ve kullanma aşamasında tercih edebilirsiniz. Sızdırmaz inovatif kapağının yardımı ile sadece ihtiyaç duyulacak miktarda yağı kullanmaya zemin hazırlayan bu ürünler, ayrıca dipsy şişe kapağı ile de farklı boyuttaki şişeleri de yağlık olarak kullanma avantajı sağlamaktadır.

Baharatlıklarımız, kapaklı olup, içindeki mini kaşığı ile pratik yemek yapma konforu yaşatmaktadır. Renk alternatifleri her beğeniye hitap etmekte olup, ekonomik fiyatları da cazip hale getirmektedir.

Cam Ürünleri mutfak gereçleri alternatiflerimiz ayrıca; cam sürahi,limon ve narenciye sıkacakları, şekerlik ve kavanoz seçeneklerinden oluşmaktadır.

TEKLİF İSTE