TP-190/ 450ml - 15,2oz
Sıvı Sabun ve Şampuan Makinesi - Kutu´lu

TP-190/ 450ml - 16oz

Sıvı Sabun ve Şampuan Makinesi - Kutu´lu
Otomatik Sıvı Sabunluk

Sıvı sabunluklarda sızdırmazlık ve uzun ömür çok önemlidir.
Standart Titiz kalitesinde üretilen sıvı sabunluklar sızdırmaz ve uzun ömürlüdür.

 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  24
 • KOLİ HACMİ
  0,046 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  6,53 kg
 • KOLİ EBATI
  390x310x380 mm
 • ÜRÜN EBATI
  100x89x177 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  201 grBenzer Ürünler

Sıvı Deterjanlık

Sıvı deterjanlık adından da bahsedildiği gibi temizlik ürünlerimiz arasında vazgeçilmez olan sıvı deterjanlar özel yapılmış tasarımı sayesinde deterjanınızı bu bölgede saklayıp hem fazla yer kaplamaması açısıdan hemde derli toplu olması dökülmeden muhafaza edebilecek olmak gerçekten mükemmel bir çözüm bu yüzden sıvı deterjanlık temizlik severlerin bayılacagi bir ürün  olacaktır

Sıvı deterjanlar temizlik severlerinde tercihleri arasında yer almaktadır. Çünkü sıvı olmalarından kaynaklı çoğu insanın çoğu ev hanımının severek kullandığı bir temizlk ürünüdür.

Şampuan Makinesi

Şampuan makinesi kullanmış olduğumuz şampuanları güzel bir şekilde üretimde hızlandırma zamandan tasarruf etme ve kolaylık açısından üretilmiş olan bir alettir. Mesele bir sampuan üretimi yapacağız ama bunun bir tane yaptıktan sonra elimizde bunun bin tane vb. olması gerekiyor bunun için işimizi kolaylaştırmak için üretilen sampuan makinesi üreticiler tarafından tercih edilen bir makinedir.

Şampuan makinesi üreticiler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor çünkü insanlar birkaç çeşit alete para vermek yerine bir adet bir makinaya para verip o makine ile tüm işlerini görebilmektedirler.

Otomatik Sıvı Sabunluk

Otomatik sıvı sabunluk özel tasarımı ile ve içerisinde bulunan mekanizma sayesinde elimizi uzattığımız zaman hemen elimize dökülen sabun sayesinde ellerimizi kolaylıkla temizleyebiliriz.

 Hele ki bu pandemi döneminde ofisler olsun hastaneler olsun avmler vb. toplumun kullandığı yerlere ellerimizi sürmemeye özen göstermeliyiz. Bu otomatik sabunluklar sayesinde elimizi hiçbir yere değdirmeden sadece elimizi uzatma işlevini yerine getirdiğimizde sabun elimize dökülmüş olacaktır.

TEKLİF İSTE