TP-525/ No.3
Hanımeli Süpürge
TP-189/ No.2
Hanımeli Süpürge
TP-188/ No.1
Hanımeli Süpürge
TP-164/ No.0
Hanımeli Süpürge
TP-220
Flower Faraş
TP-114
Pratik Faraş
TP-221
Flower Hamarat Fırça
TP-173
Damla Hamarat Fırça
TP-158
Katlanır Faraşlı Fırça
TP-185
Piramit Faraşlı Fırça

Faraşlı Süpürge

Manuel yüzey temizliklerinin aranılan isimlerinden olan Faraşlı Süpürge, ev içi ve dışında ki pratik kullanımları ve hafif yapılarıyla, sessiz temizliğin sihirbazlarıdır.

Yeni trend tasarımları içinde; saplı süpürge ve faraşlar, mini fırçalı faraşlar ve hanımeli süpürge çeşitleri yer almaktadır. Yumuşak fırça zemini çizmeden ve aşındırmadan temizlik kolaylığı sağlarken, süpürgeye monteli faraşlar da biriken çöp ve tortuların alandan uzaklaştırılmasını kolaylaştırmaktadır.

Saplı Faraşlı Süpürge

  Saplı süpürge detayı ile eğilip bükülmeden, kolay temizlik imkanı sunan Saplı Faraşlı Süpürge, zemine dökülen kırıntıların ivedilikle ve pratik yoldan temizlenmesi aşamasında iyi bir yardımcıdır. Sağlam plastikten üretilmiş olması ürünleri, uzun ömürlü ve mukavemetli kılarken, renk seçenekleri de ürüne çeşitlilik kazandırmaktadır.

 Ev , bahçe, ofis, mağaza ve diğer alanların yüzeysel temizlikleri içinde tercih edilen Saplı Faraşlı Süpürge çeşitleri, birbiri ile monteli, yeni model tasarımları ile sessiz temizliğin huzurunu yaşatmaktadır.

Süpürgeli Faraş; Mini  boyutları ile masa üstü ve altı kırıntıları için ideal bir ürün olan Süpürgeli Faraş, bu birliktelikten doğan uyum ile artık yüzeylerde kırıntıları barındırmaz hale gelecektir. İç içe geçebilen dekoratif tarzı ile saklama açısından avantaj sağlayan Süpürgeli Faraş, renk çeşitleri de farklı beğenileri karşılamaktadır. Vakumlu Saklama Kabı ve Bölmeli Saklama Kabı

Faraşlı süpürge seti kompakt yapılıdır. Faraş modellerinin bazılarında nervürlü kenarı saçtır. kürk ve tozun temizliğininn kolayca yapılmasını sağlar. Faraşlı süpürge modelinin kauçuk ucu zemine sıkıca oturur ve kepçeden toz ve döküntülerin oluşmasını engeller. Saplı süpürgeyi kepçeye klipsi sayesinde kolayca tutturabilirsiniz.
 Katlanabilir ve sabit kepçeli faraşlı süpürge modellerimiz mevcuttur. Katlanabilir bir tutamağa sahip olan modeller ile işiniz daha da kolaylaşır. Ürünlerimiz sırtınızı eğmeden süpürmek için uygundur. Monte ve demonte olarak saklanabilir.

TEKLİF İSTE