Fırçalar
Oto Fırçalar
Fırçalar
Yer Fırçaları
Fırçalar
Lavabo Fırçaları
Fırçalar
Klozet Fırçaları

Fırça Çeşitleri

Ovularak temizlenmesi gereken yüzeylerde profesyonel işçilik çıkaran Fırça Çeşitleri daha çok oto yıkama, tuvalet ve banyo temizlik aracı olarak kullanılmaktadır.

Aynı kategoride olup klozet fırçası, halı fırçası ve yer fırçaları olarak ta gruplanan Fırça Çeşitleri üzerinde bulunan uzun sert  tüylerin yüzeye baskı yapması sonucu etkili temizlik yapmadır. Bölmeli Saklama Kabı

Sopaya montelenerek kullanılan oto  ve zemin fırçaları, bu sayede rahatlıkla tüm yüzeylere, eşit düzeyde ulaşılabilme kolaylığı sağlamış olup, ıslak ve kuru olarak temizliğin her aşamasında kullanılabilme avantajı sağlamaktadır. Farklı uzunluktaki tüy kısımları tamamen araç ve zemin yüzeylerine zarar vermeyecek yumuşaklıkta olup,  klozet ve lavabo fırçaları ise kendine ait kulp kısmının yardımı ile ovma işlemini gerçekleştirmektedir. sıvı deterjanlık

Fırça çeşitleri arasında plastik boru temizleme fırçaları da bulunmaktadır. Kolayca bükülür ve dar baca dirseklerine iyi oturur. Plastik baca fırçaları paslanmaz çelik boruları temizlemek için tasarlanmıştır - plastik fırçalar paslanmaz çeliğin içini çizmez.

Esnek fırça çeşitleri metal rufflar da bükülür, ancak daha serttirler ve tuğla bacaları veya asbestli çimento borularını temizlemek için uygundurlar.

Dişli fırçalar M12 boyutundadır ve özel bir esnek baca çubuğuna veya esnek tutacaklara (1 metre ile satılır) vidalanır . Boruyu aşağıdan yukarıya doğru saplı bir fırça veya bir çubuk kullanarak temizleyebilirsiniz.

TEKLİF İSTE