AP-9454 / 650 ml - 21,9 oz
MIXME GO Müsli Kabı
AP-9453 / 1100 ml -37,1 oz
Take'N Go Büyük Boy Müsli Kabı AP-9453
AP-9452 / 800 ml -27oz
Take'N Go Kaşıklı Müsli Kabı AP-9452
AP-9451 / 650 ml -21,9 oz
Take'N Go 650ml Müsli Kabı AP-9451
AP-9445 / 500 ml - 16,9 oz
Baby'N Go Mama Kabı AP-9445 / 500 ml
AP-9199/ 600ml - 20,2oz
Take'N Go Hazneli Yoğurt Kabı

Müsli Kabı

Tüm dünyada müsli, sağlıklı bir kahvaltı için en sevilen yiyeceklerden biridir. Lezzetli, sağlıklı ve sağlıklı, doyurucu, sofistike ve ucuz müsli, güne mükemmel bir başlangıçtır. Müsli neden uygun bir kahvaltının temeli olarak kabul edilir, diyetsel bir süper gıdanın bu ünü ne kadar hak eder ve nasıl hazırlanır? Müsli kabı modelleri ile her yere zengin içerikli kahvaltı taşıyabilirsiniz.

Müsli ve tahıllar için düşük bir maliyetle bir müsli kabı satın alabilirsiniz. Teslimatlı üreticilerin malları için uygun bir fiyat sunuyoruz. Müsli ve tahıl gevrekleri için bir dispenser siparişi verdikten sonra, müdürümüz teslimat süresini ve ödeme detaylarını netleştirmek için sizinle iletişime geçecektir.

Müsli kahvaltıda faydalı mı: dünyaya kaç kez söylendi
Beslenme uzmanları hemfikir - kahvaltı yapmak gerekiyor. Ve sadece kahvaltıdan mahrum bırakılan bir kişi akşam yemeğine o kadar acıktığı için gereğinden fazla yemek yediği için değil. Metabolizmamız özellikle sabahları hızlıdır ve kahvaltı akşama kadar optimal metabolizma hızının korunmasına yardımcı olur. Kahvaltı yapılmadığında vücut öğlen saatlerinde enerji tasarrufu moduna geçer ve kalori depolamaya başlar.

Müsli Kapları

Müsli kapları, en iyi plastiklerden üretilmektedir.

Müsli, birkaç nedenden dolayı kahvaltı için en iyi seçimdir:

Normal bağırsak fonksiyonu ve sağlıklı mikroflora için gerekli olan lif bakımından zengindirler.
Müsli, genellikle fındık, tohum ve kuru meyve içeren bir tahıldır ve size uzun süreli bir tokluk hissi veren yavaş karbonhidratlar olarak adlandırılır.
Müsli'nin temeli olan tahıl gevrekleri, optimal kan şekeri seviyelerini korur ve içerdikleri polisakkaritler kalbi güçlendirir ve kolesterolü düşürür.
Tam tahıllı gevrekler, sağlıklı saçlar, tırnaklar ve dişler için gerekli olan B vitaminlerinde yüksektir. Ayrıca sinir sisteminin işleyişi üzerinde faydalı bir etkiye sahiptirler ve özellikle stres ve aşırı iş yükü dönemlerinde gereklidirler. Plastik ürünler ile müsliniz istediğiniz her yerde. Müsli kabıız gibi diğer ürünleriniz de kaliteli malzemelerden olmalı.
Bu malzemelerden biri ise plastik erzak kabı sayılabilmektedir.
Diğer plastik ürünler ise Matara suluk  modellerimizdir. Bu ürünümüzle müsliniz için sağlıklı şekilde süt meyveli yoğurt milkshake gibi malzemelri taşıyabilirsiniz. kaliteli müsli kabı modelleri Titiz plastikte.

TEKLİF İSTE