TP-555/ 40 cm
Küçük Yersil "çift uçlu"
TP-556/ 55 cm
Büyük Yersil Çift Uçlu TP-556
TP-177/ 55 cm
Büyük Yersil TP-177
TP-175/ 40 cm
Küçük Yersil
TP-168/ 37 cm
Pratik Yersil
TP-550/ 28 cm
Mini Yersil
TP-180/ 22 cm
Fırçalı Camsil
TP-179/ 22 cm
Süngerli Camsil
TP-181/ 33 cm
Büyük Camsil TP-181
TP-178/ 24 cm
Küçük Camsil
TP-170/ 30 cm
Damla Camsil Büyük
TP-182/ 20 cm
Damla Camsil
TP-540/ 20 cm
Era Kristal Camsil

Çekçek

Çekçek adından da anlaşıldığı üzere dört tekerleğe sahip çekme görevinde bulunmasıyla bilinmektedir. Diğer bir anlamı ile çekçek temizlik ve yikama sonrasında kalan şu damlacıkları ve birikintileri özel tasarımı ile yapılmış plastik yüzeyi sayesinde cam gibi yüzeyleri kolaylıkla temizleme amacıyla yapılmış bir alettir.

Araba camı olsun ev vb. Gibi yüzeyleri temizlemede oldukça kolaylık sağlayan bu urun hem pratik hemde zamandan tasarruf etmemize yardımcıdır.

Çekçek ürün örneklerimiz kaliteli malzeme tercihi ve ergonomik bir tasarım tercihi ile karşınıza gelmiştir. Cam yüzeylerde ve pürüzsüz döşeme zeminlerde sağlıklı temizlik istiyorsanız bu kategoride isteklerinizi karşılayacak çok çeşitli ürünlerimiz var. Farklı boyut ve ölçüde karşınıza çıkan çekçek ürünlerimiz farklı ölçüde saplara uygun olarak üretilmiştir.

Özenle üretilmiş olan ürünlerimiz kullanım ergonomisine uygun olarak tasarlanmış ve ekonomik olarak size sunulmuştur. Özenle seçilmiş kaliteli plastik hammadde sayesinde ürünlerimiz kullanışlı bir örnek olarak karşınıza gelmiştir. Kristal, Damla, Era, büyük, küçük ve süngerli ürün örneklerimiz çok kaliteli ve güvenilir modeller olarak karşınıza gelmiştir. Estetik görüntülü ürünlerimiz temizlik için çok kullanışlı aparatlar olarak karşınıza gelmiştir

Cam Çekçek Modelleri


Cam çekçek ürün örneklerimiz araba, ev ve işyeri temizliği için özenle tercih edilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Cam yüzeylerde kusursuz bir temizlik düşünüyorsanız firmamızın hazırlayıp sunduğu bu kaliteli ürünlerden yardım alabilirsiniz. Bazı ürünlerimize sap takabilir bazı ürünlerimizi ise orijinal sapı ile kullanabilirsiniz. Temizlik ve durulama konusunda avantaj sağlayan çeşitlerimiz, siz değerli müşterilerimiz için oldukça avantajlı fırsatlar yaratmıştır.
 
Cam çekçek ışıltılı bir temizliğe giden yolda sizin yardımcınız olacaktır. Cam yüzeyi ışıltılı bir şekilde temizlemek için bu kategoride çok fazla fırsat ve seçenek karşınıza çıkmaktadır. Plastik ve kauçuk bütünleşmesi ile karşınıza çıkan ürünlerimiz cam yüzeylerde kolay ve pratik temizlik imkanı sunmak durumundadır. Cam yüzeyleri parlak ve ışıltılı göstermek adına burada kategorize ettiğimiz ürünlerden yararlanabilirsiniz. Estetik şekilde tasarlanmış olan ürünlerimiz insanlara ergonomik bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hayatınızı kolaylaştıracak seçeneklere sayfalarımızın desteği ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Cam çekçek sayfalarımızda ürünlerimizin farklı modellerini bulabilir ve uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Her bir ürünümüz sağlam hammadde ve sağlıklı üretim anlayışı ile üretilmiş ve karşınıza gelmiştir. Pratik ve detaylı temizlik için ürünlerimizden yarar sağlayabilirsiniz. 20 cm boyuttan başlayan ve 40 cm boyuta kadar çok fazla çeşidi bulunan ürünlerimiz mevcuttur. Mini modeller ise pratik ve kolay temizlik konusunda siz değerli müşterilerimize çok önemli avantajlar sağlamaktadır. Sayfalarımızda bulunan seçenekler iyi bir temizlik için size yardımcı olacaktır.
 

Çek Pas

Fayanslarınızı temizlemek için saatler harcamaktan bıktınız mı? Neyse ki, doğru ekipmanla zamandan tasarruf edebilir ve mükemmel temiz pencereler elde edebilirsiniz. Titiz Plastik'te sunulan çek pas modelleri , ev işlerinizi yaparken çabalarınızı sınırlamanıza yardımcı olur. İster silecek, ister cam temizleme aparatı satın almak isteyin, avantajlı bir fiyata ekipman bulmanız garantidir. Kusursuz temiz bir evin keyfini çıkarmak için, Çek pas temizleyici seçeneklerimizi keşfedin. Atrıca fırça çeşitleri ile de işinizi daha da kolay hale getirmek çok kolay.

Çek pas silecek modelleri ve diğer ürünler, Titiz Plastik'ten düşük fiyatlarla satın alınabilir. Web sitemizden ilgilendiğiniz ürünü seçin ve online mağazamızdan satın alın. Katalogda sunulan ürün yelpazesi son derece geniştir. Bunların arasında mutlaka her açıdan uygun bir ürün bulacaksınız.

"Çek pas modelleri" bölümünde sunulan tüm ürünler, ürünlerinin yüksek kalitesi ile kendini kanıtlamış tanınmış firmalar tarafından üretilmektedir.

Çekpas ürünlerimiz size pratik temizlik imkanı sunuyor.
Çekpas ürünlerimiz plastik hammaddeli temizlik unsurları içinde çok önemli bir yere sahiptir. Araçlarda ve cam mekanlarda kaliteli temizlik için firmamızın çözümleri size ışık tutacaktır. Yer ve zemin temizliğinde kullanılan ürünler sağlıklı mekanların ortaya çıkmasına destek sağlamaktadır. Plastik ve zemin arasında bulunan lastik madde yeri çok iyi kavramaktadır. Aynı şekilde cam yüzeylerde de güvenilir bir temizlik fırsatı ortaya çıkmaktadır. 

Çekpas kullanımı ile cam yüzeylerde, fayans zeminlerde ve farklı pürüzsüz zeminlerde temizlik kalitesi artmıştır. Ürün kataloğu sayfalarımızda bulunan çok sayıda seçenek, buradaki kaliteli model bütünlüğünü karşınıza getirmiştir. Çok sağlam ve güvenilir olan ürünlerimiz hijyenik ortamların oluşumuna önemli derecede destek vermektedir.

Çekpas Modelleri

Çekpas modelleri günümüz standartlarında çok kaliteli ve güvenilir temizlik unsurları arasında yer alır. Cam yüzeyleri temizleme, ıslak zeminleri tertemiz hale getirme noktasında, bu nitelikli ürün örnekleri insanların en büyük yardımcısı olmuştur. Kimi zaman uzun bir sap desteği kimi zamanda kısa bir sap avantajı ile ergonomik ve makul tercihler burada kendini göstermiştir. Cam silmek için kullanılan süngerli ve süngersiz ürün örnekleri, kesinlikle bu işin sanat yönünü ve avantajlı sonucunu insanlara göstermiştir. Çok kaliteli malzemelerin kullanımı ile ürün çeşitliliği oldukça geniş bir yelpaze şeklinde ortaya çıkmaktadır. Fırçalı, fırçasız, süngerli, süngersiz camsil modelleri ve birbirinden güzel çekpas modelleri, buradaki kaliteli seçeneklerimizi en ayrıntılı şekilde size göstermiştir. Mini ve büyük boyutlu pek çok ürün karşınıza çıkarken, farklı şekil ve farklı ergonomik özellikler bu ürünleri kullanma konusunda size çok önemli destek sağlamıştır. Estetik ve yüksek kaliteyi firmamız tarafından size sunulan ürün örnekleri içerisinde rahatlıkla görebilirsiniz. Her biri ışık ve her biri avantajlı detaylı şekli ile karşınıza gelen örnekler, sizin için gayet uygun bir ürün örneğini ortaya koyacaktır. Bulunduğunuz bölgede iyi bir temizlik yapmak ve sonuca gitmek istiyorsanız, ürünlerimiz her zaman size yardımcı olacaktır. Kimi zaman bir araba temizliği kimi zaman banyo veya benzer mekanların sağlıklı temizliği için, örnek seçeneklerimiz size gerekli kolaylıkları çoktan sağlamıştır. Elinize yatkın ve ergonomik modelleri en iyi şartlarda değerlendirmek için, sayfalarımızda bulunan seçeneklere göz atabilirsiniz. Buradan karşınıza gelen örnek seçenekler, sizin için uygun ve ihtiyaç karşılayıcı bir fırsat yaratacaktır. Bu kaliteli ürün örneklerimiz, renk bakımından da farklı seçeneklerle kendini göstermiştir. Kristal camlı modeller, mavi ürün örnekleri, gri alternatifler bu geniş kategoride tercih şansınızı en iyi noktaya taşımıştır. Fırçalı ve süngerli ürün örneklerimiz sayesinde, bulunduğunuz yerde kalıcı ve kapsamlı bir temizlik yapabilirsiniz. Fazla güç harcamadan sadece kolunuzu kullanarak oldukça yüksek bir güç elde etme avantajınız vardır. Temizlik konusunda ise bu avantajlar sizi en iyi sonuca götürecektir.

Cam Çekpas

Cam çekpas olarak bilinen temizlik ürünleri cam yüzeyler için en pratik temizlik aparatları içinde yer almaktadır. Şekil, çeşit, boyut ve renk olarak çok geniş bir ürün kategorisi karşınıza gelmektedir. Ergonomik olarak tasarlanan ve üretilen temizlik ürünlerimiz uzun vadeli kullanım konusunda beklentinizi karşılayan sonuçlar yaratmaktadır. Çekpaslar temizlik konusunda en pratik aparatlar arasında yer almaktadır. Baskı ve güç uygulama esnasında çekpas ile cam arasında hiç boşluk kalmaz. Bu nedenle iyi bir durulama ve çok iyi bir temizlik imkanı ortaya çıkar.

Cam çekpas çok rağbet edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Camların daha saydam ve temiz olmasında bu ürünlerimiz önemli bir göreve sahiptir. Temizliği hızlı ve sağlıklı olarak yapmak isteyen herkes, buradaki çeşitlerimizden yardım almalıdır. Kullanımı oldukça kolay olan örneklerimiz hem zamandan kazandırır hem de daha sağlıklı bir temizlik için fırsat sağlar. Çok fazla güç sarf etmeden daha kaliteli temizlik yapmak istiyorsanız bu kategoride yer alan ürünlerimiz size yardımcı olacaktır. Hiç geç kalmadan kararınızı verin ve bu sayfalarda yer alan ürünleri zaman kaybetmeden tercih edin.
 

Çekçek Kullanımı

Çekçek temizlik için en gerekli ürün ve unsurlar arasında bulunmaktadır. Günlük hayatınızı temiz ve sağlıklı bir şekilde devam ettirmek için, temizlik aparatlarının insanlara katkısından söz etmek büyük öneme sahiptir. Vidalı başlıklı sap modeli ve zemini kavrayan yatay ürün kalitesi, daha sağlıklı bir temizlik konusunda insanlara her zaman önemli derecede destek verir. Kaliteli malzeme ve dayanıklı ürünlerin uzun vadeli kullanımı, bu ürünleri insanlar için faydalı bir seçenek haline getirmiştir.

İyi bir emek verilerek elde edilmiş yüksek kaliteli ürün örnekleri, yaşam alanlarında iyi bir çözüm unsuru olmaya devam etmiştir. İş yerlerinde ve benzer mekânlarda, özellikle ıslak zemin temizliği için bu kaliteli ürünleri tavsiye etmek gerekir. Bulunduğunuz ortamda daha sağlıklı ve güvenilir çalışmalar için kaliteli aparatların çok büyük katkısından söz etmek önemlidir.

Çekçek Modelleri

Çekçek konusundaki zengin çeşitlilik ve model avantajları ürün kalitesinin gayet faydalı ve avantajlı olmasına destek vermiştir. Uygun ve makul perspektifte karşınıza çıkan seçenekler, ihtiyaç ve gereksinimlerin en iyi şartlarda karşılanmasına yardımcı olmuştur. Özellikle bu konuda müşteri memnuniyeti perspektifindeki ürün ve hizmetlere bakmak gerekir. Son derece avantajlı çalışmalarla birlikte karşınıza gelmiş olan bu ürünler, iyi bir temizlik konusunda size oldukça önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

Pek çok farklı model ve renk seçeneği içerisinden, insanlar kendi isteğine uygun modelleri rahatlıkla tercih edebilirler. Çok sayıda model içerisinden genel olarak müşteriler istedikleri tercihleri yapabilirler. Bu tercihleri yaparken bu ürünlerin kalitesinden her zaman emin olabilirsiniz. İyi bir temizliği kolay hale getirecek ürün örnekleri, ergonomik ve fonksiyonel kullanıma da büyük avantaj ve destek sağlamıştır.

Çekçek İçin Uygun Alışveriş Koşulları

Çekçek konusundaki fiyatlar ve uygun alışveriş fırsatları, müşteriler için büyük bir avantajın göstergesi olmuştur. Ürün kalitesi konusunda hiçbir endişe duymadan, fiyatların makul olması elbette çok avantajlı bir sonuç yaratmaktadır. Yıllar içerisinde insanların bu tür ürünlerden memnuniyet duyduğunu görebilirsiniz. Makul, avantajlı ve kaliteli örnek seçenekleri değerlendirip, bu konudaki fırsatları iyi bir avantaj şeklinde görebilirsiniz.

Günümüz koşullarında iyi bir ürün modeli ile piyasaya destek veren firmalar, sağlıklı temizlik aparatları konusunda oldukça faydalı çözümler yaratmıştır. Bu çözümlerden biri olarak karşımıza gelen çekçek modelleri, estetik kaliteli ve ekonomik alternatifler içerisinde yer almıştır. Sağlıklı ve kaliteli hammaddeden üretilmiş fonksiyonel temizlik aparatları, hayatı kolaylaştıran teknolojiler içerisindedir. Son derece güvenilir ürünleri temizlik ve sağlık için kullanmak insanlara büyük bir avantaj sağlayacaktır.

TEKLİF İSTE