TP-106
Saplı Dörtlü Gırgır
TP-105
Saplı Üçlü Gırgır
TP-103
Saplı İkili Gırgır
TP-205
Defne İkili Gırgır
TP-204
Defne Tekli Gırgır

Gırgır 

Kolay ve kavranabilen gırgır seçenekleri renkli sayfalarımızda müthiş görseller oluşturmuş durumdadır. Buradan karşınıza çıkan ürünler, yaşam alanlarınızın tertemiz olması için size büyük katkı sağlamaktadır. Büyük küçük herkesin rahatlıkla kullanabileceği ürünler, tekli, ikili, üçlü, hatta dörtlü fırça özelliği ile arkasında hiçbir iz bırakmadan etrafı tertemiz eder. Kulplu ve kulpsuz modeller oldukça avantajlı ve kullanıma uygun tercihler olarak karşınıza gelmektedir. Kaliteli plastik malzemeden üretilmiş ürünlerimiz, hem fiyat olarak hem de gösterişli model olarak tam da istediğiniz sonuçlarda karşınıza gelmiştir. 
Ürünlerimizin malzeme kalitesi büyük bir özenle seçilmiş durumdadır. Detayları incelediğiniz zaman tüm ürünlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Oldukça kolay ve ergonomik kullanışlı ürünlerimiz, tek bir düğme ile kolayca açılan yapıya sahiptir. Sağlıklı bir şekilde kullanılan ve temizliği oldukça uygun şekilde yerine getiren ürün örneklerimiz, malzeme ve üretim kalitesi ile çok şık bir görüntü ortaya koymuştur. Buradan seçeceğiniz ürünler, gerekirse yerleri gerekse de kanepe üstü veya farklı bölgeleri daha sağlıklı temizleme konusunda size önemli derecede yardım sağlayacaktır. Ergonomik tasarım şeklinde karşınıza çıkan buradaki ürün seçeneklerimiz, gerektiğinde kullanım avantajı ile size çok büyük destek ve avantaj sağlayacaktır. 
Temizlik konusunda çok titiz olan ev hanımlarının isteklerine kulak vermek gerekir. Ürünlerimizden son derece memnuniyet duyan ev hanımları için, birbirinden kaliteli gırgır örnekleri sayfalarımızda karşımıza gelmiştir. Her bir ürünümüz zarif estetik ve kullanışlı yapısıyla dikkat çekmektedir. Elinize son derece yatkın olan ürün örneğini tercih ettiğinizde, iyi bir temizlik için sağlıklı bir aparata sahip olmuş olursunuz. Kullanım performansı ve ürün kolaylığı bakımından, her bir seçeneğimiz size bu konuda önemli avantajlar sağlayacaktır. Günümüz koşullarında piyasanın en kaliteli ürünlerine müşteri olmak için sizi sayfalarımıza bekliyoruz. Dilediğiniz ürünü uygun şartlarda sipariş verebilir ve kolayca bu ürünleri elde edebilirsiniz.
Döküntüler genelde halı ve diğer zemin unsurları üzerinde birikir. Bu birikintileri temizlemek için mekanik ürünler enerji ihtiyacı duymadan çalışır. Sadece ileri ve geri hareketle bu döküntülerden kurtulmanız mümkün olur.

Gırgır Fiyatları 

Gırgır fiyatları sizin de gördüğünüz gibi gayet uygun ve ekonomik şartlarda karşınıza gelmiştir. Gerek toptan ürün gerekse de perakende seçenek konusunda, çok fazla alternatifi bu renkli sayfalardan takip edebilirsiniz. Karşınıza çıkan her bir ürün, estetiği ve yüksek kalitesi ile size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Özellikle de kullanım performansı ve ürün avantajı bakımından, burada karşınıza çıkan seçenekler temizlik konusunda ihtiyacınızı karşılayacak, size alışveriş avantajları ile önemli bir destek verecektir. 
Görmüş olduğunuz ürünler elle tuttuğunuz zaman kolayca kavranan yapıya sahiptir. El ergonomisi ve kullanım avantajı düşünülerek hazırlanmış olan modellerimiz, makul fiyatları ile birlikte bu pazarın en iddialı seçenekleri arasında yer almıştır. Renk olarak genelde bayanların tercihi kırmızı renkle kendini göstermektedir. Estetik bakımdan ise bu ürünlerin şekil itibariyle oldukça kullanışlı bir örnek olduğunu size kolaylıkla söyleyebiliriz. Her bir ürünümüzün yapılış amacı, uygunluk, kalite ve yüksek fonksiyonelliktir. Bununla beraber ekonomik ürün modelleri konusunda, size her zaman en iyi seçenekleri sunmak için yoğun bir çaba içerisindeyiz. 
Gırgır fiyatları makul koşullarda karşınıza çıkarken, ürünlerin fiyatlarına bakabilir ve yüksek kalite standartlarını en iyi şartlarda ön plana getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine çok değer veren firmamız, piyasaya kazandırmış olduğu kaliteli ürünlerle birlikte size önemli avantaj ve destek sağlayacaktır. Kalitesi üst düzey kendisi çok ekonomik bir ürün elde etmek istediğinizde, örnek seçeneklerimiz sizin için bu konuda aydınlatıcı bir sonuç yaratacaktır. Gayet şık ve estetik olmakla beraber, zarif bir tasarım bütünlüğünü değerlendirmek isterseniz, gırgır modellerimiz istek ve ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verecektir. Her biri tamamen zarif bir şekilde hazırlanmış olan ürün örnekleri, geniş ve avantajlı bir sayfanın desteği ile size burada önemli kolaylık sağlayacaktır.

Gırgır Modelleri 

Gırgır modelleri konusunda çok estetik ve olağanüstü tercihler karşınıza gelmektedir. Her biri farklı özelliğe sahip olan pek çok model, bu renkli görsellerden ve ürün sayfalarından size ulaşmak durumundadır. Şekil olarak defne model, kelebek model ve saplı ürün örnekleri karşınıza çıkmaktadır. Dörtlü, üçlü, ikili ve tekli fırça özellikli, ürün seçenekleri kullanım kolaylığı ile birlikte siz müşterilerimize büyük avantajlar sağlamaktadır. Her biri zarif ve şık tasarım olarak karşınıza gelen ürünler, ar-ge çalışması ile geliştirilmiş ve oldukça fonksiyonel özelliklere sahip olmuştur. 
Denenmiş ve uygulanmış metotların hayata geçirilmesi şeklinde ürünlerimiz karşınıza gelmiştir. Uzman üreticiler olarak firmamız bu konuda çok önemli çalışmaların içerisinde olmuştur. Son derece özenle ve dikkatle ürettiğimiz gırgır modelleri, temizlik konusunda size önemli derecede destek sağlayıp fırsat verecektir. Son derece kullanışlı ve modern yapıdaki ürün örneklerimiz, yaşam alanlarını dip köşe temizlik konusunda size büyük katkılar sağlayacaktır. Döküntü ve benzer sorunları temizlemek için ürünlerimizden istifade edebilirsiniz.

El Gırgırı 

El gırgırı yıllardan beri kullanılan ve insanların güvenerek tercih ettiği ürün örneklerinden biridir. Geçtiğimiz dönemlerde elektrik süpürgesinden önce insanlar yıllarca bu tür ürünleri kullanmıştır. Tekerlekli ve saplı büyük ürün örnekleri, insanların ayakta yerleri temizlemesi için yıllarca iyi bir fırsat yaratmıştır. Günümüzde ise daha çok elle kullanılan ürün örnekleri, daha ergonomik ve uygun bir tasarım olarak karşımıza gelmiştir. Her bir malzemesi özenle seçilmiş ürün örneği, kusursuz bir fırça ve kusursuz bir mekanik yapıya sahiptir. Arkada zibil, toz ve herhangi bir döküntü bırakmayan ürün örneği, kullanım kolaylığı ile birlikte insanlara çok büyük avantajlar sağlamaktadır. 
Gayet estetik bir tasarım olmanın yanı sıra, kullanışlı ve ergonomik ürün avantajlarını değerlendirmek için sizi sayfalarımıza bekliyoruz. Ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan ürün örneği, evlerde, ofislerde ve pek çok yerde insanların güvenerek tercih ettiği ürün örneğini ortaya koymuştur. Hem kullanması kolay hem de temizliği avantajlı olan tercihler, sayfalarımızda boy boy seçeneklerle karşınıza gelmiş durumdadır. Renkli, kaliteli ve kullanışlı plastik malzeme, hem sağlıklıdır hem de dayanıklı yapısıyla beraber yıllar boyunca size hizmet edecek özelliğe sahiptir. Bu malzemeden üretilmiş sağlıklı ürün örnekleri el becerinize ve kabiliyetinize uygun sonuçlar yaratmıştır. 
Çok şık ve yüksek standartlarla karşınıza gelmiş olan el gırgırı, günümüzün gerçekten pratik ve avantajlı ürün örneğidir. Bunca ergonomik ve fonksiyonel yapısına rağmen, ürünümüz fiyat olarak gayet ekonomik boyutlarda karşınıza gelmiştir. Zayıf tasarımlar gittikçe çoğalırken, ürün modellerimiz geniş bir yelpaze şeklinde ortaya çıkmıştır. Burada kategoride bulunan seçenekleri hemen tespit edebilir, isteğinize uygun modelleri seçip anında alışveriş yapabilirsiniz. Her nerede olursanız olun, ürünlerimiz size ulaşacak ve yüksek kalite avantajları ile birlikte ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. züccaciye ve benzer malzemeler satan çok sayıda firma, bu tür ürünleri perakende için tercih edebilir. Toptan alışverişler ise ekonomik bir fırsat yaratacak ve pek çok firmanın ürün tedarikine önemli derecede katkı sağlayacaktır. Ergonomiyi bozmadan sağlıklı bir şekilde kullanılan modeller, estetik bir tasarım ve zarif bir ürün örneği olarak isteklerinizi en iyi cevabı verecektir.
Saplı Gırgır 
Saplı gırgır modelleri çok estetik şık ve kullanışlı seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Model olarak çok değişik tasarımlar karşınıza gelirken, kelebek modeller ve defne modeller diğer farklı ürün örnekleri olarak kendini göstermektedir. Daha ergonomik bir tutuş avantajı sağlayan saplı ürün örnekleri ise dörtlü, üçlü, ikili fırça seçenekleri ile çok avantajlı ve makul bir sonuç yaratmıştır. Döner fırça her türlü döküntüyü toplarken, hazne yapısı geniş olup bu ürün modeli oldukça verimli sonuçlarıyla kendini göstermiştir. Gayet kullanışlı ve avantajlı olan örnek seçeneklerimiz, özellikle ev hanımları ve temizlik yapan herkes için birçok kolaylığı beraberinde getirmiştir. Kullanışlı ve muazzam yapısıyla dikkat çeken örnek seçeneklerimiz, her ele yatkın ve her ele uygun özelliği ile kendini göstermiştir. Bu tür ürünlerimiz sağlamdır, kullanışlıdır ve fonksiyonel yapısı oldukça avantajlıdır. Eğer bu ürünleri ekonomi koşullarda almak istiyorsanız, firmamızın ürün örnekleri alışveriş konusunda size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. 
Her yeri ve dip köşeyi daha sağlıklı koşullarda temizlemek istiyorsanız saplı gırgır modelleri, oldukça ele yatkın ve avantajlıdır. Sağ ve sola doğru sürmüş olduğunuz ürün modeli zeminlerde herhangi bir toz kir veya benzer unsur bırakmaz. Daha sağlıklı ve avantajlı temizlik için hemen harekete geçmeniz ve firmamızın size hazırladığı fırsatları değerlendirmeniz gerekir. Birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilen ürünler kanserojen ham madde içermez. Bununla beraber sağlıklı, dayanıklı avantajlı ürün örnekleri her zaman ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Müşteri memnuniyet anlayışına uygun şekilde hazırlayıp sunduğumuz örnekler, renkli ürün sayfalarımızda karşınıza gelmektedir. Buradan tercih edeceğiniz ürün avantajları sizin için kullanışlı ve makul bir sonuç yaratacaktır. Ürünlerimizi birbirinden ayıran özelliklerden biri ürün ölçüsüdür. Saplı modellerde ise ölçü ne olursa olsun ergonomik sap modeli bu ürünü fonksiyonel bir kullanım unsuru haline getirmektedir. Gayet avantajlı ve kullanışlı örnek seçeneklerimiz, renkli ve nitelikli sayfalarımızın desteği ile size önemli kolaylıklar sağlamıştır. Buradaki yüksek kalite avantajlarını değerlendirmek ve ürün fırsatlarını daha iyi görmek için, sayfalarımızın size sunmuş olduğu avantajlı imkanlardan istifade edebilirsiniz. 

Saplı Gırgır

Saplı gırgır, evlerin en pratik ve hamarat manuel temizlik gereçlerinden biridir. Geçmişten bugüne halı temizliğinde en çok kullanılan ev gereçlerinden olan gırgırların, halının tozunu yada üzerindeki kırıntıları toplamak için sağladığı pratiklik kayda değerdir. Elektrikli süpürge açmak zahmetine gerek kalmadan, kablo, fiş aramadan, hızlı ve pratik temizlik imkanı sunan gırgırlar, sorununuzu çözebilecek bir işleve sahiptir. 
Sapsız ve saplı modelleri sayesinde daha kolay kullanım imkanı sunmaktadır.
Dörtlü fırçası, tozları geniş haznesiyle daha hızlı bir şekilde toplamanıza yardımcı olur. Tek seferde daha fazla alanı hedefleyebildiği için daha az el hareketiyle işinizi hızlıca halletmenize olanak tanır.
Saplı gırgır özellikle çocuklar tarafından hevesle kullanılır. Çünkü hafiftir ve basit mekanizması sayesinde tozları çok hızlı bir şekilde toplar. Bu da yediden yetmişe herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir ürün olduğunu göstermektedir.
Ürün, ebatının küçük olması sayesinde kolay kullanım imkanı sunarken, dolaplarınızda da yer kaplamayacaktır. Kullanması kadar temizlemesi de bir o kadar pratiktir. Ürünü iki yanından tutup çektiğinizde kolayca açabilir ve içindeki çöpleri zahmetsizce boşaltabilirsiniz. Kaliteli malzemesi sayesinde yıllarca kolaylıkla kullanabileceğiniz bu ürün sizi hiç yormayacaktır. Farklı ebatlarda ve renklerde modelleri bulunan saplı gırgır tatlı görüntüsüyle evlerinizin vazgeçilmez temizlik ürünlerin olacaktır. Zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlamanıza katkı sunan ürünümüz, basit mekanizmasıyla büyük bir işlevi üstlenmektedir.

Saplı Gırgır Fiyatları 

Saplı gırgır fiyatları ekonomik ve avantajlı bir fırsat yaratmaktadır. Ürünümüze sahip olduğunuzda çevrenizde daha iyi şartlarda temizlik imkanına sahip olabilirsiniz. Kullanışlı örneklerimiz çoklu fırça özellikleri ile ergonomik ve avantajlı bir sonucu karşınıza getirmiştir. Gayet uygun şartlarda görmüş olduğunuz ürünlerimiz size en iyi temizlik için gerekli fırsatı sağlamış durumdadır. Eliniz için çok uygun ergonomik tasarımlar aynı zamanda temizlik için taşıdığı fonksiyonel özelliklerle iyi bir kullanım aracı şeklinde kendini göstermiştir. Gerek ev temizliği yapanlar gerekse de pratik temizlik için çare arayanlar adına, ürünlerimiz kesinlikle tavsiye edilir modeller olarak karşınıza gelmiştir. Saplı gırgır fiyatları uygun olarak örnek seçenekler arasında yer almış ve karşınıza gelmiştir.

Saplı İkili Gırgır 

Saplı ikili gırgır burada mutlaka dikkate alınması gereken örnek seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Her biri özenle ve dikkatle üretilmiş ürünlerimizin pek çok yerde kullanım avantajları söz konusudur. Yapı itibariyle kusursuz bir tasarım buradan karşınıza gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmalarımız, bu ürünleri size daha iyi şartlarda ulaştırmak için bize önemli bir fırsat vermiştir. Yapısı çok uygun olan ve yüksek kaliteli avantaj yaratan saplı ikili gırgır mutlaka dikkat etmeniz gereken örnek seçeneklerden biridir. Göz kamaştırıcı ve kaliteli ürünlerimiz, buradan size önemli kolaylıklar ve gerekli avantajlar sağlamaya devam edecektir.
İlginizi çekebilecek diğer ürünlerimiz: Saplı Faraş Modelleri, Fırça Modelleri

TEKLİF İSTE