TP-328
Duck Klozet Fırça Seti
TP-146
Tuvalet Fırça
TP-145
Dinamik Klozet Fırça Seti
TP-118 WC
Klozet Fırça Seti TP-118 WC
TP-144
Klozet Fırça Seti TP-144
TP-139
Kristal Klozet Fırça Seti

Klozet Fırçası

Klozet fırçası sağlıklı bir yaşam için gerekli olan ürünlerden biridir. Evlerimizde mikrop ve bakterilerin yoğun olarak bulunduğu alanların başında tuvalet ve banyolar gelmektedir. Bu alanların temizlenmesinde, ortamın hijyenik bir hale getirilmesinde, klozet fırçası ürünleri son derece etkili oluyor. Klozet fırçası kullanıp banyo ve lavabo alanlarını temizleyerek, birçok sağlık sorununun önüne geçebilirsiniz. Klozet fırçası yedeği mutlaka olması gereken bir üründür. Üzerinde mikropların olduğu klozet fırçalarının temizliğine son derece dikkat edilmesi gerekir. Tuvalet ve banyo temizliği sonrasında, kullanılan araçların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu konuyu göz ardı etmek birçok sağlık sorunun başlangıcıdır. Tuvalet fırçası, klozet fırçası gibi ürünlerin hem kabı hem kendisi, bu alanların temizliği sonrası dezenfekte edilmesi gereken ürünlerdir. Ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmamak için bu ürünlerin temizliğine son derece özen göstermek gerekir. Klozet fırçalarının uç bölümleri son derece sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Bu yüzden bu fırçalar kimyasal maddelerle temizlendiği zaman zarar görmez. Bu yüzden Titiz Plastik’ten satın aldığınız klozet fırçası ürünlerinin temizliğinde istediğiniz kimyasal maddeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Klozet fırçası kullanımı çok önemlidir çünkü temizlik konusunda attığınız adımlar sağlığınız için büyük önem taşır. Tuvalet kullanımına büyük özen gösteren insanlar, buradaki temizliğe de aynı özeni göstermelidir. Tamamen ergonomik ve kaliteli tasarımla üretilmiş olan fırça modelleri, klozet yapısının tertemiz ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. İç kıvrımlara uygun şekilde üretilmiş olan modeller. Kullanışlı, avantajlı ve sağlam yapısıyla dikkat çeken örnekler olarak karşımıza gelir. 
Günümüz standartlarında bu tür temizlik unsurlarının aynı zamanda bir tuvalet ve banyo aksesuarı görüntüsü de dikkat çekmektedir. Genellikle kabı ile birlikte fırça birbirine bağlı olarak tamamlayıcı bir unsur şeklinde kendini gösterir. Sağlıklı ve güvenilir temizlik konusunda, yine klozet fırçası ile elde ettiğiniz fırsatlar size büyük avantaj sağlar. İnsan sağlığına ve temizliğine önem veren insanların tercihi olan bu ürün örnekleri sayfalarımızdan karşınıza gelmektedir. Kullanışlı ve kaliteli plastik ham madde ile üretilmiş ürünler, iyi bir temizlik konusunda ihtiyaçlarınıza cevap verir. 
Kimyasal temizlik ürünleri ile rahatlıkla kullanabileceğiniz klozet fırçası modelleri estetik yapısı ve güzelliği ile ihtiyaçlarınıza her zaman gereken cevabı verir. Bu kategori içerisinde çok çeşitli ürünler olmakla beraber, firmamız bünyesinde evinize yakışan çözümler sizi beklemektedir. Sadece evde değil iş yerlerinde ve insanların bulunduğu ortamlarda, tuvalet, WC, banyo gibi yerlerde, bu ürünlerimiz kullanışlı bir örnek olarak karşınıza gelir. Estetik ve sağlam yapısıyla dikkat çeken ürünler, temizlik konusundaki ergonomik avantajları ile farkını ortaya koyar.

Klozet fırçası tuvalet ve klozet kullanımı konusunda insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özenle üretilmiş ergonomik ürün, muazzam bir tasarım bütünlüğü ile klozet temizliğine çok büyük destek ve avantaj sağlamıştır. Yıllar boyunca insanlar temizlik için hep arayış içerisinde olmuştur. Bu arayışla birlikte üretilen kaliteli ve sağlıklı temizlik aparatları işleri kolaylaştıran ve çözüm üreten bir sonuç ortaya koymuştur.

Büyük bir dikkatle takip ettiğinizde, estetik ve kaliteli ürün örneklerini burada yarattığı fırsatlarla değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Özellikle insanların burada daha dikkatli olduğu görülürken, müşteri memnuniyeti konusunda bu kaliteli ürün örneklerini bir avantaj olarak değerlendirmek gerekir.

Klozet Fırçası Modelleri

Klozet fırçası modelleri birbirinden farklı tarz ve modelleriyle, banyo ve tuvaletlerinize renk katmaktadır. Duvar ve zemin döşemelerinizle farklı bir uyum sağlayan klozet fırçası modelleri, tüm zevklere hitap etmektedir. Metal, plastik, bambu, krom, seramik, silikon ve daha birçok maddeden üretilebilen ürünlerdir. Seramik klozet fırçası, birbirinden farklı renk tonlarıyla ön plana çıkan ürünlerden biridir. Seramik fayanslarla döşenmiş banyolarınızda şık bir duruş sergileyen ürünlerden biri haline geliyor. Krom klozet fırçası paslanmaz yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanan ürünlerden biridir. Kapaklı olarak üretilen ve sizlere sunulan klozet fırçası modelleri yine kullanıcıların beğenisini sade duruşuyla kazanıyor. Plastik klozet ve tuvalet fırçası modelleri, birbirinden farklı ve geniş renk seçenekleriyle gözler önüne serilen modellerden biri haline geliyor. Sert plastiklerden üretilen ürünler, oldukça dayanıklı olan ürünlerden biri haline geliyor. Plastik modeller, baskı seçenekleriyle sizlere sunulan ürünlerden biridir. Modern ve çiçekli desenlere sahip ürünler banyo ve lavabolarınıza estetik bir görüntü kazandırıyor.

Klozet fırçası modelleri konusunda geniş bir ürün kategorisi ve muazzam bir katalog karşımıza çıkmaktadır. Oldukça avantajlı bir şekilde gördüğünüz örnek ürün seçenekleri, yüksek seviyeli kalite avantajları ile ihtiyaçlara her zaman doğru ve nitelikli bir cevabı hazırlamıştır. Ürün kalitesini özellikle temizlik noktasında iyi bir avantaj çerçevesinde değerlendirmek gerekir. Temizliğe verilen önemi en iyi şekilde gösterme noktasında, hem ürün kalitesinden hem de onun getirdiği avantajlardan istifade etmek söz konusu olmaktadır.

İnsanlar daha sağlıklı yaşamak adına her zaman çalışmalı ve arayış içerisinde olmalıdır. Bu arayışlar temizlik aparatları konusunda beklentileri her zaman en iyi şekilde karşılamıştır. Ele yatkın ve fonksiyonel ürün örnekleri, ergonomik kalitesi ile birlikte insanlara büyük bir destek ve avantaj sağlamıştır. Görmüş olduğunuz bu yüksek kaliteli ürün örnekleri, gerektiğinde ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde yerine getirecektir.

Klozet Fırçası Fiyatları

Klozet fırçası modelleri banyo ve tuvaletlerinizde önemli bir rol üstlenmektedir. Bu ürünlerimiz uygun fiyatlarıyla bütçe dostu ürünlerdir. Tuvalet ve banyolarınızda gereksinim duyduğunuz en önemli ürünlerden biri haline gelen ürünler klozet fırçalarıdır. Fırça ve sap kısımlarıyla bu ürünler sizlere uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Sap uzunluğu modeller arasında değişebilmektedir. Uzun ya da kısa sap tercihinde bulunmanız, elinize uygun yapısıyla tutuş kolaylığı sağlamaktadır. Fırça bölümü dayanıklı yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Sert ve sağlam malzemelerden üretilen fırçalarımız, kimyasal temizlik ürünleriyle temas ettiğinde herhangi bir yıpranma yaşanmamaktadır. Oldukça dayanıklı malzemelerden üretilen klozet fırçası modelleri kullanıcıların beğenisini kazanan ürünlerden biri haline gelmiştir. Klozet fırçası modellerine set halinde sahip olabilirsiniz. Standart setlerimiz içerisinde klozet fırçası kapları da bulunmaktadır. Banyolarınızda fırçaların etrafa mikrop saçmasını önleyen bu ürünlerimiz farklı renk ve desen seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Desenli, taşlı ve oymalı modelleriyle farklı görünümlere sahip olan klozet fırçası modelleri, doğal görüntüsüyle kullanıcıların beğenisini kazanan ürünlerden biri haline geliyor. Kendinden desenli olan ürünler genellikle kahve tonlarına sahip olan ürünlerdir. Banyolarınızın doğal ve sade bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, bu ürünler tam size göre. Geniş tasarım yelpazesine sahip birbirinde farklı renk ve desenlere sahip klozet fırçaları uygun fiyatlarıyla sizlere sunuluyor.

Klozet fırçası uygun rakamlarla ve yüksek kaliteli ürün bütünlüğü ile insanlara destek vermiştir. Oldukça kullanışlı bir şekilde gördüğünüz örnek seçenekler, kalite bakımından isteklerinizi zamanında ve uygun karşılamıştır. Son yıllar içerisinde müşteri memnuniyetinin buradaki yüksek performansını en iyi biçimde görmek gerekir. Klozet fırçası konusundaki uygun ürün örnekleri, kalite ve fiyat bakımından müşterilerini her zaman büyük destek vermiştir.

Malzeme kalitesine büyük önem veren imalat firmaları, bu konudaki üretim koşullarını faydalı bir seçenek boyutunda ortaya koymuştur. Şekil olarak da gayet uygun olarak tasarlanmış bu muazzam ürün örnekleri, faydalı ürünlerin insanlara ulaşmasına her zaman destek vermiştir. Son derece avantajlı ve uygun yatırımlarla birlikte, yüksek kaliteli ürün örneklerini burada değerlendirmek gerekir. Müşteri memnuniyetine verilen önemi daha iyi anlama noktasında, bu piyasanın ürettiği ve imal ettiği seçeneklere bakabiliriz. Karşımıza çıkan kaliteli temizlik aparat ve ürünleri, insanları yormadan sonuca götürür ve iyi bir fırsat ortaya koyar.

Plastik klozet fırçası

Plastik klozet fırçası modelleri banyolarınızın vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Birbirinden farklı tarzlardaki modellerle sizlere sunulan plastik klozet fırçaları, farklı stillerle üretilen ürünler arasında yer alıyor. Ayaklı setleri, kağıtlık aparatlara sahip plastik klozet fırçaları banyolarınızda farklı ve estetik bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Bu ürünlerimizin her biri farklı tasarımlarıyla sizlere sunuluyor. Sizlerde birbirinden farklı tasarımlara sahip klozet fırçası modelleri için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Klozet Temizleme Fırçası

Klozet temizleme fırçası yaşam alanlarında pratik temizlik unsurları arasında bulunur. Banyo ve tuvaletlerde bulunan klozetlerin içyapısına uyumlu olarak tasarlanmış olan fırça modelleri, ergonomiktir ve ulaşması gereken her yer rahatlıkla ulaşır. Sadece sifon ve suyun yetişmediği yerlerde bile, fırçalar devreye girip kalıcı çözüm konusunda insanlara büyük avantajlar sağlar. Estetik ve zarif görünüme sahip olan klozet temizleme fırçası, aslında bir aparat ve dekoratif aksesuar gibi özellikli üründür. Bulunduğu ortamda temizliği kolaylaştıran ürün örnekleri, her yaş grubundan insanın kolaylıkla kullanabileceği bir seçenek olarak kendini gösterir. 
Gayet şık ve zarif tasarımlarla karşınıza gelmiş olan ürün örnekleri, bulunduğunuz ortamda iyi bir temizlik yapmak için size yardımcı olur. Tuvalet ve banyoda kullanılan klozetler için tamamen uyumlu hale gelmiş olan fırça modelleri, işinizi kolaylaştırır ve ihtiyaçlarınızı karşılar. İnsanlar daha sağlıklı ve temiz ortamda yaşayıp, yine daha sağlıklı ve mutlu olmak ister. Bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılamak açısından, klozet temizleme fırçası devreye girmiş ve ihtiyaçları karşılamak için iyi bir çözüm yaratmıştır. Farklı renk ve farklı özelliklerle birlikte, değişik şekillerde pek çok ürün örneği karşınıza gelmiştir. Evinizde ve iş yerinizde başta olmak, üzere umumi tuvalet ve WC gibi noktalarda bu tür ürünlere her zaman ihtiyaç vardır. Temizliği sağlamak ve devamlı hale getirmek için kullanılan ürün örnekleri, dikkatle tasarlanmış ve kaliteli ham maddeden üretilmiştir. 
Kolay tutulan, kolay kavraman ve ergonomik özelliğe sahip olan ürünler, sağlıklı temizlik konusunda ihtiyaçları en uygun şekilde karşılar. Temizlik malzemeleri üzerine yapılan çalışmalar, pek çok fırça modelinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Gayet kullanışlı ürün örnekleri, uyumlu ve ergonomik tasarım şekliyle kendini göstermiştir. Tuvalet, Wi ve klozet gibi unsurları daha iyi şartlarda temizlemek için, şık, dekoratif ve kullanışlı fırça modellerinden yardım almak gerekir. 
Plastik hammaddesinden üretilmiş sağlıklı klozet temizleme fırçası, yaşam kalitenizi yükseltecek ve temiz bir ortam konusunda ihtiyaçlarınıza yardımcı olacaktır. Tuvalet gibi çok sık kullanılan, bununla beraber temiz olması gereken bir noktada, kaliteli temizlik malzemeleri ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı vermiştir. Gayet sağlam ve kaliteli malzemeden üretilmiş olan ürün örnekleri, uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlıklı bir örneği göstermiştir.

 

WC Fırçası

Sadece tuvalet temizliği için tasarlayıp ürettiğimiz wc tuvalet fırçası, her türlü yüzeye temas edebilecek potansiyele sahip yumuşak başlığı ile hijyenik ve zahmetsiz temizlik imkanı sunmaktadır.

Tuvalet temizliğinin en eski objelerinden olan ve popülaritesini hala koruyan bu ürünler, yeni tasarımlarımız ile artık daha dekoratif, daha kullanışlı.

Parlak kaygan yüzeyi leke tutmaz, bakteri barındırmaz özelliklere sahip olup, dayanıklı sert plastik yapısı uzun yıllar aynı kalitede kullanmaya elverişli yapıdadır.

Hazneli ve tek parça fırça kategorisinden oluşan model gruplarımızda, değişik renk çeşitleri mevcut olup, estetik tasarımlı tuvaletin dekorasyonunu zenginleştirecek özelliklere sahiptir. Ekonomik alım gücü ile her eve girmeye aday ürünümüz, kalitesi ile de memnuniyet yaratacak özelliklere sahiptir.

Tuvalet Fırçası

Yaşam alanlarında hijyeni, göz ardı edilmemesi gereken bölümlerin başında tuvaletler gelmektedir. Temizlik aşamalarında, kimyasal maddelerin yardımına ihtiyaç olduğu kadar, bu alanlara özgü tasarlanmış temizlik gereçlerinin de desteğine ihtiyaç vardır.

Alaturka, klozet ve rezervuarlı çeşitlere uyum sağlayacak biçimde tasarladığımız Tuvalet Fırçası ve Çekçek alternatiflerimiz ile temizlik aşamalarını kolaylaştırırken, dezenfekte edilecek bütün yüzeylere kimyasalların eşit yayılmasını sağlayarak etkili çözümler sunuyoruz. Derinlemesine hijyen sağlama açısından önemli olan bu detay, tuvalet fırçalarımız sayesinde artık daha pratik ve hızlı bir şekilde uygulanmaktadır. Tuvalet fırçası modelleri arasında bulunan klozet fırçası modelleri, kalitesi ve modelleri ile Titiz Plastik'de.

Oldukça fazla model ve  renk çeşitlerine sahip olan ürünlerimiz, hazneli ve tek fırça olarak satışa sunulmaktadır. Kapalı haznede muhafaza edilen fırça başlıkları extra bir hijyen sağlayıp, alanlarda şık ve dekoratif bir görüntü kazandırmaktadır.

Hafif ve kolay temizlenebilen yapısı, leke tutmaz, kir barındırmaz biçimde tasarlanmıştır. Kulp kısmı kolay kavrama ve tutma mesafesine uygun olup, yüzeylerle temas etmeden tuvalet temizliği sağlama avantajı sunmaktadır.

Tuvalet Fırçası Modelleri

Tuvalet ve klozetlerin hijyeninden sorumlu bu ürün grubumuz, kavraması kolay, hafif yapısı ve yumuşak fırça ucu ile zahmetsiz ve pratik temizliğin kapılarını aralamaktadır.

Dayanıklı ve kaliteli sert plastiğin kazandırdığı mukavemet ile uzun ömürlü, bakteri barındırmayan yapısı ile de hijyenik olan tuvalet fırçası modelleri her evin ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahiptir.

Hazneli yada tekli çeşitleri ile her ihtiyaca uygun seçenekleri bünyesinde barındıran ürün gruplarımız, farklı renk ve tasarım modelleri ile de her dekorasyona uyum sağlayacak özelliklere sahiptir.

Uygun fiyatları ile ekonomik, yeni tasarımları ile fonksiyonel, parlak yüzeyi ile leke tutmayan fırça çeşitlerimiz, geçmişte olduğu gibi bugünde en çok tercih edilenler arasında, Titiz plastik ayrıcalığı ve kalitesi ile evlerinizde.

Plastik Tuvalet Fırçası

Zahmetsiz ve pratik tuvalet temizliğinin yolu uygun ekipman kullanımından geçmektedir. Yeni tasarım plastik tuvalet fırçası çeşitlerimiz ile artık temizliğe daha az zaman ayıracak, sıradan temizlik objelerinden sıyırılacaksınız.

Portatif tasarımlarımız ve farklı ürün gruplarımız ile sadece temizlik odaklı değil aynı zamanda alanlarınızın dekorasyonunun tamamlanması açısından da bir seçenek olacak olan ürünlerimiz sayesinde, temizlik işi bir eğlence olacaktır.

Mukavemetli ürün yapısı, yumuşak fırça ucu ve kolay kavramaya yardımcı kulp detayı ile rahat bir temizlik imkanı sunan tuvalet fırçalarımız, klozet ve alafranga tuvaletler için ayrı ayrı ürettiğimiz tuvalet fırçası çeşitleri ile sizlerle.

Hazneli ve tek parça fırça olarak çeşitlenen, farklı renk ve tasarım modelleri ile değişik zevklere hitap eden bu ürün gruplarımız toptan ve perakende satışlarımız ile evinize girmeye hazır.

Tuvalet Temizleme Fırçası

Tuvaletlerin günlük rutin temizliğini sağlamak ve inatçı lekeleri çıkarmak amaçlı kullanılan tuvalet temizleme fırçası pratik kullanımları ile her evin ihtiyacı olan ürün gruplarındandır.

Hazneli yeni model çeşitlerimiz ile temizlik sonrası daha hijyenik ve rahat saklama olanağı sağlayan fırçalarımız, dekoratif görüntüleri ile de beğeni kazanmaktadır.

Sert plastiğin sağladığı dayanıklılık ile deforme olmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz, kopmayan, dökülmeyen yumuşak fırça özellikleri ile de zahmetsiz temizlik yapma avantajı sağlayan ürünlerimiz, ekonomik fiyat avantajları ile de kolay ulaşılabilir.

Kolay kavranabilen hafif kulp detayı, soft kılları, hijyenik haznesi ile tuvaletleriniz için en doğru ürün olan fırça çeşitlerimiz, Titiz Plastik kalite ve güvenilirliği ile evinizde.

TEKLİF İSTE