Plastik Kase

Plastik kase, özellikle gıda sektöründe kullanılan mutfak gereçlerinden biridir. Hem servis kolaylığı hem de taşınma kolaylığı sunması sebebiyle günümüzde yoğun olarak kullanılmaktadır. Plastik üreticileri plastik kase çeşitleriyle mutfaklarda kullanım alanlarını artıran modellerle ürünleri piyasaya sunmaktadır.
Korunaklı saklama özellikleri ve ambalajlama kolaylıkları ile plastik kaseler çokça tercih edilen modeller arasındadır. Ekonomik yapısı sebebiyle , diğer plastik kaplara oranla bu modelin üretim yapısına hızlandırmıştır. Bunun yanında üreticilerin de plastik kase kullanması bu hızlılığın artmasına neden olmuştur. 
İşletme sahipleri günümüzde servislerin taşınmasının kolaylaşması ve yiyeceklerin ısınının korunması sebebiyle plastik kaseleri kullanmaktadır. Plastik kaseler kolay temin edilebildiği gibi uygun maliyetlerle piyasada yerini almaktadır.
Kafeler ve restoranlar için ideal tercih olan plastik kaseler, evlerde de rahatlıkla kullanılmaktadır. Farklı boy ve şekillerde üretilen Plastik kaseler her anlamda tüketicinin yardımına koşmaktadır. 


Plastik kase gıda sektörünün her alanında kullanılmaktadır. Ürünlerin rahat bir şekilde saklamak ve sulu gıdaların da kolay bir şekilde taşınabilmesini sağlamaktadır. Özel günlerde, pikniklerde, evde, kafelerde plastik kase yerini almaktadır.
Tüketicilerin ürünleri alırken dikkat ettiği noktalar arasında plastiklerin yapısı  gelmektedir. Plastikler, yemeklerin içerisine herhangi bir kimyasal yansıtmayan, ısıya dayanaklı, uzun ömürlü ve sağlıklı olmalıdır. Bu anlamda her firmanın kullandığı malzeme ve ürün aynı değildir. Ancak genel manada üretilen plastik kaselerde dayanıklılık yüksek kalitede sunulmaktadır. 
Bu kaselerin her boyunu ve çeşidini almak isteyen kullanıcılar veya plastik toptancıları üzerinden ürün almalıdır. Bu sayede ihtiyaca yönelik olan her kase modeli aynı zaman diliminde tüketicinin eline ulaşmaktadır. Toplu alımlarda ürünlerin daha uygun fiyata satın alındığı ve ekonomik kolaylık sunduğu unutulmamalıdır. 

Plastik Kase Modelleri

Plastik kaseler, kullanım hacmi Artan saklama gereçlerinden biridir. Besinlerin yapısına göre kaselerinin çeşitleri değişmektedir. Ev için alınan bir plastik kase ile işletme için alınan bir plastik kasenin yapı ve boyutları aynı değildir.
Günümüzden plastik kase modelleri kullanılacak alana göre ayrılmıştır. Bu anlamda tüketiciler kaseyi nerede kullanacağına bağlı olarak seçim yapmaktadır.


Plastik derin kaseler ve kapakları
1. Düz folyolu
2. Bombe kapaklı
3. Kapaksız derin kase


Plastik sup kaseler ve kapakları
1. Düz Kapaklı
2. Bombe Kapaklı
3. Kapaksız sup kase


Plastik sütlü tatlı kasesi
1. Bombe Kapaklı
2. Kapaksız


Plastik etiketli tatlı kasesi
1. Profiterol etiketli
2. Aşure etiketle
3. Sütlü tatlı etkisi


Plastik oval kase
Dikdörtgen plastik kase


Plastik kase modelleri, kullanım şekline bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aşure için kullanılacak plastik kase ile günlük kullanım kase aynı özellikte değildir. Çünkü aşure veya tatlı için kullanılan kaseler genel anlamda tek kullanım olarak alınmaktadır. Tüketiciler, özel günlerde komşularına ikram etmek için tek kullanımlık plastik kaselerden yardım almaktadır. Evdeki cam kaselerle tatlı veya ikram sunmak plastik kaseler ile kolay bir hale gelmiştir. Bunun yanında kaselerin kapaklı ve kapaksız modelleri de kullanım kolaylığı sunan bir başka özelliktir. Kasenin derinliği, boyutu, kapaklı, kapaksız olması fiyatı ve kullanım alanını belirleyen özellikler arasındadır. 


Sağlıklı Plastik Kase Malzemeleri

Sofraların vazgeçilmez unsurlarından biri olan kaselerinin sağlıklı, uzun ömürlü ve sızdırmaz olması çok önemlidir. Plastiklerin insan sağlığına vermiş olduğu olumsuz etkiler dikkate alındığında plastiklerin daha sağlıklı malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Plastik üreticileri tüketicilerin sağlığını olumsuz anlamda etkileyecek herhangi bir malzemeyi kase yapımında kullanmamaktadır. 


Yiyeceklerimiz ile direkt temas eden kaselerinin sağlığa olumsuz etki bırakacak bir yanının olmaması dikkat edilecek unsurlar arasındadır. Plastik yapısında çevreye ve insana zarar vermeyecek maddelerin kullanılması ile beraber günümüzde plastik kaselerin kullanımı artmıştır. 


Sağlıklı, dayanıklı ve uzun ömürlü plastik kaseler günümüzde pek çok firma tarafından üretilmektedir. Lokanta, ev, kafe gibi insanların yemek yediği pek çok alada kullanılan bu ürünlerin çevreci modellerinin yanında kalitesiz modelleri de bulunmaktadır. Burada tüketiciler alanında güvenilir ve toptan satış yapan firmalardan ürün almalıdır. Plastik kaselerin ekonomik ve uygun fiyatlı olması kalitesiz olacağı algısı yaratmamalıdır. Bunun yanında pahalı olan bir ürün de sağlıklıdır diye bir kanı yoktur. Ürünlerin altında yazan özellikler dikkate alınarak seçimler yapılmalıdır. 

 

Plastik Salata Kasesi

Plastik salata kasesi sofraların vazgeçilmez ürünlerinden biri olarak karşınıza gelmiştir. Salata en sağlıklı gıdalardan biri olurken, salatanın özellikle yemek masasında büyük bir kase içerisinde bulunması, hem göze hitap eder hem de sağlıklı bir gıda için fırsat yaratır. Herkes kendi tabağına daha küçük miktarda salata alabilir ve bu sağlıklı gıdaları tüketebilir. Mevsimlik salatalar, domates salatası, yeşillik salatası ve pek çok çeşit için, birbirinden güzel kase modelleri devreye girmiş ve yaşam alanlarını daha güzel hale getirmiştir. Yemek toplantılarında, öğün yemeklerinde veya özel günlerde, iyi bir sofra donatmak insanların özenle üzerinde durduğu konular arasında yer alır. Yemek tabakları çatal bıçak takımı ve diğer unsurlar eksiksiz olarak yerini alırken, hiç kuşku yok ki plastik salata kasesi, yine burada büyük bir fark yaratan örnek olarak karşımıza gelir. Farklı renklerde güzel ve kaliteli ürün örneklerimiz, kanserojen içermeyen hammadde özelliği ile ihtiyaçlarınıza cevap verir. Gayet sağlam ve kullanışlı yapısı dikkat çeken kase modelleri, zevkli bir gıda tüketimi ve yemek konusunda size büyük avantajlar sağlayacaktır. Ürünlerimiz çeşitleri ve olağanüstü modelleri ile kendini göstermiştir. Sağlam ve kaliteli plastikten yapılmış örnek seçeneklerimiz, hem göze hitap edip hem de estetik güzelliği en iyi şartlarda ortaya koymuştur. Kare, oval ve yuvarlak ürün örnekleri, oldukça kullanışlı ve göze hitap eden sonuçlarla sayfalarımızda karşınıza gelmiştir.

Sert Plastik Kase

Sert plastik kase çok kullanışlı ve avantajlı ürün örnekleri içerisinde bulunmaktadır. Dilerseniz kaşıkla bu ürün içerisinden salata alabilir, kendi tabağınızı aktarabilirsiniz. Sofranızın tam da ortasında bulunacak bu muazzam ürün örnekleri, size sağlıklı gıda sunma konusunda yardımcı olacaktır. Mevsime uygun sebzelerden yapılmış güzel bir salata sofralarınızı daha renkli hale getirir, sizi daha sağlıklı bir noktaya taşır. Gıda tüketimi esnasında, özellikle salatanın pek çok kişi tarafından ortak bir değer olduğu bilinmektedir. Her yemeğin yanında bezenti ve benzer lezzet seçenekleri, sağlıklı gıda tüketimini her zaman büyük avantaj sağlamış durumdadır. Tarafımızdan üretilen sert, sağlam plastik ürün örneklerimiz. Bu konuda sizi desteklemiş ve sofralarınızı çok daha lezzetli hale getirmiştir. Doyurucu ve besleyici bir gıdayı en iyi şekilde servis etmek herkes için çok önemlidir. Gerek aile içerisinde olsun gerekse de konuklar ve tüm misafirler için olsun, servis tabaklarının çok büyük bir gereksinimi söz konusudur. Büyük boyutlardaki bir kase ile birlikte salata lezzetlerini paylaşmak, insanlar için her zaman büyük avantajlar sağlamıştır. Mutluluğu ve sağlığı paylaşma konusunda sert plastik kase size bu konuda önemli derecede destek verecektir. Sert ve sağlam olmasının yanı sıra görüntü olarak mükemmel yapıya sahip kase modelleri, salata lezzetini paylaşma noktasında size büyük destek verecektir. Estetik ve güzel görünüme ek olarak lezzet paylaşımı konusunda bu kaliteli örnekleri en iyi şartlarda tercih edebilirsiniz. Sayfalarımızda geniş kategoride karşınıza çıkmış örnekleri içerisinde, farklı boyutlarda kayık tabaklar, yuvarlak kase modelleri ve kare ürün örnekleri, oldukça hoş bir görüntü ortaya koymuştur. Ebat, ölçü ve şekil olarak farklı özelliğe sahip olan ürünler, bu lezzetleri paylaşma konusunda size önemli avantajlar sağlayacaktır. Plastik yapısının sertliği tam ayarlı olduğu için, bu ürünler yıllarca rahatlıkla kullanılabilir. Temizlik ve yıkama kolaylığı sağlayan kase modelleri, şekil olarak da estetik yapısını uzun süre koruyan bir ürün örneğidir. Sayfalarımızdaki çok çeşitli örnekleri takip ederek evinize yakışan bir ürünü hemen elde edebilirsiniz.

Plastik Kase Fiyatları

Plastik kase fiyatları çok uygun, ekonomik ve kolay alışveriş imkanı sağlayan fırsatlarla karşınıza gelmektedir. Servis olarak büyük bir dikkatle ve özenle yaptığımız her bir çalışma, ürün kalitesine yansımış ve estetik ürün örnekleri her bakımdan size önemli kolaylık ve fırsat sağlamıştır. Çok şık ve zarif olarak tasarlanan ürünlerimiz, kare modeller, yuvarlak ürünler ve kayık şeklindeki örneklerle karşınıza gelmiştir. Muazzam güzelliğe sahip olan her bir kase modelimiz, fiyat bakımından doldukça ekonomik ve avantajlı olarak karşınıza gelmiştir. Kaseler kirlendikten sonra onları istediğiniz gibi sıcak su ve deterjan ile yıkayabilirsiniz. Hiç bozulmadan sapasağlam ve sağlıklı olan kaseler tertemiz olarak kullanım konusunda size avantaj sağlayacaktır. Ürünlerimizi yakından takip etmiş olduğunuz sayfalarda, detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şık ve estetik olarak gördüğünüz örnek seçenekler, geniş iç hacmi ve kullanışlı yapısıyla oldukça avantajlı bir seçenek olarak karşınıza gelmiştir. Bir koli içerisinde toptan olarak elde edeceğiniz ürün örnekleri, bu işin ticaretini yapmanızda ve avantajlı bir alışveriş fırsatı elde etmenizde size katkı sağlayacaktır. Kazançlı ve iyi bir alışveriş için bu ürünlerimizin ekonomik olarak temin edilmesi size büyük katkılar sağlayacaktır. Sağlam, sert ve kullanışlı kase modellerimiz, her bakımdan sizin için iyi bir örnek olarak kendini gösterecektir. Plastik kase fiyatları ise bu ürünlere daha uygun koşullarda sahip olmanıza yardımcı olacaktır.
Diğer Ürünlerimiz: Cam Sürahiler, Cam Mutfak Gereçleri

 

TEKLİF İSTE