Scroll
3D SHOWROOM
Yeni Ürün Kataloğu
Yeni ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için e-katalogumuzu buradan indirebilir ya da görüntüleyebilirsiniz.
E-Katalog

Tüm ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için e-katalogumuzu buradan indirebilir ya da görüntüleyebilirsiniz.

PRATİK
AP-9199
TAKE "N" GO
YOĞURT KABI
PRATİK
AP-9250
PACK KUTU
PRATİK
TİTİZ MATARA
GRUBU
DÜNYANIN HER YERİNDEYİZ
DOĞA DOSTU TİTİZ

Yemek yaparken stres altında koşturmadığınız takdirde mutfak çoğumuz için evin en rahat yerlerinden biridir. Mutfakta hem keyifli hem de rahat bir şekilde en iyi sonuçları almak ve aynı anda zamandan da tasarruf etmek istiyorsanız, sizin için yardımcı küçük mutfak gereçleri çok ise yaramaktadır.

Mutfak gereçlerinizin bakterilerden uzak ve uzun ömürlü olması için düzenli bir bakım ve temizlik şart. Plastik üreticileri Agresif temizlik deterjanları hassas yüzeylere zarar verebilir, yüzeyler matlaşır ve parlaklığını kaybedebilir. Sert temizleyici bezlerden ve fırçalardan da uzak durmakta yarar var. Çıkarılabilir parçaları ılık suyla ve hassas deterjanlarla yıkamaya özen gösterin. Yağlı kirlerde ise alternatif olarak kabartma tozu kullanabilirsiniz. Kireçleri ise herhangi bir kimyasal madde kullanmadan sirke ve limon suyu ile temizleyebilirsiniz.

Mataralar

Spor Matara genellikle içerisine konulan içeceği sağlıklı koşullarda saklayıp taşımaya yarayan sıvı kaplarıdır. Açık alanlarda kullanacağımız termos ve mataralar denilince aklınıza dışarıdaki hava koşullarına uygun olarak daha dayanıklı, daha iyi yalıtımlı, sağlam modeller tercih etmemiz gelmektedir. Paslanmaz çelikten imal edilen termoslar ve spor su şişesi özellikle doğa koşullarında dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Plastik üreticileri Bazı termosların iç malzemelerinde cam kullanılabilmektedir. Kullanma açısından cam, sağlıklı ve hijyenik bir üründür. Dış kaplama kısmı plastik olan termoslar ise sıcaklığı korumakta iyi değildir ve kırılma ihtimalleri çok yüksektir. İçecek tüketmeyi seven veya bir termosunu birkaç kişiyle paylaşacak olan kişilerin hacim olarak daha büyük bir termos tercih etmelidir.

Günlük yaşam için daha küçük, toptan plastik ürünler kamp için büyük ebatlardaki bir kamp termosu seçmeniz sizin için faydalı olacaktır. İçeceklerin koyulacağı bir matara şişe temiz olmasını dikkat ediniz. Bu sebeple kolay yıkanabilen, zararlı kimyasallar barındırmayan bir termos olması gereklidir. İçeceğinizin ısısının korunması için plastik ürünler toptan kapak kısmı çok önemli bir faktördür. Bazı termoslar çift kapak sistemine sahip oldukları için, daha uzun süre sıcaklığı, içlerinde muhafaza edebilmektedir. Ayrıca termosların çantada taşınacağı düşündüğünde kesinlikle sızdırmayan bir kapağı olması da önemli bir noktadır. Açılıp kapanabilen termoslar daha pratik ve kolay olabilir ancak vidalı kapaklar her zaman için daha güvenlidir.


TEKLİF İSTE