AP-9104/ 33cm
Kayık Tabak AP-9104
AP-9108/ 1300ml - 43,9 oz
Kare Kase AP-9108
AP-9107/ 500ml - 16,9 oz
Kare Kase AP-9107
AP-9103/ 25cm
Kayık Tabak AP-9103
AP-9112/ 1000ml - 33,8 oz
Yuvarlak Kase AP-9112
AP-9111/ 500ml - 16,9 oz
Yuvarlak Kase AP-9111
AP-9119/ 5000ml - 169oz
Kare Kase AP-9119
AP-9110/ 3600ml - 121,7 oz
Kare Kase AP-9110
AP-9115/ 5000ml - 169oz
Yuvarlak Kase AP-9115
AP-9114/ 3000ml - 101,4 oz
Yuvarlak Kase AP-9114
AP-9113/ 2000ml - 67,6 oz
Yuvarlak Kase AP-9113
AP-9109/ 2000ml - 67,6 oz
Kare Kase AP-9109
AP-9102/ 17cm
Kayık Tabak AP-9102
AP-9101/ 20cm
Kayık Tabak AP-9101

Plastik Kase

Plastik kâse, özellikle gıda sektöründe kullanılan mutfak gereçlerinden biridir. Hem servis kolaylığı hem de taşınma kolaylığı sunması sebebiyle günümüzde yoğun olarak kullanılmaktadır. Plastik üreticileri plastik kâse çeşitleriyle mutfaklarda kullanım alanlarını artıran modellerle ürünleri piyasaya sunmaktadır.
Korunaklı saklama özellikleri ve ambalajlama kolaylıkları ile plastik kâseler çokça tercih edilen modeller arasındadır. Ekonomik yapısı sebebiyle , diğer plastik kaplara oranla bu modelin üretim yapısına hızlandırmıştır. Bunun yanında üreticilerin de plastik kâse kullanması bu hızlılığın artmasına neden olmuştur. 
İşletme sahipleri günümüzde servislerin taşınmasının kolaylaşması ve yiyeceklerin ısınının korunması sebebiyle plastik kaseleri kullanmaktadır. Plastik kaseler kolay temin edilebildiği gibi uygun maliyetlerle piyasada yerini almaktadır.
Kafeler ve restoranlar için ideal tercih olan plastik kâseler, evlerde de rahatlıkla kullanılmaktadır. Farklı boy ve şekillerde üretilen Plastik kâseler her anlamda tüketicinin yardımına koşmaktadır. 


Plastik kase gıda sektörünün her alanında kullanılmaktadır. Ürünlerin rahat bir şekilde saklamak ve sulu gıdaların da kolay bir şekilde taşınabilmesini sağlamaktadır. Özel günlerde, pikniklerde, evde, kafelerde plastik kase yerini almaktadır.
Tüketicilerin ürünleri alırken dikkat ettiği noktalar arasında plastiklerin yapısı  gelmektedir. Plastikler, yemeklerin içerisine herhangi bir kimyasal yansıtmayan, ısıya dayanaklı, uzun ömürlü ve sağlıklı olmalıdır. Bu anlamda her firmanın kullandığı malzeme ve ürün aynı değildir. Ancak genel manada üretilen plastik kâselerde dayanıklılık yüksek kalitede sunulmaktadır. 
Bu kâselerin her boyunu ve çeşidini almak isteyen kullanıcılar veya plastik toptancıları üzerinden ürün almalıdır. Bu sayede ihtiyaca yönelik olan her kâse modeli aynı zaman diliminde tüketicinin eline ulaşmaktadır. Toplu alımlarda ürünlerin daha uygun fiyata satın alındığı ve ekonomik kolaylık sunduğu unutulmamalıdır. 

Plastik Kase Modelleri

Plastik kaseler, kullanım hacmi Artan saklama gereçlerinden biridir. Besinlerin yapısına göre kâselerinin çeşitleri değişmektedir. Ev için alınan bir plastik kâse ile işletme için alınan bir plastik kasenin yapı ve boyutları aynı değildir.
Günümüzden plastik kâse modelleri kullanılacak alana göre ayrılmıştır. Bu anlamda tüketiciler kâseyi nerede kullanacağına bağlı olarak seçim yapmaktadır.


Plastik derin kâseler ve kapakları
1. Düz folyolu
2. Bombe kapaklı
3. Kapaksız derin kâse


Plastik sup kâseler ve kapakları
1. Düz Kapaklı
2. Bombe Kapaklı
3. Kapaksız sup kâse


Plastik sütlü tatlı kâsesi
1. Bombe Kapaklı
2. Kapaksız


Plastik etiketli tatlı kâsesi
1. Profiterol etiketli
2. Aşure etiketle
3. Sütlü tatlı etkisi


Plastik oval kâse
Dikdörtgen plastik kâse


Plastik kâse modelleri, kullanım şekline bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aşure için kullanılacak plastik kase ile günlük kullanım kase aynı özellikte değildir. Çünkü aşure veya tatlı için kullanılan kâseler genel anlamda tek kullanım olarak alınmaktadır. Tüketiciler, özel günlerde komşularına ikram etmek için tek kullanımlık plastik kâselerden yardım almaktadır. Evdeki cam kâselerle tatlı veya ikram sunmak plastik kâseler ile kolay bir hale gelmiştir. Bunun yanında kâselerin kapaklı ve kapaksız modelleri de kullanım kolaylığı sunan bir başka özelliktir. Kâsenin derinliği, boyutu, kapaklı, kapaksız olması fiyatı ve kullanım alanını belirleyen özellikler arasındadır. 


Sağlıklı Plastik Kâse Malzemeleri

Sofraların vazgeçilmez unsurlarından biri olan kâselerinin sağlıklı, uzun ömürlü ve sızdırmaz olması çok önemlidir. Plastiklerin insan sağlığına vermiş olduğu olumsuz etkiler dikkate alındığında plastiklerin daha sağlıklı malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Plastik üreticileri tüketicilerin sağlığını olumsuz anlamda etkileyecek herhangi bir malzemeyi kâse yapımında kullanmamaktadır. 


Yiyeceklerimiz ile direkt temas eden kâselerinin sağlığa olumsuz etki bırakacak bir yanının olmaması dikkat edilecek unsurlar arasındadır. Plastik yapısında çevreye ve insana zarar vermeyecek maddelerin kullanılması ile beraber günümüzde plastik kâselerin kullanımı artmıştır. 


Sağlıklı, dayanıklı ve uzun ömürlü plastik kâseler günümüzde pek çok firma tarafından üretilmektedir. Lokanta, ev, kafe gibi insanların yemek yediği pek çok alada kullanılan bu ürünlerin çevreci modellerinin yanında kalitesiz modelleri de bulunmaktadır. Burada tüketiciler alanında güvenilir ve toptan satış yapan firmalardan ürün almalıdır. Plastik kâselerin ekonomik ve uygun fiyatlı olması kalitesiz olacağı algısı yaratmamalıdır. Bunun yanında pahalı olan bir ürün de sağlıklıdır diye bir kanı yoktur. Ürünlerin altında yazan özellikler dikkate alınarak seçimler yapılmalıdır. 

TEKLİF İSTE