AP-9442
Kombino Patates Ezme Aparatı
AP-9441
Kombino Çırpıcı
AP-9440
Kombino Makarna Kepçesi
AP-9439
Kombino Servis Kaşığı
AP-9438
Kombino Servis Kevgiri
AP-9437
Kombino Sos Kepçesi
AP-9436
Kombino Servis Kepçesi
AP-9435
Kombino Servis Çevirici
AP-1122
İnci Dondurma Kaşığı

Plastik Mutfak Servis Ürünleri 

En kaliteli plastik mutfak servis ürünleri ve gereçleri ile Titiz plastik ürünleri, mutfak malzemeleri arasında bulunmayı hak etmektedir.

Plastik Servis Gereçleri

Mutfakların en sevilen ve en pratik yardımcılarından olan plastik servis gereçleri, yemeklerin hazırlama ve sunum aşamasında desteğine ihtiyaç duyduğumuz kendileri küçük ama marifetleri bir o kadar büyük ürün gruplarımız arasında yer almaktadır. Kesme, ezme, çırpma, rendeleme ve şekil verme amaçlı tasarladığımız pratik mutfak gereçleri, yemeklerin hızlı ve pratik yoldan hazırlanmasına katkı sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.

Hafif, işlevsel ve bir o kadar da kullanımı rahat servis gereçlerimiz ile sofralarınızın ihtiyacı olacak her şey ekonomik olarak elinizin altında olacaktır. Kızartmalar için plastik servis gereçleri arasında servis kevgiri, makarnalar için sos kepçesi, çorba servislerinin olmazsa olmazı kepçeler, ana yemek servislerinin en büyük yardımcısı servis çevirici, püre ve ezme işinde usta patates ezme aparatı, çırpma ve karıştırma deyince ilk akla gelen yardımcı çırpıcılar, servis kaşıkları, makarna kepçeleri ve tatlılara son noktayı koyacak dondurma kaşığı ile misafir sofralarınızda servis için ihtiyacınız olacak her şey Titiz Plastik kalite ve güvencesi ile sizlerle olacak.

Sıcak yada soğuk servisler için uygun, kırılma, çatlama yada deformasyona karşı dayanıklı, BPA dan uzak, sağlıklı plastikten tasarım ve üretimini gerçekleştirdiğimiz ürün gruplarımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir, güvenle kullanabilirsiniz. İster elde, ister bulaşık makinesinde yıkanabilen yapısı, leke tutmaz ve koku bırakmaz formda olup, plastik servis gereçleri uzun yıllar aynı kalite ve şıklıkta kullanım avantajı sağlamaktadır. Dekoratif ve şık tasarımları, farklı renk grupları her zevke hitap ederken, sofralarınızın şıklığına da uyum sağlayacak performansa sahiptir.

Kaliteli Plastik Servis Gereçleri

Kolay kavramaya yardımcı, kaymaz kulp detayları servisleri rahat ve sorunsuz hale getirmeye yardımcı olup, her ihtiyaca uygun farklı ürün seçenekleri, yemek servislerinin daha rahat ve sorunsuz sağlanmasına katkı sağlayacak özelliktedir. Kulp kısmında bulunan askı detayı ile ister asarak, ister çekmecede istifleyerek kullanabileceğiniz ürünlerimiz, portatif yapıları ile fazla yer kaplamaz, tek parça tasarımı ile ihtiyaç durumunda elinizin altında olur.

Her biri oldukça ekonomik ve bütçeyi yormayacak bedellerle sahip olunabilecek olan bu ürün gruplarımız ile mutfaklarınız daha işlevsel, zamanınız daha verimli hale gelecektir. Metal aparatlarda görülen paslanma, solma, deforme olma yada besinlerin vitamin değer kayıplarına yol açma özelliklerinin hiç birini sergilemeyen, sağlıklı plastiğin mukavemetinden aldığı uzun ömürlü kullanım avantajı ile mutfaklarda yıllarca sizinle beraber olacak olan plastik mutfak gereçlerimizi ilk günkü kalite ve işlevselliğinde kullanabilirsiniz. Titiz plastiğin yılların kazandırdığı güven ve kalite ile mutfaklarınızda yer açacağınız plastik gereçlerimiz ile servislerinizi daha konforlu, sofralarınızı daha şık, yemek sunumlarınızı daha rahat bir hale getirebilirsiniz.

 

TEKLİF İSTE