TP-329
Dekor Klozet Fırça Takımı
TP-328
Duck Klozet Fırça Seti
TP-146
Tuvalet Fırça
TP-145
Dinamik Klozet Fırça Seti
TP-119
WC Fırçası
TP-118 WC
Klozet Fırça Seti TP-118 WC
TP-144
Klozet Fırça Seti TP-144
TP-139
Kristal Klozet Fırça Seti

Klozet Fırçası

Klozet fırçası sağlıklı bir yaşam için gerekli olan ürünlerden biridir. Evlerimizde mikrop ve bakterilerin yoğun olarak bulunduğu alanların başında tuvalet ve banyolar gelmektedir. Bu alanların temizlenmesinde, ortamın hijyenik bir hale getirilmesinde, klozet fırçası ürünleri son derece etkili oluyor. Klozet fırçası kullanıp banyo ve lavabo alanlarını temizleyerek, birçok sağlık sorununun önüne geçebilirsiniz. Klozet fırçası yedeği mutlaka olması gereken bir üründür. Üzerinde mikropların olduğu klozet fırçalarının temizliğine son derece dikkat edilmesi gerekir. Tuvalet ve banyo temizliği sonrasında, kullanılan araçların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu konuyu göz ardı etmek birçok sağlık sorunun başlangıcıdır. Tuvalet fırçası, klozet fırçası gibi ürünlerin hem kabı hem kendisi, bu alanların temizliği sonrası dezenfekte edilmesi gereken ürünlerdir. Ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmamak için bu ürünlerin temizliğine son derece özen göstermek gerekir. Klozet fırçalarının uç bölümleri son derece sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Bu yüzden bu fırçalar kimyasal maddelerle temizlendiği zaman zarar görmez. Bu yüzden Titiz Plastik’ten satın aldığınız klozet fırçası ürünlerinin temizliğinde istediğiniz kimyasal maddeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Klozet Fırçası Modelleri

Klozet fırçası modelleri birbirinden farklı tarz ve modelleriyle, banyo ve tuvaletlerinize renk katmaktadır. Duvar ve zemin döşemelerinizle farklı bir uyum sağlayan klozet fırçası modelleri, tüm zevklere hitap etmektedir. Metal, plastik, bambu, krom, seramik, silikon ve daha birçok maddeden üretilebilen ürünlerdir. Seramik klozet fırçası, birbirinden farklı renk tonlarıyla ön plana çıkan ürünlerden biridir. Seramik fayanslarla döşenmiş banyolarınızda şık bir duruş sergileyen ürünlerden biri haline geliyor. Krom klozet fırçası paslanmaz yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanan ürünlerden biridir. Kapaklı olarak üretilen ve sizlere sunulan klozet fırçası modelleri yine kullanıcıların beğenisini sade duruşuyla kazanıyor. Plastik klozet ve tuvalet fırçası modelleri, birbirinden farklı ve geniş renk seçenekleriyle gözler önüne serilen modellerden biri haline geliyor. Sert plastiklerden üretilen ürünler, oldukça dayanıklı olan ürünlerden biri haline geliyor. Plastik modeller, baskı seçenekleriyle sizlere sunulan ürünlerden biridir. Modern ve çiçekli desenlere sahip ürünler banyo ve lavabolarınıza estetik bir görüntü kazandırıyor.

Klozet Fırçası Fiyatları

Klozet fırçası modelleri banyo ve tuvaletlerinizde önemli bir rol üstlenmektedir. Bu ürünlerimiz uygun fiyatlarıyla bütçe dostu ürünlerdir. Tuvalet ve banyolarınızda gereksinim duyduğunuz en önemli ürünlerden biri haline gelen ürünler klozet fırçalarıdır. Fırça ve sap kısımlarıyla bu ürünler sizlere uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Sap uzunluğu modeller arasında değişebilmektedir. Uzun ya da kısa sap tercihinde bulunmanız, elinize uygun yapısıyla tutuş kolaylığı sağlamaktadır. Fırça bölümü dayanıklı yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Sert ve sağlam malzemelerden üretilen fırçalarımız, kimyasal temizlik ürünleriyle temas ettiğinde herhangi bir yıpranma yaşanmamaktadır. Oldukça dayanıklı malzemelerden üretilen klozet fırçası modelleri kullanıcıların beğenisini kazanan ürünlerden biri haline gelmiştir. Klozet fırçası modellerine set halinde sahip olabilirsiniz. Standart setlerimiz içerisinde klozet fırçası kapları da bulunmaktadır. Banyolarınızda fırçaların etrafa mikrop saçmasını önleyen bu ürünlerimiz farklı renk ve desen seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Desenli, taşlı ve oymalı modelleriyle farklı görünümlere sahip olan klozet fırçası modelleri, doğal görüntüsüyle kullanıcıların beğenisini kazanan ürünlerden biri haline geliyor. Kendinden desenli olan ürünler genellikle kahve tonlarına sahip olan ürünlerdir. Banyolarınızın doğal ve sade bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, bu ürünler tam size göre. Geniş tasarım yelpazesine sahip birbirinde farklı renk ve desenlere sahip klozet fırçaları uygun fiyatlarıyla sizlere sunuluyor.

Plastik klozet fırçası

Plastik klozet fırçası modelleri banyolarınızın vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Birbirinden farklı tarzlardaki modellerle sizlere sunulan plastik klozet fırçaları, farklı stillerle üretilen ürünler arasında yer alıyor. Ayaklı setleri, kâğıtlık aparatlara sahip plastik klozet fırçaları banyolarınızda farklı ve estetik bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Bu ürünlerimizin her biri farklı tasarımlarıyla sizlere sunuluyor. Sizlerde birbirinden farklı tasarımlara sahip klozet fırçası modelleri için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE