TP-525/ No.3
Hanımeli Süpürge TP-525
TP-189/ No.2
Hanımeli Süpürge TP-189
TP-188/ No.1
Hanımeli Süpürge TP-188
TP-164/ No.0
Hanımeli Süpürge TP-164
TP-220
Flower Faraş
TP-114
Pratik Faraş
TP-221
Flower Hamarat Fırça
TP-173
Damla Hamarat Fırça
TP-158
Katlanır Faraşlı Fırça
TP-185
Piramit Faraşlı Fırça

Faraş

Temizliğin manuel ve en sessiz yardımcılarından olan faraş, gelişen teknoloji ile birlikte pek çok yeni model ve ürün çeşitliliğine kavuşmuş, farklı renk tonları ile de ezberleri bozmuştur.

Özellikle işletmelerin ve evlerin mini temizlik yardımcıları olan farşlar, geniş ve zemine stabil haznesi ile toz ve çöp birikintilerini süpürge yardımı ile haznesine biriktirerek, ortamdan uzaklaştırılmasına kullanılmaktadır.

Sağlam plastikten imal ettiğimiz, çarpma, düşme ve darbelere karşı dayanıklı ürünlerimiz, kısa ve uzun saplı olarak çeşitlere ayrılmaktadır.

Farklı bir deyim ile kürek olarak da bildiğimiz bu ürün Titiz Plastik kalitesi ve yenilikleri ile sektörde.

Zemin fark etmeksizin, her yüzeyde rahatlıkla kullanılabilen, zahmetsiz ve etkin bir iş çıkaran, bunun yanı sıra da oldukça ekonomik olan bu ürün çeşitlerimizle, dilerseniz toptan satış avantajları ile de sahip olabilirsiniz.

Ergonomik tasarımdaki kulp ve hazne bölmesi, hem kavrama hem de kullanma aşamasında kolaylık sağlamak da, zemindeki en küçük süprüntüleri dahi kavrayacak kadar zemine sabitlenebilmektedir.

Tek tip yekpare tasarımı ile klasik faraş, hamarat ürün grubumuzdan mini süpürgesi ve geniş haznesi ile özellikle masa yada yüksek zeminlerin üzerini temizlemede kullanılan ürün grubumuz, bir başka konforlu ve işlevsel modelimizden olan piramit faraş modellerimiz ile her işin ve her zorluğun üstesinden gelecek pratik çözümler sunuyoruz.

Süpürgeli saplı faraş modellerimiz ile de eğilmeden, konforlu temizlik yapmanın kolaylığı ile tanışacaksınız. Kürek ve süpürge olarak iki ayrı bölümden oluşan bu ürün setimiz, size aynı anda iki temizlik malzemesi kullanabilme yetisi kazandıracaktır.

Süprüntüleri yığma yapmadan direk, faraş haznesine itecek süpürge detayı ile oldukça konforlu ve kolay bir temizlik imkanı sağlayan bu ürünlerimize küçük bütçeler ayırarak sahip olabilirsiniz.

Her daim elektrikli süpürgelerin kullanılmasının imkan olmadığı yer ve durumlarda kurtarıcı bir rol üstlenen süpürgeli faraşlar, sessiz, pratik ve zahmetsiz temizliğin kapılarını aralamaktadır.

Dik duracak biçimde tasarladığımız, kilit aparatı ile de süpürgeyi üzerine sabitlenebilen bir sistem ile kullanıma sunduğumuz ürünümüzü, farklı renk seçenekleri ile de zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Pratik, hızlı ve zahmetsiz temizlik için ev, ofis, okul ve dilediğiniz her alanda kullanabileceğiniz fonksiyonel ürünlerimiz, ortamın hijyenik hale getirilmesine en kolay yardımcınız olacak, uygun fiyat avantajları ile de bütçenizi yormayacaktır.

Faraşlı Süpürge

Manuel yüzey temizliklerinin aranılan isimlerinden olan faraşlı süpürge, ev içi ve dışında ki pratik kullanımları ve hafif yapılarıyla, sessiz temizliğin sihirbazlarıdır.

Yeni trend tasarımları içinde; saplı süpürge ve faraşlar, mini fırçalı faraşlar ve hanımeli süpürge çeşitleri yer almaktadır. Yumuşak fırça zemini çizmeden ve aşındırmadan temizlik kolaylığı sağlarken, süpürgeye monteli faraşlar da biriken çöp ve tortuların alandan uzaklaştırılmasını kolaylaştırmaktadır.

Pratik ve sessiz temizliğin en önemli ekipmanlarından olan faraşlı süpürge, manuel süpürge örneklerini, alışılmışlığın dışına çıkacak, yeni nesil modern tasarımları ile karşınıza. Evde, bahçede, balkonda, hatta iş yerinde. Zeminde biriken toz, çöp yada süprüntüleri, el değmeden, elektrik süpürgesinin sesine tahammül etmek zorunda kalmadan, hızlı ve pratik bir şekilde temizlemenin en cazip yolunu faraşlı süpürge ile bulacaksınız.

Ahşap, fayans yada beton her türlü zemin tipine uyum sağlayacak biçimde tasarladığımız ürünlerimiz, yumuşak kürek bantları sayesinde zemine yapışarak, süprüntülerin direk olarak hazneye itilmesine olanak tanımaktadır.

Set haline satışa sunduğumuz fırça ve kürek setimizi dilerseniz iki yarı işlerde bağımsız olarak da kullanabilir, ihtiyacınız doğrultusunda model seçiminizi yapabilirsiniz. Faraş ve süpürge ikilisinin ayrılmaz özelliğini, tek bir üründe bir araya getirdiğimiz bu setimizle, temizlikler artık çok daha pratik ve hızlı hale gelecek.

Sessiz, ergonomik ve bir o kadarda ekonomik olan faraşlı fırça çeşitlerimiz, uzun saplı ve kısa saplı set olarak alternatiflere ayrılmaktadır.

Geniş hazneli, zemine kolaylıkla adapte olabilen ve kavraması kolay sapı ile konforlu bir kullanma olanağı sağlayan faraş bölümü üzerinde yer alan kilit sistemi sayesinde, süpürge yada fırça bu kulpa sabitlenmekte, her zaman ve har an kullanıma hazır hale getirilmektedir. hazne, kulp, fırça ve sap kısımlarının demonte olabilmesi hem temizliği hemde saklanması açısından da ekstra kolaylık sağlamaktadır.

Mukavemetli sert plastikten olması, uzun yıllar aynı kalitede ve sağlamlıkla kullanma garantisi veriyor, farklı renk çeşitleri her zevke hitap edecek çözümler sunuyor. Bu fonksiyonel ve pratik setimizi, bütçenizi yormayacak küçük maliyetlerle edinebilir, hızlı ve pratik temizliğe Titiz Plastik ürünleri ile devam edebilirsiniz.

Saplı Faraşlı Süpürge

Saplı faraşlı süpürge detayı ile eğilip bükülmeden, kolay temizlik imkanı sunan saplı faraşlı süpürge, zemine dökülen kırıntıların ivedilikle ve pratik yoldan temizlenmesi aşamasında iyi bir yardımcıdır. Sağlam plastikten üretilmiş olması ürünleri, uzun ömürlü ve mukavemetli kılarken, renk seçenekleri de ürüne çeşitlilik kazandırmaktadır.

 Ev , bahçe, ofis, mağaza ve diğer alanların yüzeysel temizlikleri içinde tercih edilen Saplı Faraşlı Süpürge çeşitleri, birbiri ile monteli, yeni model tasarımları ile sessiz temizliğin huzurunu yaşatmaktadır.

Süpürgeli Faraş; Mini  boyutları ile masa üstü ve altı kırıntıları için ideal bir ürün olan süpürgeli faraş, bu birliktelikten doğan uyum ile artık yüzeylerde kırıntıları barındırmaz hale gelecektir. İç içe geçebilen dekoratif tarzı ile saklama açısından avantaj sağlayan Süpürgeli Faraş, renk çeşitleri de farklı beğenileri karşılamaktadır. Vakumlu Saklama Kabı ve Bölmeli Saklama Kabı

Faraşlı süpürge seti kompakt yapılıdır. Faraş modellerinin bazılarında nervürlü kenarı saçtır. kürk ve tozun temizliğininn kolayca yapılmasını sağlar. Faraşlı süpürge modelinin kauçuk ucu zemine sıkıca oturur ve kepçeden toz ve döküntülerin oluşmasını engeller. Saplı süpürgeyi kepçeye klipsi sayesinde kolayca tutturabilirsiniz.
 Katlanabilir ve sabit kepçeli faraşlı süpürge modellerimiz mevcuttur. Katlanabilir bir tutamağa sahip olan modeller ile işiniz daha da kolaylaşır. Ürünlerimiz sırtınızı eğmeden süpürmek için uygundur. Monte ve demonte olarak saklanabilir.

Faraşlı süpürge ,  her odanın olmazsa olmazıdır. Küçük hacimli işler için elektrikli süpürge kullanmak her zaman uygun değildir ve ulaşılması zor yerler veya yüzeyler için pratik temizlik kiti görevi görür. Bu aksesuarlar kırıntılardan hızlıca kurtulmanıza ve büyük partiküllü çöpleri toplamanıza yardımcı olacaktır. Fırça çesitleri ile köşelerdeki ve tavandaki örümcek ağlarını, tozu temizlemek için bir faraşlı süpürge kullanmak pratiktir. Faraşlı süpürge seti , konut ve ticari binalarda başarıyla kullanılabilir. Kitin yapıldığı yüksek kaliteli malzemeler toksik değildir, dayanıklıdır ve güvenlik standartlarına uygundur.Kalın ve sentetik kılları leke tutmaz.

Plastik Faraş

Hafif, pratik ve fonksiyonel kullanımı ile zemindeki süprüntüleri süpürge aracılı ile dağıtmadan ve yaymadan haznesinde toplamaya yardımcı olarak kullanılan plastik faraş, fonksiyonel tasarımlarımız ile artık daha kullanışlı.

Ev ve iş yerlerinin en pratik temizlik gereçlerinden olan faraş, bütçeyi yormayan uygun fiyatları ile de ideal. Süpürge ile olan birlikteliğini koruyarak geliştirdiğimiz yeni nesil faraşlı süpürge tasarımımız ile kullanıcılarından tam not alan üretimlerimize saplı, katlanabilir ve hamat ürün gruplarını da ekleyerek her beklentiye ve ihtiyaca hitap edecek çözümler sunuyoruz.

Mukavemetli plastik içeriği ile uzun yıllar kırılmadan ve deforme olmadan kullanabilme avantajı sağlayan ürünlerimiz, saplı seçenekleri ile de yorulmadan ve bükülmeden temizlik yapabilmenin kolaylığını sağlayacaktır.

Her zemine uyum sağlayabilecek silikon ağız kısmı ile küçük yada kaba her türlü süprüntüyü kolaylıkla kavrayabilecek niteliğe sahip ürünlerimiz, toptan satış avantajları ve ulaşılabilir düşük maliyetli fiyatları ile de ideal.

Mavi renk tonları ile şık, saplı çeşitleri ile işlevsel, zengin ürün seçenekleri ile her ihtiyaca hitap eden faraşlarımız Titiz plastik kalitesi ve güvencesi ile evinizde.

Süpürge Faraş

Yeni tasarım süpürge faraş modellerimiz, pratik kullanımları ve rahat saklanabilme özellikleri ile kısa sürede beğeni topladı. Ayaklı ve birbirine paralel süpürge ve faraşların eğilmeden ve fazla bir efor sarf etmeden zemindeki süprüntüleri temizleyebilme kolaylığı sağlaması açısından kullanıcısını yormayan bu ürün grubumuz, özellikle mini iş yerleri ve eğitim sınıfları için ideal.

Mukavemetli sert plastik ve rahat temizlenebilen kaygan yüzeyi ile zahmetsiz ve hijyenik bir temizlik imkanı sunan faraşlı süpürge, uygun fiyat avantajları ile de ulaşılabilir. Toptan ve perakende olarak erişilebilen, flower, damla, piramit ve katlanır süpürge faraş seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünlerimiz Titiz plastik kalitesi ile sizlerle.

 

TEKLİF İSTE