TP-754 / 16 lt - 541 oz
Kat Kat Kapaklı Sepet Küçük Boy
TP-547
Shoekat Ayakkabılık
TP-753 / 25 lt - 845,3 oz
KAT KAT Sepet 'Büyük Boy'
TP-752 / 16 lt - 541 oz
KAT KAT Sepet 'Küçük Boy'
TP-750.05
Kat Kat Sepet Organizeri No4 Koyu Gri
TP-750.04
Kat Kat Sepet Organizeri No4 Açık Gri
TP-749.05
Kat Kat Sepet Organizeri No3 Koyu Gri
TP-749.04
Kat Kat Sepet Organizeri No3 Açık Gri
TP-748.05
Kat Kat Sepet Organizeri No2 Koyu Gri
TP-748.04
Kat Kat Sepet Organizeri No2 Açık Gri
TP-747.05
Kat Kat Sepet Organizeri No1 Koyu Gri
TP-747.04
Kat Kat Sepet Organizer No1 Açık Gri
TP-594/ 3000ml - 101,4 oz
Retro Sepet TP-594
TP-593/ 1580ml - 53,4 oz
Retro Sepet TP-593
TP-592/ 860ml - 29oz
Retro Sepet TP-592

Plastik düzenleyici, evde düzenlemek istenilen her ne varsa, hepsini bir araya toplamak ve nizami bir görünüme kavuşmasını sağlamak amaçlı kullanılan ev gereçlerinden dir. Bir nevi dolap işlevi de gören bu ürünlerimiz, şık tasarımları ve geniş hazneleri sayesinde evinizin birçok köşesine uyum sağlayacaktır. Kat kat sepet organizeri, ürün grubumuzun iki sepetli ve üç sepetli olan modelleri mevcuttur. Bu plastik düzenleyici ürünler banyodan çocuk odasına, kilerden, çamaşır odasına kadar birçok yerde severek kullanabileceğiniz, oldukça fonksiyonel ve pratik bir üründür. En üst ve en alt katmanında yer alan sığ rafları ile birçok ürünü rahatlıkla istifleyebilir, özelliklere göre ayırarak zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. 
 Özellikleri;
Ürün tekerlekli olup, kolaylıkla bir yerden bir yere taşına bilmektedir. Sağlam malzemesi sayesinde uzun yıllar evinizde sizlere eşlik edecektir. Dört farklı renk seçeneği ve dört farklı modeliyle birçok kullanıcıya hitap edebilen, deponte edilip kolaylıkla temizliği yapılabilen plastik düzenleyicileri miz, farklı bir alanda farklı bir amaçla kullanıma da uygundur. Evde dilediğiniz her alanı düzene sokmanızı sağlayacak olan bu ürün, pratikliği sayesinde birçok işinizi kolaylaştıracaktır.

Ürünün kullanım alanları;
Mutfakta kullanım için,  ürünün sepetlerine sebze meyve yerleştirip alt ve üst raflarına sos şişelerinizi, kupa bardaklarımızı yada deterjanlarınızı yerleştirebilirsiniz. 
Banyoda; ürünün sepetlerine kirli çamaşırlarınızı, alt ve üst raflara ise, kişisel bakım malzemeleri ve kozmetik ürünleri  yerleştirebilirsiniz. 
Çocuk odasında; sepet kısmına oyuncakları, rafları ise kitap, defter, kalem kutuları vs. için kullanabilirsiniz. Kullanıldığı her alana çok yakışacak ve kullanıldığı her alanı düzenli bir görünüme kavuşturacak ürünümüz, uzun ömürlü ve darbelere dirençli plastik yapısı ile uzun yıllar sizinle olacak kaliteye sahiptir.
 


 

Plastik sepet, evlerde birçok ihtiyaca yönelik olarak kullanılan ve neredeyse her evde bulunan eşyalardan dır. Farklı renk grupları ve çeşitli boyutlarıyla karşınıza çıkan bu ürünü kullanmak için çok farklı bahaneler bulabileceksiniz. Kirli yada temiz çamaşırları taşımak, etraftaki dağınıklığı gidermek ve benzer ürünleri tek bir yerde toplamak amaçlı kullanabileceğiniz bu sepet, oyun alanlarının da kurtarıcısı olacaktır.  Bu noktada plastik sepet ürün grubumuzun iyi bir organizer olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle çocuk odalarında oyuncakları saklamak ve düzenlemek için ideal olan ürün, farklı ebat ve modelleri ile de her ihtiyacı karşılayacak özelliklere sahiptir. Dikdörtgen ve uygun derinliğe sahip sepetlerimizin kapaklı ve kapaksız olan modelleri mevcuttur. Çamaşır toplamak veya çamaşır makinesinden çamaşır almak için kullanıldığında kapaklı ürün tercih edilmesine gerek yoktur, fakat organizer olarak kullanımında kapaklı modellerin daha işlevsel olduğu söylenebilir.

Banyoların olmazsa olmaz yardımcılarından olan plastik çamaşır sepeti, kirli çamaşırların toplanması ve biriktirilmesi aşamasında ihtiyaç duyulan ev gereçlerinden dir. Kirli çamaşırları makineye atarken, temiz çamaşırları makineden alırken ve kurumuş olan çamaşırları toplarken kullanılan plastik çamaşır sepeti, kapaklı, muhafazalı ve geniş haznesi ile kirli çamaşırların depolanmasında en uygun alanı sağlamaktadır.  Bu denli gerekli ve yokluğu kabul edilmeyen ürünü alırken elbette ki önce tasarımı sonra da renkleri göz önünde bulundurulmaktadır. Yeni nesil dekoratif tasarımları ve farklı renk seçenekleri ile kirli sepeti çeşitlerimizin en büyük avantajı hafif olmasıdır.

Özellikleri;
 Plastik çamaşır sepeti çeşitlerimiz,oldukça sağlam, birinci sınıf plastikten üretilmiş, taşınması ve saklanması için ideal detaylara ve hacimlere sahip tir. Her iki kenarındaki tutamaçlar sayesinde çamaşırlarınızı, kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ürününüzün boyutunu belirlerken, çamaşır makinemizin hacmine paralel olarak bir seçim yapabilirsiniz. Böylelikle ürününüz, çamaşır makinenizden çıkan tüm kıyafetleri rahatlıkla haznesine alabilecektir. Delikli tasarımı, birden çok renk seçeneği ve dikdörtgen vari görünümü ile hem kullanımı hem muhafazası ile pratik bir kullanım sağlayacaktır. Plastik çamaşır sepeti, sadece çamaşırlarınızı taşıma ve biriktirme işlemi için kullanılmaz. Aynı zamanda iyi bir de oyuncak toparlayıcısı olan ürünümüz kısaca her evin ihtiyacını karşılayacak işlevlere sahiptir.
 

 

Plastik kirli sepeti, günlük yaşantıda önemli bir yer tutan her banyoda yada çamaşır odasında mutlaka bulunması gereken ev gereçlerinden dir. Farklı kapasite ve hacme sahip modelleri ile her ihtiyacı karşılayacak seçeneklere sahip olan ürün grubumuzda, herşey sizin konforunuz ve rahat kullanımınız için tasarlandı. Plastik kirli sepeti ömürlük bir ürün olması açısından oldukça kullanışlıdır. Kaliteli bir plastikten üretilmiş olan plastik kirli sepeti yıllara meydan okuyarak evinizin daimi bir üyesi olacaktır. Kalabalık aileler için bir kurtarıcı olan, çocuk odalarını düzene kavuşturacak bu ürün ile karmaşa ve dağınıklığa veda edeceksiniz. Çeşitli renk seçenekleri ve farklı tasarımları ile  göz doldururken, mat renk seçenekleri sayesinde de tercihini sadelikten yana kullananlar için doğru bir seçenek olacaktır. Kirli çamaşırlar için tek hazneli ürünler tercih edebileceğiniz gibi kat kat sepet organizeri şeklindeki ürünümüze de bir göz atabilirsiniz. Böylelikle alanlarınızda hem daha modern ve şık bir görünüm elde etmiş olur, hem de kirli çamaşırları renklerine göre ayırt etmiş olursunuz. Bu sayede makineye çamaşır atarken zamandan ve iş yükünden de tasarruf edebilirsiniz. İki katlı ve üç katlı organizer modelleri de bulunan bu ürün grubunu, ihtiyacımıza yönelik olarak seçebilirsiniz. Kat kat sepet organizeri modellerin en üst kısmındaki bölme, banyodaki birçok ürünün yerleştirilip, saklanması için ideal ölçüde olup, bir nevi raf yada dolap ihtiyacını karşılayacak kullanım özelliklerine sahiptir. 
 

Evin en dağınık ve en çok kullanılan alanlarından olan banyolar, çok çabuk dağılma potansiyeline müsait alanlardır. Düzeni ve hijyenini ile her daim kusursuz olması gereken banyolar için imdada koşan banyo düzenleyici sepet seçeneklerimiz ile artık düzenli görünmek kaçınılmaz olacaktır. Modern tasarımı ve farklı renk seçenekleriyle bütün ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak niteliklere sahip olan bu ürünümüz, hafif ve pratik kullanımı ile de idealdir. Tek sepetli modelleri kirli sepeti, iki ve üç sepetli olan modelleri de yine banyo ve çamaşır odalarında dilenen ihtiyaçlar için kullanabilirsiniz.
Banyo düzenleyici sepet tasarımlarımızda, herşey çok yönlü olarak düşünüldü, kat kat sepetli olan modellerin alt ve üst kısmındaki raf detayları, alışılmışın dışına çıkacak, şık ve dekoratif banyo sepeti seçeneklerini doğurmuştur. Bu raflar banyonuzdaki, kişisel bakım ve temizlik ürünleri ile kozmetik malzemeler gibi birçok eşyayı yerleştirmeye müsaittir. Tuvalet kağıtları, havlular, yedek şampuanlar, diş macunları gibi birçok malzemeyi de yerleştirebileceğiniz bu ürün, tekerlekli yapısı sayesinde kolaylıkla hareket ettirile bilmektedir. Bu sayede banyo gibi sürekli hijyen gerektiren bir alanda, temizlik açısından büyük bir avantaj sağlandığını söyleyebiliriz. Titiz plastik kalitesi ile üretilmiş olan bu ürün grubumuz, şık ve modern tasarımıyla hem banyonuza farklı bir hava katacak hem de düzeninizden ödün vermemenize katkıda bulunacaktır.
 

TEKLİF İSTE