Cam Ürünler
Sürahi ve Şişeler
Cam Ürünler
Cam Yağdanlık
Cam Ürünler
Kavanozlar
Cam Ürünler
Tuzluk ve Baharatlıklar
Cam Ürünler
Cam Mutfak Gereçleri

Cam Ürünler

Sağlığınızı önemsiyor ve üretimlerimizi camın hijyeni ve zarafeti doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Pek çok alanda yardımcı rol üstlenen cam ürünler, hem pratik kullanımı hem de dekoratif yapıları ile mutfakların baş tacıdır. Çok amaçlı kullanımlarının yanı sıra, gıda muhafaza etme aşamasında da iyi bir koruyucu olan bu çözümler, sürahiden, yağlığa, kavanozlardan, baharatlığa kadar oldukça geniş yelpazeye hitap edecek seçenekleri kapsamaktadır.

Cam sürahi ve şişeler başlıkları altında tasarladığımız bu cam ürünlerle, meşrubatları ve suyu hijyenik koşullarda saklama imkanı yakalarken, sızdırmadan servis etme kolaylığını yaşayacaksınız. Çok fazla model ve dekoratif tarzlara sahip bu ürünleri, bulaşık makinesinde yıkayabilir, buzdolabında saklayabilirsiniz. Sadece ev ortamında değil, kilitli kapak modülleri sayesinde ofis, okul, piknik gibi alanlarda da rahatlıkla kullanabilir, temiz suyunuzu her daim yanınızda taşıyabilirsiniz

Modern tasarımlara sahip yağlık modeli ve ebatlarımız da, ister masa üzerinde serviste, dilenirse mutfak tezgahında yağ çeşitlerini saklama ve kullanma aşamasında tercih edebilirsiniz. Sızdırmaz inovatif kapağının yardımı ile sadece ihtiyaç duyulacak miktarda yağı kullanmaya zemin hazırlayan bu ürünler, ayrıca dipsy şişe kapağı ile de farklı boyuttaki şişeleri de yağlık olarak kullanma avantajı sağlamaktadır.

Baharatlıklarımız, kapaklı olup, içindeki mini kaşığı ile pratik yemek yapma konforu yaşatmaktadır. Renk alternatifleri her beğeniye hitap etmekte olup, ekonomik fiyatları da cazip hale getirmektedir.

Cam Ürünleri mutfak gereçleri alternatiflerimiz ayrıca; cam sürahi, limon ve narenciye sıkacakları, şekerlik ve kavanoz seçeneklerinden oluşmaktadır.

Kaliteli Cam Ürünler

Mutfakların ve sofraların baş tacı cam ürünler, gıda saklama, sunum ve servislerin vazgeçilmez en estetik yardımcılarıdır. Birbirinden göz alıcı ve işlevsel kaliteli cam ürünler grubumuz ile mutfakta geçireceğiniz zamanı daha pratik, gıdalarınızın saklanmasını daha hijyenik hale getiriyoruz. Kavanoz, sürahi, yağlık, şişe, baharatlık ve kullanışlı cam gereçlerimiz modern tasarımları ile şık, farklı renk grupları ile her zevke hitap edecek nitelikte. Zengin ürün gruplarımız kalitesinden ödün vermediği kadar aynı zamanda düşük bütçeleri ile de ekonomik. Bu sebeple bugün her evde ve mutfakta yer almayı başaran titiz Plastik, yurt dışı ihracatları ile de global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Cam Ürün Üreticileri

Saydam görünümleri ile estetik, hijyenik yapıları ile tercih sebebi olan cam ürünleri mutfakların olmazsa olmaz tamamlayıcı larındandır. Saklama, sunum, servis ve farklı dekoratif amaçla kullanılan pek çok ürün gruplarını bugün cam ürünleri üreticisi olarak Titiz plastik markası ile karşılıyor, mutfaklara şıklık ve mahareti bir arada getiriyoruz. Hijyenik gıda saklamada kavanoz ve şişe seçeneklerimiz, dekoratif baharatlıklar, pratik kullanımlı yağlıklar, sunumların vazgeçilmezi estetik sürahi çeşitleri ve olmazsa olmaz cam mutfak gereçlerimiz uygun fiyat avantajlarımız ile her mutfağa girmeye aday.

Her zevke ve beğeniye hitap edecek zengin cam ürün yelpazemizdeki yeni nesil tasarımlarımız, farklı renk ton grupları ile de memnuniyet toplamaktadır.

Cam Mutfak Ürünleri

Sıvı ürün gruplarının muhafaza ve servisinin en estetik yöntemi olan cam mutfak ürünleri, zengin ürün yelpazemiz ile global çapta mutfaklara girmeye aday. kaliteli, uzun ömürlü ve aynı zamanda ekonomik fiyat avantajlarına sahip olan ürün gruplarımız da şişe ve sürahiler, tuzluk ve baharatlık çeşitleri, kavanoz ve fonksiyonel <b>cam mutfak gereçleri</b> yer almaktadır.

TEKLİF İSTE