AP-9481 / 500 ml - 16,9 oz
T-COF Çay & Kahve Presi
AP-9221/ 400ml - 13,5 oz
Motto Termo Bardak AP-9221
AP-9220/ 650ml - 21,9 oz
Coffee Bardak AP-9220
AP-9122/ 400ml - 13,5 oz
Coffee Bardak AP-9122

Kahve Bardağı 

Kahve deneyimine yeni bir boyut kazandıran inovatif kahve bardağı sayesinde artık her alanda özgürce sıcak kahvemizi yudumlayabilme fırsatını yakalamış olduk. Kafe, restoran, büfe, hastane gibi daha pek çok alanda, tek kullanımlık kişiye özel Plastik Kahve Bardağı, mataralar içinde servis edilen kahveler, mukavemetli yapısıyla ısısını uzun süre muhafaza ederken, son yuduma kadar kahvenin sıcak aromasını almaya da yardımcı olmaktadır.

 Farklı desen ve renk seçenekleriyle her sektöre uygun çözümleri bünyesinde barındıran bu bardaklar, özellikle Self servis marketlerinin daha çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Spor Su Şişesi Otomatlarda rahat ilerlemesi, Plastik Kupa, kolay doldurma ve servis yapabilme pratikliğine sahip olması ile sektörlerin aranılan ürünlerinden olan bu bardaklar sağlığa uygun normlara sahip olmasıyla da güvenle kullanılmaktadır.

Kapaklı olması avantajı ile dış dünyadaki yabancı maddelerle teması engellenerek her zaman sağlıklı tüketim imkanı sunan Kapaklı Kahve Bardağı, suluk matara , spor matara ile sadece sıcak değil soğuk içecekler içinde uygun bir ortam sağlanmış olmaktadır. Kullan-at sisteminden sonra yeniden geri dönüşüme kazandırılabiliyor olması da çevre sağlığı adına artı bir değerdir.

Plastik Kupa; Her ihtiyaca ve beklentiye hitap edecek büyüklükteki seçeneklere sahip olan kapaklı kahve bardakları, şeffaf matara uygun fiyat alternatifleriyle de ulaşılabilirliği artırmaktadır. Mini boyu 400ml/14oz, matara 750ml,  mega boyu650ml/22oz olarak satışa sunulan ve hemen hemen her platformdan sipariş edilip sahip olunabilme değerine sahip bu ürünler, dilenirse marka amblemi ve ismine uygun tasarımlarla zenginleştirilen Kahve Bardağı Cup seçeneklerini de farklı beklentileri karşılamaktadır.

Kahve bardağı modelleri farklı ve çeşitli alternatiflere sahip ürünlerdir. Tüm kesimlere hitap edebilecek ürünlere sahip olan kahve bardağı modellerini Titiz Plastik web sitesinde bulabilirsiniz. Kahve bardağı seçenekleri ve özgün tasarımlarıyla farklı konseptlere sahiptir. Bu durum ürünlerin kullanım oranını olumlu anlamda etkilemektedir. Genellikle filtre kahve tüketenler kendilerine özel kahve bardağına ihtiyaç duymaktadırlar. Kahve farklı çeşitleri olan içeceklerden biridir. Farklı kahve seçenekleri farklı bardaklarda yaygın şekilde terci edilmektedir. Kahve bardağı tasarımları ve boyutlarında görülen çeşitlilik bu bardakların kullanımına keyif katmaktadır. Farklı boyutlarda ve modellerdeki kahve bardaklarında kahve tüketiminin farklı avantajları vardır. Bazı bardaklar normal, bazıları ise kapaklı olabiliyor. Kapaklı olan kahve bardakları, kahvenin dışarı dökülmesini engellemektedir. Evlerde genellikle kupa bardaklar tercih edilirken, dış mekanlarda genellikle kapaklı bardaklar daha fazla tercih ediliyor.

Kahve Bardağı Büyük

Yorgunluk atmak için bir bardak kahvenin vereceği huzur hiçbir Şeyde yoktur. Kahve Bardağı Baskılı Kahve zenginliğinin dünyamıza girmesiyle çok fazla türle tanıştık ve çokta sevdik. Soğuk kış gününde içimizi ısıtmak, ofiste işe ara verip biraz motivasyon artırmak yada arkadaşlarla birlikte sohbeti koyulaştırmak için Kahvelerden yardım alırız. Ama artık kahve içmek için  öyle uzun uzadıya bir yerde oturup beklemek yok. Özgür kullanım alanları ile Sıcak kahvemizi her daim yanımızda taşıyabilme konforuyla bizi buluşturan Sıcak Kahve Bardağı sayesinde, artık alışveriş yaparken, açık alanda dolaşırken ya da arabamızda işe giderken kahvemizi yudumlayabilmek mümkün.

Pratik kullanımı sayesinde, kahveyi kolayca taşıma ve içme olanağı sunan bu bardaklar; ergonomik ve inovatif yapısıyla da sarsıntı esnasında bile sıvıyı sızdırmadan tüketebilme imkanı sağlamaktadır. Çift Katmanlı Kahve Bardağıİçecek otomatlarında sorunsuz hareket edebildiği için de self servis hizmeti veren her kurumun ilk tercihleri arasında olan bu bardaklar ısı yalıtımlı ve mukavemetli yapısıyla tüketiciden tam not almaktadır Kişiye özgü ve tek kullanımlık olması dolayısıyla tamamen hijyenik olan bu çeşitler; standart karton ve sağlıklı plastik türevinden üretilmesi açısıyla da gıda ile temasında hiç bir sakınca bulunmamaktadır.  Kapaklı olması avantajı ile dış dünyadaki yabancı maddelerle teması engellendiği için sağlıklı tüketim koşullarını bünyesinde barındıran Çift Katmanlı Kahve Bardağı; hem sıcak, hem de soğuk içecekler için uygun bir ortam hazırlamaktadır.

Kapaksız; 180ml ve 300 ml, kapaklı; Mini boyu 400ml/14oz, Kahve Bardağı Büyük mega boy 650ml/22oz olarak satışa sunulan ve hemen hemen her platformdan sipariş edilerek sahip olunabilme kolaylığı sunan bu ürünler, dilenirse marka amblemi ve isme uygun Kahve Bardağı Baskılı tasarımlarıyla da zenginleştirilebilmektedir. Kahve Bardağı Baskılı , suluk matara Ağırlıkları 40, 55, 70gr arasında ihtiyaca bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Tamamen yerli üretim olan kahve bardaklarının, kullan at sisteminden sonra geri dönüşüme kazandırılması da çevre ile dost yapılar olduğunu gözler önüne sermektedir.

Uygun fiyat alternatifleri ile her bütçeye hitap ederken, çok fazla renk, desen, model seçenekleriyle de farklı beklentileri karşılamaktadır.

Plastik Kahve Bardağı

Zengin ürün yelpazesine sahip olan plastik kahve bardağı modelleri son zamanlarda en fazla tercih edilen kahve bardağı modellerinden biri haline gelmiştir. Her kahve bardağı modeli farklı başlıklara sahip olsa da bütün kahve bardağı modellerinin kendi içerisinde farklı tasarımları bulunuyor. Bunlardan biri de plastik yapıya sahip olan kahve bardaklarıdır. Plastik kahve bardağı modelleri evde kahve yapıp dışarda yürürken kahve içenlerin bir numaralı tercihleri haline geliyor. Plastik kahve bardağı çoklu kullanıma sahip kahve bardağı modellerinden olduğu için günümüzde en fazla tercih edilen kahve bardağı modellerinden biridir.

Kahve Bardağı Cup

Kahve bardağı cup olarak nitelendirilen bardak modelleri, farklı ve zengin tasarımlarıyla tüm kesimlere hitap eden modelleriyle her gün biraz daha fazla alternatife sahip ürünlerden biri haline geliyor. Cam, plastik gibi farklı malzemelerden üretilen kahve bardağı cup, günümüzde birbirinden farklı tasarımlarıyla kullanıcılara sunulan kahve bardağı modellerinden biri haline geliyor. İsimli kahve bardağı cup dediğimiz modeller farklı malzemelerden üretilebiliyor. Ürün tercihinde gözlenen malzeme çeşitliliği ürünlerin kullanım alanlarını ve tasarımlarını direkt olarak etkilemektedir.

Termos Bardak

Termos bardak modelleri kulplu ve kulpsuz seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan ürünlerden biridir. Kişilere özel tasarımlarla üretilen termos bardak seçenekleri en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Termos bardak ürünlerimiz içerisinde istediğiniz sıvı içecekleri tüketebilirsiniz. Termos bardak ürün setlerimiz içerisinde birçok ürün bulunmaktadır. Bu setler hediye olarak yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Sevgiliye, arkadaşa, kardeşe, eşe, anne ya da babaya sunulabilecek hediye alternatiflerinden biri haline gelen ürünlerdendir.

Kahve Bardağı Termos

Kahve bardağı termos ürünleri kişiye özel tasarımlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Zevkinize hitap eden birbirinden farklı modellerde üretilen kahve bardağı termos ürünleri çok kullanımlı özellikleriyle https://www.titizplastik.com/kahve-bardagi/coffee-bardak-650ml sitesinde sizlere sunuluyor.

TEKLİF İSTE