Fırçalar
Oto Fırçalar
Fırçalar
Yer Fırçaları
Fırçalar
Lavabo Fırçaları
Fırçalar
Klozet Fırçaları

Fırça

Yüzey ve oto temizliklerinin aranılan gereçlerinden olan fırça, yoğun ve yumuşak tellerin esneklik kazandırdığı kolay temizleme özellikleri ile çok fazla efor sarf etmeden yüzey temizliği sağlama konforu sunmaktadır.

Oto yıkamada fırça, yüzey temizliklerinde, banyolarda, ve klozette kullanılabilen geniş iş sahaları ile temizliğin yardımcı elemanlarından olan bu ürün sayesinde hijyeni yakalamak zor değil.

Dayanıklı sert plastikten ürettiğimiz, saplı ve sapsız olarak satışa sunduğumuz oto fırçaları, kulplu lavabo fırçaları ve hazneli klozet fırçaları, uzun yıllar aynı kalite ve konforda kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Islak ve kuru olarak kullanılabilen oto fırçalarımız, soft renk tonları ile de beğeni toplamaktadır.

WC dekorasyonunu tamamlayacak şık tasarımı ile klozet fırçamız ayrıcalıklı bir ürün modeli çizerken, fonksiyonel lavabo fırçamızda zahmetsiz temizliğin kapılarını aralamaktadır.

Fırça Çeşitleri

Ovularak temizlenmesi gereken yüzeylerde profesyonel işçilik çıkaran Fırça Çeşitleri daha çok oto yıkama, tuvalet ve banyo temizlik aracı olarak kullanılmaktadır.

Aynı kategoride olup klozet fırçası, halı fırçası ve yer fırçaları olarak ta gruplanan Fırça Çeşitleri üzerinde bulunan uzun sert  tüylerin yüzeye baskı yapması sonucu etkili temizlik yapmadır. Bölmeli Saklama Kabı

Sopaya montelenerek kullanılan oto  ve zemin fırçaları, bu sayede rahatlıkla tüm yüzeylere, eşit düzeyde ulaşılabilme kolaylığı sağlamış olup, ıslak ve kuru olarak temizliğin her aşamasında kullanılabilme avantajı sağlamaktadır. Farklı uzunluktaki tüy kısımları tamamen araç ve zemin yüzeylerine zarar vermeyecek yumuşaklıkta olup,  klozet ve lavabo fırçaları ise kendine ait kulp kısmının yardımı ile ovma işlemini gerçekleştirmektedir. sıvı deterjanlık

Fırça çeşitleri arasında plastik boru temizleme fırçaları da bulunmaktadır. Kolayca bükülür ve dar baca dirseklerine iyi oturur. Plastik baca fırçaları paslanmaz çelik boruları temizlemek için tasarlanmıştır - plastik fırçalar paslanmaz çeliğin içini çizmez.

Esnek fırça çeşitleri metal rufflar da bükülür, ancak daha serttirler ve tuğla bacaları veya asbestli çimento borularını temizlemek için uygundurlar.

Dişli fırçalar M12 boyutundadır ve özel bir esnek baca çubuğuna veya esnek tutacaklara (1 metre ile satılır) vidalanır . Boruyu aşağıdan yukarıya doğru saplı bir fırça veya bir çubuk kullanarak temizleyebilirsiniz.

Plastik Fırça

Zahmetsiz ve pratik yüzey temizliğinin vazgeçilmez gereçlerinden olan plastik fırça özellikle oto yıkama ve evlerde ıslak yüzey temizliklerinde kullanılmaktadır. Yumuşak ve yoğun dokusu ile her yüzeye rahatlıkla ulaşan ve deforme etmeden temizleme ayrıcalığı sunan bu ürün grubumuz, farklı model ve fonksiyonel ürün çeşitleri ile farklı ihtiyaçlara hitap edecek çözümler sunmaktadır.

Oto yıkama, banyo ve tuvalet temizliği için en doğru seçenek olan plastik fırçalar, uygun fiyat avantajları ile de her eve rahatlıkla girmektedir. Sadece ıslak zeminlerde değil, kuru olarak toz alma yada süprüntü temizleme de de kullanılabilen fırçalar, saplı ve sapsız modelleri ile satışa sunulmakta, mukavemetli yapıları ile uzun yıllar size yardımcı olmaktadır.

Plastik Fırça Modelleri

Kullanım amaçlarına göre pek çok çeşitlere ayrılan plastik fırça modelleri, zahmetsiz ve hızlı temizliğin en eski elemanlarıdır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte işlevselliği artan, farklı tasarımları ile daha kolay ve fonksiyonel bir hal alan bu ürün grupları özellikle ıslak yüzey temizliklerinde tercih edilen objelerdir.

Oto yıkama, banyo ve tuvalet temizliği, yüzey temizleme ve süprüntü toplama gibi farklı alanlarda sağladığı soft kullanım ile yüzeyleri deforme etmeden temizleme avantajı sağlamakta, ıslak ve kuru olarak kullanılmaktadır.

Mukavemetli sert plastik yapısı uzun ömürlü, farklı renk tonları ile her zevke hitap eden seçenekleri bünyesinde barındıran ürünlerimiz, ulaşılabilir ekonomik fiyatları ile de her mekana girmeye adaydır.

TEKLİF İSTE