TP-267
Wallstar Havlu Peçetelik "Şeffaf"
TP-260
Tablestar Yatay Peçetelik TP-260
TP-265
Wallstar Havlu Peçetelik TP-265
TP-255
Tablestar Dikey Peçetelik TP-255

Kâğıt Peçetelik

Kâğıt peçetelik insanlar için çok sağlıklı ürünler içerisinde yer alır. Temiz, sağlıklı ve zararsız plastik ham maddeden üretilmiş olan ürün modelleri, kâğıt peçete kullanımına çok büyük kolaylık ve destek sağlar. Özellikle pandemi sürecinde peçeteliklerin önemi çok daha iyi ortaya çıkmıştır. Hijyenik ve steril kullanıma avantaj sağlayan peçete modelleri, yaşam alanlarında insanların güvenerek kullandığı ürünler olarak kendini gösterir.

İşletmelerde, iş yerlerinde, banyo, WC, lavabo ve tuvalet gibi yerlerde, bu ürünler sağlıklı bir kullanıma imkân sağlar. Rahatlıkla ürünü yerleştirebilmeniz açısından peçete haznesi oldukça kullanışlı bir şekilde karşınıza gelmektedir. Kâğıt peçete kullanımına gerekli kolaylığı sağlayan kâğıt peçetelik, estetik kaliteli ve güvenilir yapısı ile son derece sağlıklı bir ürün örneği olarak karşınıza gelmiştir. Temiz ve sağlıklı bir kullanımı destekleyen ürünlerimiz bireysel hijyen konusunda kullanıcılara önemli avantaj sağlamaktadır.


Havlu Peçetelik

Havlu peçetelik temizlik aparatları ve ürünleri içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. İnsanların bireysel temizliği daha iyi şartlarda yapabilmesi için, bu kaliteli ürün örnekleri oldukça faydalı bir şekilde kullanıma sunulmuştur. Rulo şeklindeki kâğıt havlunun hazneye yerleştirilmesi ve daha sonrasında düzenli bir şekilde kullanılması mümkün olmaktadır. Çok sayıda insanın, özellikle birbirine hiçbir şekilde temas etmeden farklı yaprak havluları kullanması mümkün olmaktadır. Temizliğin sağlık olduğu çok iyi bilinirken, özellikle her bireyin içinin rahat etmesi açısından, ürün örneklerimiz oldukça yeterli yapısıyla kendini göstermektedir.

Eşsiz bir kalite ve muazzam kullanışlı yapı ile birlikte, havlu peçetelik tam da aradığınız ürün örneği olarak karşınıza gelmiştir. Bulaşıcı hastalıkların önüne geçmek ve insan sağlığını korumak açısından bu ürün örneklerimiz size gereken desteği sağlamaktadır. Temizliğe ve sağlığa önem veren herkes için bu ürünlerimiz son derece kullanışlı ve sağlıklı ürünler olarak kendini gösterir.


Kâğıt Peçetelik Fiyatları

Kâğıt peçetelik fiyatları konusunda firmamızın ürün örneklerine ve sizleri sağlamış olduğu avantajlı sonuçlara bakabilirsiniz. Kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ham maddeden üretilmiş ürünlerimizde, yüksek kalite ve ekonomik fiyatlar her zaman ön plana çıkmıştır. Müşteri memnuniyeti ise her türlü alışveriş konusunda firmamızın temel prensibi olmuştur. Uygun, ekonomik ve avantajlı fiyatlar konusunda, sayfalarımızda bulunan örnek seçeneklere bakarak daha doğru karar verebilirsiniz.

Firmamız tarafından tedarik edilen ve sunulan nitelikli ürünler, yüksek kalite ile birlikte fiyatlarıyla da her zaman dikkat çekmiştir. Kâğıt peçetelik fiyatları uygun olmakla beraber, firmamızın özenle hazırlayıp sunduğu imkânları iyi bir fırsat çerçevesinde değerlendirebilirsiniz. Her yaş grubundan insanın, ürünlerimizi kolayca kullanması söz konusu olmaktadır. Kolay kullanım fonksiyonlarına sahip olan ürünlerimiz, aynı zamanda çok ekonomik olarak karşınıza gelmiş durumdadır.

Dispenser Peçetelik

Dispenser peçetelik, başta lokanta kafe ve restoran olmak üzere pek çok yerde kullanılır. Yemek masalarının vazgeçilmez olan bu peçetelik modelleri, her defasında bir peçete kullanmak için ideal bir ürün örneğidir. Kullanım kolaylığı ve ergonomik avantaj sağlayan modeller, her iki tarafından peçete kullanma konusunda insanlara yardımcı olur. Rahat kullanım ve ürün avantajı bakımından, dispenser peçetelik güvenilir modeller içerisinde yer almaktadır. Çoğu zaman peçete bittiğinde bir paket peçeteyi bu ürün içerisine ve hazneye yerleştirmek oldukça kolaydır. Daha sonrasında ise insanlar fazla güç harcamadan ve kolaylıkla tüm paket peçeteyi rahatlıkla kullanıp bitirebilir.

Her bir peçete alımında, özellikle insanların sağlıklı bir şekilde bu ürünlerden faydalanması söz konusu olmaktadır. Peçete kullanan tüm işletmelerde bu ürünün farklı modelleri ideal ve avantajlı bir tercih olarak kendini göstermiştir. Yaylı bir mekanizma anlayışına sahip olan bu kaliteli ürünler, hem israfı önler hem de peçete kullanımı konusunda kolaylık sağlar.

 

Z Katlama Peçetelik

Z katlama peçetelik kâğıt peçete kullanım kolaylığını gösteren önemli ürünlerden biridir. Umumi alanlarda ve kalabalık ortamlarda insanların daha sağlıklı şekilde peçete kullanması için, bu muazzam aparat geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Açılıp kapanabilir haznesi ile gerektiği zaman peçete takviyesi kolaylıkla yapılabilmektedir. Sağlıklı plastik ham maddesinden üretilen bu ürün modeli, özellikle de ergonomik kullanıma ve fonksiyonel avantaja çok büyük destek sağlamaktadır.

Kaliteli ve nitelikli ürün örneklerimiz, bu konuda siz değerli müşterilerimize her zaman önemli destek sağlamıştır. Son derece kullanışlı ve uygun ürünlerimiz, güvenilir plastik ham maddesi ile üretilmiş durumdadır. Aynı zamanda kullanım kolaylığı açısından burada görmüş olduğunuz Z katlama peçetelik tam da aranan ve nitelikli ürün örnekleri içerisinde yer almıştır. Temizlik konusunda beklentilerin karşılanmasında pratik ürünlerimiz size kolaylık sağlamaktadır.

 

Kâğıt Peçetelik Modelleri Ve Fiyatları

Kâğıt peçetelik konusunda çok fazla model ve kullanışlı ürün seçenekler karşınıza gelmektedir. Temizliği destekleyen bu pratik unsurlar, insan hayatını daha sağlıklı yapan ve kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Ekonomik şekilde sizlere sunmuş olduğumuz ürünler, kaliteye ve ekonomik avantajlara önemli bir örnek olarak kendini gösterir.

Model ve çeşit avantajı önde olan örnek ürünler, kullanım kalitesi ile yine müşteriler için doğru bir tercih olmuştur. Kalite ve avantajın burada yarattığı avantajlar, insanların memnun olduğu durumları ortaya çıkarmıştır. Pratik şekilde bireysel temizliği destekleme açısından, ürünlerimize her zaman güvenebilirsiniz. Sağlığa destek veren ürünlerimizi görerek daha doğru karar verebilirsiniz. Temizlik konusunda hiç endişe yaşamamak adına ürünlerimiz size kolaylık sağlayacaktır.

TEKLİF İSTE