TP-195/ 720ml - 24oz
Köpük Makinesi - Kutu´lu
TP-685
Kare Sepet
TP-686
Yuvarlak Sepet
TP-680
Defne Mandal Sepeti
TP-681
Körüklü Mandal Sepeti
TP-670/ x24 Packaging
Defne Mandal
TP-671/ x24 packaging
Cameon Mandal
TP-320
İki Kapaklı Wc Clean - Kutulu
TP-321
İki Kapaklı WC Clean
TP-120
WC Clean - Kutu´lu
TP-121
WC Clean
TP-655/ 1200ml - 41oz
Maşrapa
TP-199
Perla Sabunluk
TP-651
Kristal Sabunluk
AP-2001
İnci Kapaklı Sabunluk
TP-293/ 1000ml - 34oz
Damla Sıvı Sabun ve Şampuan Makinesi - Kutu´lu
TP-193/ 400ml - 14oz
Damla Sıvı Sabun ve Şampuan Makinesi - Kutu´lu
TP-190/ 450ml - 16oz
Sıvı Sabun ve Şampuan Makinesi - Kutu´lu
TP-558
Priwex Banyo Seti
TP-201 / 500 ml - 16,90 oz
Sabhoon Yuvarlak Sıvı Sabunluk
TP-203
Cleasoap Yuvarlak Sıvı Sabunluk
TP-202
Cleasoap Sıvı Sabunluk
TP-298/ 1000ml - 34oz
Damla Dezenfektan Makinesi

Sabunluk

Kalıp yada sıvı sabunların rahat kullanılabilmeleri için uygun ortam sağlayan Sabunluk çeşitleri, banyonun dekorasyonunu tamamlayan farklı tasarım ve model alternatifleriyle her geçen gün ezberleri bozacak yeni trendleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Sıvı Sabunluk( Başlık olacak yazı da da geçirilecek)

Akışkan sabun türevinin, yeterli miktarda ele sıkılması ve sızdırmadan kullanılmasına olanak sağlayan Sıvı Sabunluk çeşitleri, duvara monteli sağlam gövdesi, pompalı başlığı, çocuk sulukşeffaf ve dekoratif model seçenekleriyle, sıvı deterjanlık kullanımına farklı boyut kazandıracak çözümler sunmaktadır.
 

Süngerlikli Sıvı Sabunluk

Hem mutfak hem de banyo için ideal tarzda tasarlanmış yeninesil Süngerlikli Sıvı Sabunluk, haznesinde yer alan bölmesinde sakladığı sünger ile farklı beklentilere hitap edecek, çok amaçlı kullanım avantajı sağlamaktadır. Plastik ürün grubuna yeni müdahil olan Süngerlikli Sıvı Sabunluk, kısa zamanda beğenilerek, tercihler arasında yer almaya başlamıştır.

Banyoda hem şampuan hem de sıvı sabun tüketimi için kullanılan bir başka seçenekte Banyo Sıvı Sabunluk ürünleridir. Duvara monte edilerek, alandan tasarruf sağlayan bu makineler, tuşlu yapısıyla, gerekli miktardaki sabunu avuç içerisine aktarmakta, rahat ve pratik el yıkama avantajı sağlamaktadır. Şeffaf görüntüsü içerisindeki sıvı miktarını takip  etme kolaylığı sunan Banyo Sıvı Sabunluk , gövdesinde bulunan geniş kapak sistemiyle de rahat dolum pratikliği sağlamaktadır.

sıvı deterjanlık:Plastiğin dayanıklılık ve kalite ile hayat bulduğu Sıvı Deterjanlık ürün gruplarında, artık solüsyon haldeki temizlik malzemelerini kullanmak daha kolay ve cazip hale gelecek.

Sabunluk Seti: Sıvı ve kalıp sabun için ayrı dizayn edilmiş Sabunluk Seti 1. sınıf kaliteli plastikten üretilmiş olup, ayriyeten diş fırçaları için tasarlanmış dekoratif kaplarıyla da 3 lü set olarak satışa sunulmaktadır.

Duvara Monte Sabunluk :Kurumsal ve kalabalık alanlarda, el yıkama aşamasını pratik ve tasarruflu hale getiren Duvara Monte Sabunluk 400 ile 1000 ml arasında değişen ebatları ve otomatik sabun ayarlama kiti ile sabun israfının önüne geçecek, etkili bir üründür.

Otomatik Sabunluk

Banyoların yanı sıra ofis, hastane, restoran gibi kalabalık alanların lavabolarında kullanmaya elverişli yapıda ki Otomatik Sabunluk, sensörlü sistemi sayesinde, eli algılayarak temas etmeden yeterli miktardaki sabunu yada köpüğü avuç içerisine bırakmaktadır. İnovatif tasarımı şık ve estetik görünürken, pratik dolum ve kullanımı da beğeni toplamaktadır.

Köpük Sıvı Sabunluk

Hijyen sağlama açısından daha etkili olan köpük sabunlar, son zamanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Yoğun ve mat  kıvamı uygulama açısından zorladığı için, bu özelliklere uygun ürettiğimiz Köpük Sıvı Sabunluk aparatı ile sadece köpük değil, diğer el dezenfektan solüsyonlarında da rahatlıkla kullanılabilme kazancı sunmaktadır.

TEKLİF İSTE