Mutfak Gereçleri
Bıçaklık
Mutfak Gereçleri
Süzgeçler Ve Badyalar
Mutfak Gereçleri
Saklama Kapları
Mutfak Gereçleri
Kase ve Tabaklar
Mutfak Gereçleri
Yağlık ve Huniler
Mutfak Gereçleri
Hamur İşi Malzemeleri
Mutfak Gereçleri
Narenciye Sıkacakları
Mutfak Gereçleri
Sos Şişeleri
Mutfak Gereçleri
Genel Plastik Ürünler
Mutfak Gereçleri
Safir Serisi
Mutfak Gereçleri
Bardak ve Sürahiler
Mutfak Gereçleri
Servis Ürünleri ve Metal Mutfak Gereçleri

Mutfak Gereçleri

Plastik ürünler deyince hiç şüphesiz akla mutfaklar ve pratik yardımcı ürün gruplarından Mutfak Gereçleri  gelmektedir. Saklama kapları, süzgeçler, kase ve tabaklar ana karakterleri oluştururken, bunun dışında bardak, sürahi, hamur işi malzemeleri ve servis ürünleri gibi kendi küçük ama marifeti büyük detaylarda yardımcı grubu oluşturmaktadır.

Gıdaların saklanması, temizlenmesi, servis edilmesi aşamalarında destek alınan bu ürün grupları, ekonomik fiyat avantajları ile de her eve rahatlıkla girebilmektedir. Sağlığa zararlı hiçbir bileşen bulunmayan yapısı, güvenle tercih edilme imkanı sunarken, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıda extra tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Mutfak Malzemeleri 

Mutfakların en maharetli ürün gruplarından olan Mutfak Malzemeleri, katı ve sıvı gıdaların güvenle saklanması ve servis edilmesi amaçlı tasarlanmıştır. 

Sebze ve meyvelerin yıkanması ve Çekçektemizlenmesi için süzgeç ve leğenler, gıdaların muhafaza edilmesi ve taşınması için kilitli saklama kapları, yiyeceklerin servis edilmesi aşamasında ihtiyaç duyulan tabak, bardak, sos şişeleri ile narenciye meyveleri sıkmak için en pratik yöntem olan sıkacaklar bu ürün diyagramlarını oluşturmaktadır.  Bunun dışında küçük karıştırıcı, çırpıcı, rendeleyici, ezici ve şekillendirici plastik ürünlerde bu kategoride yer alan hayatı kolaylaştıran çözümler arasında yer almaktadır.

 Plastik Ürünler Toptan 

Hayatı kolaylaştıran hafif, pratik ve çok yönlü kullanımlarıyla, mutfakların baş tacı olan plastik ürünler,  her bütçeye hitap eden makul fiyat avantajları ile de her mutfağa girmekte, ev hanımlarının imdadına yetişecek çözümler üretmektedir.

Plastik Ürünler Toptan satışını üstlenen firmamızda her çeşit mutfak gereçleri, çok amaçlı ürünler ve metal mutfak aletlerinin yeni trend tasarım ve üretimlerini gerçekleştirerek, mutfaklara yenilik,  işlere pratiklik kazandırmaya devam etmektedir.

Sabunluk

Sıvı sabunluk , sadece banyo için gerekli bir öğe değil, aynı zamanda makyaj ünitesini, rafı veya duvarı süsleyebilecek önemli bir aksesuardır. Özellikle 2021'in yeni modelleri arasında gerçekten ilginç ve şık öğeler olduğu için iç mekana ilginç detaylar katabilirsiniz. Birbirinden özel tasarlanmış olan sabunluk modelleri ile banyonuz artık daha şık .

TEKLİF İSTE