KC-382/ 500ml - 16,9oz
Rox Matara
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  20
 • KOLİ HACMİ
  0,023 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  6,40 kg
 • KOLİ EBATI
  369x295x210 mm
 • ÜRÜN EBATI
  70x80x190 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  267,47 grCam Matara Şişe

 

MATARA ŞİŞE

 

Öğrenci, sporcu, kampçı yada gezginci bir seyyah . Su şişesine en çok ihtiyacı olan ve kullanan kişiler bunlardır diye biliyoruz. Ama artık geliştirilen yeni sistem inovatif Matara Şişe seçenekleriyle 7 den 70 e herkesin elinde ve çantasında bu ürünlere rastlamak mümkün. Gıda ile temasında hiç bir sakınca olmadığı için kullanım alanları da her geçen gün daha da genişleyen bu ürünler; sayısız renk, desen ve model çeşitlerine sahiptir. Ekonomik ve kolay ulaşılabilir olması da ayriyeten tercih sebepleri arasındadır.

Tasarımları gereği kapak, matara şişe, suluk matara denilen gövde bölümü ve askılıktan meydana gelen su mataraları, kapağına entegre edilmiş kilit sistemi sayesinde sıvının sızdırmadan uzun süre muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca geniş kapak ağızlığı sayesinde suyu kolay doldurma, boşaltma ve temizleme imkanı da sunan bu üründe, dikkat çekici en önemli detay sıvıyı içerken ağız yapısına uygun tasarlanan başlık bölümüdür. Yeterli miktarda suyu içmeye uygun halde transfer edecek şekilde geliştirilmiş bu suluklar sayesinde dökmeden, sızdırmadan su içmenin rahatlığını yaşatmaktadır. Ayrıca mililitrelik ve litrelik seçenekleri ile de daha fazla ve daha az su ihtiyacına hitap edecek biçimde çok çeşitli alternatiflere sahip olan matara şişe , matara detoks, şeffaf görünümü sayesinde suyun miktarını takip etme ve ML göstergeleriyle de ne kadar su tüketildiğinin takibini yapma fırsatı sunmaktadır. Şeffaf Matara Sudan başka, meyve suyu, enerji içeceği ve detox suyu saklama yöntemlerinde de su matarası tercih edilmektedir. Dayanıklı yapısı ile uzun yıllar güvenle kullanılabilecek ölçütlere sahip olan matara şişe, tabi ki bunun için düzenli olarak temizliklerinin yapılması gerekmektedir. Dondurucu ve mikrodalga fırınlarından uzak tutulması gereken bu ürünleri bir sıvıyı ısıtmak ya da soğutmak için kullanılmaması da tüketicinin bilmesi ve dikkat etmesi gereke kriterler arasında yer almaktadır.

Hem sağlıklı, hem ucuz hem de her yerde bulabileceğimiz kadar ulaşılır olan Matara şişelerin, bu kadar tercih sebebi olmasına, güven kazanmış olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım.

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE