TP-653/ 250ml - 8,4oz
Tidy Deterjan Hazneli Süngerlik - Kutulu
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  24
 • KOLİ HACMİ
  0,089 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  6 kg
 • KOLİ EBATI
  550x290x560 mm
 • ÜRÜN EBATI
  265x132x132 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  145 grTP-653/ 250ml - 8oz

Tidy Deterjan Hazneli Süngerlik - Kutu´lu

Yüzükleri arama derdine son!
Mutfak işlerini yaparken, bulaşık yıkarken çıkardığınız yüzükleriniz burada güvende.
İşiniz bittikten sonra yüzüklerinizin nerede olacağını biliyorsunuz...

Geniş iç haznesi
Sünger, bulaşık teli veya bezlerini bir arada tutacak geniş arka haznesi ile mutfaklardaki
karmaşaya son vererek daha fazla kullanım alanı sağlar.

Deterjandan tasarruf edin
Sıvı deterjan haznesinin dozaj ayarı sayesinde deterjan israfını önleyerek%35'e kadar
tasarruf etmenize imkan verir.

Süngerlikli Sıvı Sabunluk

Süngerlikli sıvı sabunluk kendine özgü tasarımı ve mekanizması ile süngerli bir yapısıyla elinize süngeri aldığınızda suyun altına tutunca kendiliğinden köpürmeye başlayacaktır. Bu da extra zaman harcamanıza gerek kalmayacaktır. Süngerli sıvı deterjanlar temizlik severlerinde tercihleri arasında yer almaktadır. Çünkü hem süngerli hemde sıvı olmalarından kaynaklı çoğu insanın çoğu ev hanımının severek kullandığı bir temizlk ürünüdür.

Ayrıca bu yaşadığımız pandemi ve covid döneminde dezenfektanlar olsun kolanyalar sabunlar vb. hijyenimize ve sağlığımıza dikkat edebileceğimiz ürünlerin başında gelmektedir sabunlar bu sebeple dışarıdan gelir gelmez ellerimizi güzel bir şekilde yıkamalıyız.

Şık ve zarif tasarımı ile dikkatinizi çekecek olan süngerlikli sıvı sabunluk modellerine göz atabilirsiniz. İçerisine sabun dolduracağınız ürünün yan kısmında bulunan hazneye ise sünger koyabileceksiniz. Böylece fazla yer kaplamayacak olan bu ürünü başarılı bir şekilde kullanabileceksiniz. Çeşitli süslemeleri ile gözlere hitap etmekte olan ürünlerin bütçelerle dost fiyatlara satışa sunulduğunu aktarmaktayız. En ucuz ve kaliteli modelleri inceleyerek siparişlerinizi hızlı biçimde oluşturabilirsiniz. Mutfağınız ve banyonuz için satın alabileceğiniz ürünü nasıl kullanmanız gerektiğini görebileceksiniz. Şık ve modern süngerlikli sıvı sabunluk ürünü için parça sayısına ve paket özelliklerine göz atabilirsiniz.

Süngerlikli Sıvı Sabunluk Modelleri

Hem mutfak hem de banyo için ideal tarzda tasarlanmış yeninesil süngerlikli sıvı sabunluk , haznesinde yer alan bölmesinde sakladığı sünger ile farklı beklentilere hitap edecek, çok amaçlı kullanım avantajı sağlamaktadır. Plastik ürün grubuna yeni müdahil olan Süngerlikli Sıvı Sabunluk, kısa zamanda beğenilerek, tercihler arasında yer almaya başlamıştır.

Banyoda hem şampuan hem de sıvı sabun tüketimi için kullanılan bir başka seçenekte Banyo Sıvı Sabunluk ürünleridir. Duvara monte edilerek, alandan tasarruf sağlayan bu makineler, tuşlu yapısıyla, gerekli miktardaki sabunu avuç içerisine aktarmakta, rahat ve pratik el yıkama avantajı sağlamaktadır. Şeffaf görüntüsü içerisindeki sıvı miktarını takip  etme kolaylığı sunan Banyo Sıvı Sabunluk , gövdesinde bulunan geniş kapak sistemiyle de rahat dolum pratikliği sağlamaktadır.

sıvı deterjanlık:Plastiğin dayanıklılık ve kalite ile hayat bulduğu Sıvı Deterjanlık ürün gruplarında, artık solüsyon haldeki temizlik malzemelerini kullanmak daha kolay ve cazip hale gelecek. 

Sabunluk Seti: Sıvı ve kalıp sabun için ayrı dizayn edilmiş Sabunluk Seti 1. sınıf kaliteli plastikten üretilmiş olup, ayriyeten diş fırçaları için tasarlanmış dekoratif kaplarıyla da 3 lü set olarak satışa sunulmaktadır.Plastik banyo malzemeleri için de mutfak gereçleri gibi sağlıklı ürünler kullanılması gerektiğini unutmayalım.

Duvara Monte Sabunluk :Kurumsal ve kalabalık alanlarda, el yıkama aşamasını pratik ve tasarruflu hale getiren Duvara Monte Sabunluk 400 ile 1000 ml arasında değişen ebatları ve otomatik sabun ayarlama kiti ile sabun israfının önüne geçecek, etkili bir üründür.

Süngerli Sabunluk 

Süngerli sabunluk son yıllar içerisinde özellikle mutfaklarda ideal tercihlerden biri olarak insanların karşısına çıkmıştır. Aynı şekilde, lavabo bulunan tüm mekanlarda bu kaliteli ürün örneği insanların faydasına sunulmuştur. Sabunluk sayesinde insanlar genel temizlik yaparken, özellikle bu temizliği daha avantajlı hale getiren süngerler, yine aynı sistem içerisinde düzenli bir şekilde muhafaza edilmiştir. 

Derli toplu bir görüntü açısından, bahsetmiş olduğumuz ürün örneği avantajlı bir tercih olarak insanların karşısına gelmiştir. Hem estetik hem de kullanışlı olarak görülen ergonomik ürün, mutfaklarda ve lavabolarda derli toplu bir görüntü ortaya koymaktadır. Sıvı sabun haznesi düzenli ve sağlıklı kullanıma destek vermektedir. Bulaşık teli veya sünger gibi unsurları muhafaza etmek için, her iki tarafta bulunan hazne verimli kullanıma büyük destek vermektedir. Özellikle ev hanımlarının belli toplu bir görüntü konusunda neler düşündüğünü çok iyi biliyoruz. Tam da bu isteği karşılayan kaliteli ve sağlıklı ürün örneği süngerli sabunluk modeli olarak karşınıza gelmektedir. 

Her bulaşıktan sonra yine derli toplu bir görüntünün ortaya çıkmasında, bu çok gözlü ve ergonomik ürün insanlar için faydalı bir seçenek olarak kendini göstermektedir. Derli toplu ve düzenli görüntüye önem veren herkes için, bu kaliteli ürün örneğini rahatlıkla önerebiliriz. Mutfak tezgahında veya lavabonun hemen yanında, bu ergonomik ürün mutlaka bulunmalıdır. Bulaşık sonrasında toparlanmak bu ürünle daha kolay olacaktır.
 

 

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE