TP-200 / 500 ml - 16,9 oz
Sabhoon Sıvı Sabunluk "Metalik"
TP-237
Vantuzlu Sabunluk
TP-558
Priwex Banyo Seti
TP-201 / 500 ml - 16,90 oz
Sabhoon Yuvarlak Sıvı Sabunluk
TP-203
Cleasoap Yuvarlak Sıvı Sabunluk
TP-202
Cleasoap Sıvı Sabunluk
TP-195/ 720ml - 24oz
Köpük Makinesi - Kutu´lu
TP-685
Kare Sepet
TP-686
Yuvarlak Sepet
TP-681
Körüklü Mandal Sepeti
TP-670/ x24 Packaging
Defne Mandal
TP-671/ x24 packaging
Cameon Mandal
TP-320
İki Kapaklı Wc Clean - Kutulu
TP-321
İki Kapaklı WC Clean
TP-120
WC Clean - Kutu´lu
TP-121
WC Clean
TP-655/ 1200ml - 41oz
Maşrapa
TP-199
Perla Sabunluk
TP-651
Kristal Sabunluk
AP-2001
İnci Kapaklı Sabunluk
TP-293/ 1000ml - 34oz
Damla Sıvı Sabun ve Şampuan Makinesi - Kutu´lu
TP-193/ 400ml - 14oz
Damla Sıvı Sabun ve Şampuan Makinesi - Kutu´lu
TP-190/ 450ml - 16oz
Sıvı Sabun ve Şampuan Makinesi - Kutu´lu

Sabunluk

Kalıp yada sıvı sabunların rahat kullanılabilmeleri için uygun ortam sağlayan Sabunluk çeşitleri, banyonun dekorasyonunu tamamlayan farklı tasarım ve model alternatifleriyle her geçen gün ezberleri bozacak yeni trendleriyle karşımıza çıkmaktadır.Banyonuz için zarif ve düzenli bir görünüm ister misiniz? Klasik bir plastik sabunluk ihtiyacınız olan şey olabilir. Hızlı ve kontrollü bir sabun kaynağı olarak işlevsellikleri, nesiller boyunca lavabonun yanında bir yardımcı olarak kalmalarını sağlamıştır. İşte tüm el yıkama ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak sabunluk favorilerimizden birkaçı.

Sıvı Sabunluk

Akışkan sabun türevinin, yeterli miktarda ele sıkılması ve sızdırmadan kullanılmasına olanak sağlayan Sıvı Sabunluk çeşitleri, duvara monteli sağlam gövdesi, pompalı başlığı,çocuk sulukşeffaf ve dekoratif model seçenekleriyle, sıvı deterjanlık kullanımına farklı boyut kazandıracak çözümler sunmaktadır.

Süngerlikli Sıvı Sabunluk

Hem mutfak hem de banyo için ideal tarzda tasarlanmış yeninesil süngerlikli sıvı sabunluk , haznesinde yer alan bölmesinde sakladığı sünger ile farklı beklentilere hitap edecek, çok amaçlı kullanım avantajı sağlamaktadır. Plastik ürün grubuna yeni müdahil olan Süngerlikli Sıvı Sabunluk, kısa zamanda beğenilerek, tercihler arasında yer almaya başlamıştır.

Banyoda hem şampuan hem de sıvı sabun tüketimi için kullanılan bir başka seçenekte Banyo Sıvı Sabunluk ürünleridir. Duvara monte edilerek, alandan tasarruf sağlayan bu makineler, tuşlu yapısıyla, gerekli miktardaki sabunu avuç içerisine aktarmakta, rahat ve pratik el yıkama avantajı sağlamaktadır. Şeffaf görüntüsü içerisindeki sıvı miktarını takip  etme kolaylığı sunan Banyo Sıvı Sabunluk , gövdesinde bulunan geniş kapak sistemiyle de rahat dolum pratikliği sağlamaktadır.

sıvı deterjanlık:Plastiğin dayanıklılık ve kalite ile hayat bulduğu Sıvı Deterjanlık ürün gruplarında, artık solüsyon haldeki temizlik malzemelerini kullanmak daha kolay ve cazip hale gelecek. 

Sabunluk Seti: Sıvı ve kalıp sabun için ayrı dizayn edilmiş Sabunluk Seti 1. sınıf kaliteli plastikten üretilmiş olup, ayriyeten diş fırçaları için tasarlanmış dekoratif kaplarıyla da 3 lü set olarak satışa sunulmaktadır.Plastik banyo malzemeleri için de mutfak gereçleri gibi sağlıklı ürünler kullanılması gerektiğini unutmayalım.

Duvara Monte Sabunluk :Kurumsal ve kalabalık alanlarda, el yıkama aşamasını pratik ve tasarruflu hale getiren Duvara Monte Sabunluk 400 ile 1000 ml arasında değişen ebatları ve otomatik sabun ayarlama kiti ile sabun israfının önüne geçecek, etkili bir üründür.

Otomatik Sabunluk

Sabunluk , banyoların yanı sıra ofis, hastane, restoran gibi kalabalık alanların lavabolarında kullanmaya elverişli yapıda ki Otomatik Sabunluk, sensörlü sistemi sayesinde, eli algılayarak temas etmeden yeterli miktardaki sabunu yada köpüğü avuç içerisine bırakmaktadır. Otomatik sabunluk , inovatif tasarımı şık ve estetik görünürken, pratik dolum ve kullanımı da beğeni toplamaktadır.

Köpük Sıvı Sabunluk

Hijyen sağlama açısından daha etkili olan köpük sabunlar, son zamanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Yoğun ve mat  kıvamı uygulama açısından zorladığı için, bu özelliklere uygun ürettiğimiz Köpük Sıvı Sabunluk aparatı ile sadece köpük değil, diğer el dezenfektan solüsyonlarında da rahatlıkla kullanılabilme kazancı sunmaktadır.

köpük sıvı sabunluk modelleri kaliteli plastik ürünler arasındadır. En iyi malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Diğer Ürün çeşitlerimizi listeleyecek olursak ;

Çek pas

Çek pas silecek modelleri ve diğer ürünler, Titiz Plastik'ten düşük fiyatlarla satın alınabilir. Web sitemizden ilgilendiğiniz ürünü seçin ve online mağazamızdan satın alın. Katalogda sunulan ürün yelpazesi son derece geniştir. Bunların arasında mutlaka her açıdan uygun bir ürün bulacaksınız.

"Çek pas modelleri" bölümünde sunulan tüm ürünler, ürünlerinin yüksek kalitesi ile kendini kanıtlamış tanınmış firmalar tarafından üretilmektedir.

Faraşlı Süpürge

Faraşlı süpürge ,  her odanın olmazsa olmazıdır. Küçük hacimli işler için elektrikli süpürge kullanmak her zaman uygun değildir ve ulaşılması zor yerler veya yüzeyler için pratik temizlik kiti görevi görür. Bu aksesuarlar kırıntılardan hızlıca kurtulmanıza ve büyük partiküllü çöpleri toplamanıza yardımcı olacaktır. Fırça çesitleri ile köşelerdeki ve tavandaki örümcek ağlarını, tozu temizlemek için bir faraşlı süpürge kullanmak pratiktir. Faraşlı süpürge seti , konut ve ticari binalarda başarıyla kullanılabilir. Kitin yapıldığı yüksek kaliteli malzemeler toksik değildir, dayanıklıdır ve güvenlik standartlarına uygundur.Kalın ve sentetik kılları leke tutmaz.

Cam Sürahiler

Cam sürahiler, herhangi bir içeceğin uzun süreli saklanması için uygundur. Dayanıklı malzeme yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır, bu nedenle sıcak veya ılık komposto, ısıtılmış süt servisi için uygundur. Ve geniş bir model yelpazesi arasından müşteriler, hem yuvarlak kenarları olan normal bir modeli hem de dikdörtgen veya silindirik bir kabı seçebilirler.

Erzak Saklama Kabı

1. Sınıf gıda sınıfı plastikten ve klasik yuvarlak versiyonda yapılmıştır. Kase rahat, çok işlevli, basit ve aynı zamanda bir daire içinde şeffaf desenlerle zarif bir şekilde dekore edilmiştir. Erzak saklama kabı modelleri , Meyve ve sebzeleri saklamak, yıkamak ve salata kasesi olarak da kullanılabilir.
Türkiye'de gıda kapları satın almak için web sitemizden sipariş vermeniz yeterlidir.

TEKLİF İSTE