AP-9220/ 650ml - 22oz
Coffee Bardak

AP-9220/ 650ml - 22oz

Coffee Bardak, Termos BardakKahve Bardağı, Kapaklı Kahve Bardağı Cup

 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  24
 • KOLİ HACMİ
  0,047 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  2,17 kg
 • KOLİ EBATI
  415x325x350 mm
 • ÜRÜN EBATI
  95x95x170 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  70 gr 

KAHVE BARDAĞI 

 

Kahve deneyimine yeni bir boyut kazandıran inovatif kahve bardağı sayesinde artık her alanda özgürce sıcak kahvemizi yudumlayabilme fırsatını yakalamış olduk. Kafe, restoran, büfe, hastane gibi daha pek çok alanda, tek kullanımlık kişiye özel Plastik Kahve Bardağı, mataralar içinde servis edilen kahveler, mukavemetli yapısıyla ısısını uzun süre muhafaza ederken, son yuduma kadar kahvenin sıcak aromasını almaya da yardımcı olmaktadır.

 Farklı desen ve renk seçenekleriyle her sektöre uygun çözümleri bünyesinde barındıran bu bardaklar, özellikle Self servis marketlerinin daha çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Spor Su Şişesi Otomatlarda rahat ilerlemesi, Plastik Kupa, kolay doldurma ve servis yapabilme pratikliğine sahip olması ile sektörlerin aranılan ürünlerinden olan bu bardaklar sağlığa uygun normlara sahip olmasıyla da güvenle kullanılmaktadır.

Kapaklı olması avantajı ile dış dünyadaki yabancı maddelerle teması engellenerek her zaman sağlıklı tüketim imkânı sunan Kapaklı Kahve Bardağı, suluk matara , spor matara ile sadece sıcak değil soğuk içecekler içinde uygun bir ortam sağlanmış olmaktadır. Kullan-at sisteminden sonra yeniden geri dönüşüme kazandırılabiliyor olması da çevre sağlığı adına artı bir değerdir.

Plastik Kupa; Her ihtiyaca ve beklentiye hitap edecek büyüklükteki seçeneklere sahip olan kapaklı kahve bardakları, şeffaf matara uygun fiyat alternatifleriyle de ulaşılabilirliği artırmaktadır. Mini boyu 400ml/14oz, matara 750ml,  mega boyu650ml/22oz olarak satışa sunulan ve hemen hemen her platformdan sipariş edilip sahip olunabilme değerine sahip bu ürünler, dilenirse marka amblemi ve ismine uygun tasarımlarla zenginleştirilen Kahve Bardağı Cup seçeneklerini de farklı beklentileri karşılamaktadır.

TEKLİF İSTE