TP-329
Dekor Klozet Fırça Takımı
TP-328
Duck Klozet Fırça Seti
TP-146
Tuvalet Fırça
TP-145
Dinamik Klozet Fırça Seti
TP-119
WC Fırçası
TP-118 WC
Klozet Fırça Seti
TP-144
Klozet Fırça Seti
TP-139
Kristal Klozet Fırça Seti

 

Tuvalet Fırçası 

Yaşam alanlarında hijyeni, göz ardı edilmemesi gereken bölümlerin başında tuvaletler gelmektedir. Temizlik aşamalarında, kimyasal maddelerin yardımına ihtiyaç olduğu kadar, bu alanlara özgü tasarlanmış temizlik gereçlerinin de desteğine ihtiyaç vardır.

Alaturka, klozet ve rezervuarlı çeşitlere uyum sağlayacak biçimde tasarladığımız Tuvalet Fırçası ve Çekçek alternatiflerimiz ile temizlik aşamalarını kolaylaştırırken, dezenfekte edilecek bütün yüzeylere kimyasalların eşit yayılmasını sağlayarak etkili çözümler sunuyoruz. Derinlemesine hijyen sağlama açısından önemli olan bu detay, tuvalet fırçalarımız sayesinde artık daha pratik ve hızlı bir şekilde uygulanmaktadır.

Oldukça fazla model ve  renk çeşitlerine sahip olan ürünlerimiz, hazneli ve tek fırça olarak satışa sunulmaktadır. Kapalı haznede muhafaza edilen fırça başlıkları extra bir hijyen sağlayıp, alanlarda şık ve dekoratif bir görüntü kazandırmaktadır.

Hafif ve kolay temizlenebilen yapısı, leke tutmaz, kir barındırmaz biçimde tasarlanmıştır. Kulp kısmı kolay kavrama ve tutma mesafesine uygun olup, yüzeylerle temas etmeden tuvalet temizliği sağlama avantajı sunmaktadır.

TEKLİF İSTE