TP-491/ 750ml - 25,3oz
Waterfresh Matara

TP-491/ 750ml - 25oz

Waterfresh Suluk Matara, Matara Detoks

Sporda, okulda, ofiste, seyahatte. İhtiyaç duyduğun her yerde...

 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  20
 • KOLİ HACMİ
  0,039 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  2,21 kg
 • KOLİ EBATI
  430x345x265 mm
 • ÜRÜN EBATI
  85x85x253 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  83 grBenzer Ürünler

SULUK MATARA

Sutaşıma ve muhafaza etme seçeneklerinin vazgeçilmezi matarlar; her geçen gün inovatif bir ürün ve model seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. BPA dan uzak %100 sağlıklı plastikten üretilen ve gıda ile temasında hiç bir sakınca bulunmayan yeni nesil Suluk Mataralar, artık çocuklarımızın suyunu güvenle saklayabileceğimiz bir alternatif olmuştur.  Yaz ya da kış her zaman, her koşulda temiz suya ulaşabilirlik sağlayan bu ürünler, su matarasısuluk matara zorlu şartlarda bile rahat su içebilmenin kolaylığını sunmaktadır. Mataraların, kapak ve emzik bölümü suyu tamamen sızdırmayacak biçimde tasarlanmıştır. Gövde bölümünün kavramaya ve tutmaya uygun yapısı,  pratik taşıyabilme adına elverişli alan sağlarken, Kapağındaki tuşlu kilit sistemi ile de pratik açma sızdırmadan içebilme kolaylığı sunmaktadır.

 Hafif yapısı, ergonomik kullanımı,  çok çeşitli ebat ve modellere sahip olması da diğer tercih sebepleri arasındadır. Geliştirilen yeni sistem yapısıyla artık mataralar detox suyu hazırlamak içinde kullanılmaktadır. İnfuserli matara modeli ile demonte süzgeç içerisine koyulan meyveleri suya karıştırmadan alkali hale getiren bu ürünlerin, şeffaf görünümlü suluk matara yapısıyla da içerisindeki sıvının miktarını ölçme ve değerlendirme konforunu yaşatmaktadır.

Böylelikle sadece su ile sınırlı kalmayarak kullanım alanları da genişletilen mataraların; meyvesuyu, detox suyu, enerji içeceği gibi daha pek çok sıvıların taşınması, suluk saklanması ve içilebilmesi için yeni çözümler geliştirildiğine de tanık olmaktayız.

En küçük boyutu500 ml olan ve küçük dostlar için üretilmiş bu suluklar; şeffaf olmasının yanı sıra zengin renkli kapak seçenekleri ve animasyon karakterli desenleri ile de çocukların yanından ayırmak istemeyeceği objelerden olacaktır. En büyük boy 1 litrelik suluk yanı sıra 650 ve 700 ml’lik ebatlarıyla da daha fazla sıvı tüketmeye ihtiyacı olan kesmin yardımına koşan bu ürünler, pratik ve kolay taşınabilir olmasıyla da tercih sebebi olmaktadır.

Mataraların Kişiye özgü olması sağlık açısından büyük bir avantajdır. Mukavemetli yapısı kırılmaya, dökülmeye, çizilmeye karşı dayanıklılık gösterirken, portatif görüntüsü de alandan tasarruf sağlayarak, her an yanımızda taşıyabilme olanağı sağlamaktadır. Suluk Matara Uygun fiyatlı olması ve ulaşılabilirliği kolay olması da bir diğer tercih sebepleri arasındadır. Artık E-ticaret sitelerinde de bütün detayları ile inceleyip satın alabileceğimiz bu ürünlerin her zevke ve bütçeye uygun bir çeşidi mutlaka bulunmaktadır. Seyahatte, okulda, iş yerinde ya da sokakta her an yanımızdan ayıramadığımız mataralarımızı kullanırken dikkat etmemiz gereken bazı noktalarda elbette ki vardır. Suluk Matara Sıvıyı uzun süre içerisinde kapalı olarak bekletmemek ve düzenli aralıklarla temizliğinin yapmak en önemli başlıklar arasındadır. Bunun yanı sıra mikrodalga ya da fırın gibi sıvıların ısıtılmasında ve derin dondurucuda besin soğutmak için kullanılmamasına özen gösterilmelidir.

Kendisi küçük ama hizmeti büyük olan bu yardımcıları artık gönül rahatlığı ile her yere götürebilir, kendi suyumuzu istediğimiz yerde içmenin keyfini çıkarabiliriz.

TEKLİF İSTE