HAKKIMIZDA

Köklü 

plastik firmaları

arasında olan ve kuruluşu 1984 yılında gerçekleşen Titiz Plastik, deneyimi 1970’lı yıllara dayanan köklü bir firmadır. Kurucularının uzun yıllar üretim ve pazarlama alanlarında edindikleri tecrübe doğrultusunda müşterilerine, ilk günkü heyecanı ve disiplin anlayışıyla sektöründe, sistemine, personel kadrosuna ve makine parkuruna yaptığı yatırımlar ile faaliyetini sürdürmektedir.

 

Titiz Plastik, plastik ev ve mutfak eşyaları ile plastik aksesuarlı cam eşyaların üretimi konusunda;  Plastik Firmaları esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş, bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir. Titiz Plastik, üretim ve teslimat taahhütlerini  zamanında yerine getirme konusundaki hassasiyeti ile yurtiçi ve yurtdışında haklı bir başarı elde etmiştir.

Ürettiği plastik ev ve mutfak eşyaları ile Plastik Firmaları aksesuarlı cam eşyalarındaki kalite ve firma olarak sahip olduğu ticari prensipleri sayesinde Türkiye'de hemen hemen her eve girmeyi başaran Titiz Plastik, son yıllarda üretiminin büyük bir bölümünü ihraç etmeye başlamıştır. Doksanı aşkın ülkeye ihracat yaparak, uluslararası pazarda da aranan bir marka haline gelmiştir.

Plastik üreticileri

, kalıp aşamasından, ürünün ambalajına, depolanmasından teslimatına kadar tüm aşamalarda hassasiyetle hareket eden Titiz Plastik, geniş ürün gamı, nitelikli uzman kadrosu, hızlı üretim ve hızlı hizmet konularında sektörün gelişimine sağladığı katkının da haklı gururunu yaşıyor.

Titiz Plastik, plastik üreticileri içerisinde Türk ekonomisine katkıda bulunan çalışmalarıyla, ülkemizde ilklere imza atan  şirketlerden biri olarak hizmet ağını her geçen gün genişleterek sağlam adımlarla ilerleyen ve ülkesine hizmet veren bir firma olarak yoluna devam edecektir.

TEKLİF İSTE