Mutfak Gereçleri
Bıçaklık
Mutfak Gereçleri
Süzgeçler Ve Badyalar
Mutfak Gereçleri
Saklama Kapları
Mutfak Gereçleri
Kase ve Tabaklar
Mutfak Gereçleri
Yağlık ve Huniler
Mutfak Gereçleri
Hamur İşi Malzemeleri
Mutfak Gereçleri
Narenciye Sıkacakları
Mutfak Gereçleri
Sos Şişeleri
Mutfak Gereçleri
Genel Plastik Ürünler
Mutfak Gereçleri
Safir Serisi
Mutfak Gereçleri
Bardak ve Sürahiler
Mutfak Gereçleri
Servis Ürünleri ve Metal Mutfak Gereçleri

Mutfak Gereçleri

Plastik ürünler deyince hiç şüphesiz akla mutfaklar ve pratik yardımcı ürün gruplarından mutfak gereçleri gelmektedir. Saklama kapları, süzgeçler, kase ve tabaklar ana karakterleri oluştururken, bunun dışında bardak, sürahi, hamur işi malzemeleri ve servis ürünleri gibi kendi küçük ama marifeti büyük detaylarda yardımcı grubu oluşturmaktadır.

Gıdaların saklanması, temizlenmesi, servis edilmesi aşamalarında destek alınan bu ürün grupları, ekonomik fiyat avantajları ile de her eve rahatlıkla girebilmektedir. Sağlığa zararlı hiçbir bileşen bulunmayan yapısı, güvenle tercih edilme imkanı sunarken, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıda extra tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Mutfak Malzemeleri 

Mutfakların en maharetli ürün gruplarından olan Mutfak Malzemeleri, katı ve sıvı gıdaların güvenle saklanması ve servis edilmesi amaçlı tasarlanmıştır. 

Sebze ve meyvelerin yıkanması ve çekçektemizlenmesi için süzgeç ve leğenler, gıdaların muhafaza edilmesi ve taşınması için kilitli saklama kapları, yiyeceklerin servis edilmesi aşamasında ihtiyaç duyulan tabak, bardak, sos şişeleri ile narenciye meyveleri sıkmak için en pratik yöntem olan sıkacaklar bu ürün diyagramlarını oluşturmaktadır. Bunun dışında küçük karıştırıcı, çırpıcı, rendeleyici, ezici ve şekillendirici plastik ürünlerde bu kategoride yer alan hayatı kolaylaştıran çözümler arasında yer almaktadır.

Sabunluk

Sıvı sabunluk , sadece banyo için gerekli bir öğe değil, aynı zamanda makyaj ünitesini, rafı veya duvarı süsleyebilecek önemli bir aksesuardır. Özellikle 2021'in yeni modelleri arasında gerçekten ilginç ve şık öğeler olduğu için iç mekana ilginç detaylar katabilirsiniz. Birbirinden özel tasarlanmış olan sabunluk modelleri ile banyonuz artık daha şık .

Plastik Ürünler Toptan 

Hayatı kolaylaştıran hafif, pratik ve çok yönlü kullanımlarıyla, mutfakların baş tacı olan plastik ürünler, her bütçeye hitap eden makul fiyat avantajları ile de her mutfağa girmekte, ev hanımlarının imdadına yetişecek çözümler üretmektedir.

Plastik Ürünler Toptan satışını üstlenen firmamızda her çeşit mutfak gereçleri, çok amaçlı ürünler ve metal mutfak aletlerinin yeni trend tasarım ve üretimlerini gerçekleştirerek, mutfaklara yenilik, işlere pratiklik kazandırmaya devam etmektedir.

Mutfakların maharetli ve en işlevsel yardımcılarından olan servis ürünleri, ikramlıklar, genel plastik ürünler, plastik çırpıcı, saklama kapları, sosluklar, süzgeç, plastik kepçe, bardak ve sürahi, hamur işi malzemeleri, yağlık ve huniler, plastik servis gereçleri gibi bilimum mutfakların ihtiyacı olan tüm ürünlerin plastik toptancısı hizmetlerini üstlenen firmamız, Titiz Plastiğin yıllardır sektörde var olmasının kazandırdığı kalite ve güvenle mutfaklara girmektedir.

Hem bireysel kullanım için mutfaklarda, hemde restoran, kafe gibi daha geniş gastronomiye hitap eden alanlarda kullanıma uygun ürünlerimiz, şık ve estetik yapılarıyla sadece işlevsel değil aynı zamanda da dekoratif niteliklere sahiptir. Geniş ürün yelpazemizdeki farklı ürün grupları ile mutfakları daha fonksiyonel hale getirirken, alternatif renk seçenekleri ile de dekorasyonlarını tamamlayacak çözümler sunan ürünlerimiz, toptan mutfak gereçleri vasıtası ile yurt içi ve yurt dışında ihtiyaçları karşılamaktır. Isıya dayanıklı yapıları, pratik ve fonksiyonel özellikleri ile mutfak işlerini kolaylaştırmanın en ekonomik yolu olan ürün alternatiflerimiz, Titiz Plastiğin güvenilirliğinde plastik toptancısısektöründe mutfaklarla buluşmayı beklemektedir. Gıdaları; saklama, çırpma, doğrama, sıkma, şekil verme, servis etme aşamalarında yardımına ihtiyaç duyulan bu gereçleri, %100 yerli üretim ve BPA dan uzak sağlıklı plastik güvencesi ile mutfaklara taşıyor, uygun fiyat avantajları ile de toptan mutfak gereçleri üretim ve satış hizmetimizi sektöre sunuyoruz.

Plastik Mutfak Gereçleri Toptancıları

Mutfakların işlevselliğini artırmanın en ekonomik ve pratik yolu olan mutfak gereçlerinin, tasarım, üretim ve satışını toptan mutfak gereçleri çatısı altında sektöre sunan firmamız, geniş ürün yelpazemiz ve farklı ihtiyaçlara hitap edecek gereç alternatiflerimiz ile yıllardır Titiz Plastik güvencesi ile raflarda yerini almaktadır.

Plastik servis gereçleri, gıda saklama kapları, sosluk ve yağlıklar, bardak ve sürahi çeşitleri, süzgeç ve kaseler, plastik kepçe ve narenciye sıkacakları ve hamur şekillendirme ürünleri ile genel plastik ürünlerin en modern ve fonksiyonel son serilerini pazara çıkaran firmamız, plastik mutfak gereçleri toptancıları arasında en fazla ürün çeşidine sahip firma olma özelliğine sahiptir. Plastik toptancısıolarak, daha fazla miktardaki ürünü, daha uygun fiyata pazara sunuyor, adımızı sadece yurt içinde değil, yurt dışında da marka haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Toptan Mutfak Malzemeleri

Titiz Plastiğin marka olmuş ismi altında gizli kalite ile toptan mutfak malzemeleri hizmetimizle sektörün ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, Plastik Servis Gereçleri, ikramlık, sunumluk, sürahi, saklama kapları, yağ ve sosluk ve genel plastik ürünlerin envai çeşit cins ve modellerini mutfakların hizmetine sunmaktadır. Sağlam, pratik ve ekonomik toptan mutfak gereçleri daha fazla ürün daha ekonomik fiyat prensibi ile pazara sunarak, global çaplı bir hizmete imza atan firmamız, mutfaktaki hayatı kolaylaştıracak çözümler üretmeye devam etmektedir.  Mutfakların ihtiyacı olan saklama, sıkma, şekil verme ve servis gereçlerini, zengin ürün yelpazemizle plastik toptancısı olarak karşılayan firmamız, kaliteli ve hesaplı mutfak gereçlerinin tek adresidir.

TEKLİF İSTE