Plastik Mutfak Servis Ürünleri 

En kaliteli plastik mutfak servis ürünleri ve gereçleri ile Titiz plastik ürünleri, mutfak malzemeleri arasında bulunmayı hak etmektedir.

Plastik servis mutfak ürünleri sağlıklı ve güvenli yemek servisinde kullanılır. Normal kaşık ve kepçelerden daha büyük boyutta olan bu ürünler yemek ve bu gibi gıdaların dökülmeden servis edilmesine yardımcı olur. Plastik malzemelerle servis yapılırken en önemli konu bu ürünlerin sağlıklı olup olmamasıdır. Özellikle sıcak olarak servis edilen yemekler plastik kalitesini bozabilir. Firmamız tarafından sunulan plastik mutfak ürünlerimiz oldukça kaliteli malzemeden yapılmıştır. Kaynama derecesinde olan sıvılarla servis ürünlerimiz herhangi bir etkileşime girmez. Son derece dayanıklı olan bu tür ürünlerimiz sayesinde gıdaları en güvenilir şekilde servis etmeniz mümkün olur.
Yemek servisinde ve bazı ön hazırlıklarında kullanılan mutfak gereçleri metal ve plastik malzemeden yapılır. Plastik hammadde kalitesi arttıkça, bu ürünlerin hafif, kullanışlı ve sağlıklı ürünler ortaya çıkarması daha kolay olmuştur. Sayfalarımızda yer alan sos kepçesi, servis kevgiri, servis çevirici, servis kepçesi, makarna kepçesi, servis kaşığı, ezme aparatı ve çırpıcı modelleri oldukça sağlıklı ve kaliteli malzeme kullanımı ile üretilmiştir. Mutfakta hünerlerini göstermek isteyen herkes bu kaliteli ürünlerden mutlaka faydalanmalıdır. Yemek, tatlı ve pasta başta olmak üzere pek çok gıdanın hazırlanmasında bu güvenilir ürünlerimiz kullanılır. El becerisini artıran bu malzemeler eşsiz lezzetlerin ortaya çıkmasına katkı sağlar.
Plastik servis mutfak ürünleri konusunda çok çeşitli ürünleri sayfalarımıza taşıyıp buradan size sunmuş durumdayız. Her evde ve her mutfakta olması gereken bu malzemeler yemek lezzetlerinin en iyi şekilde ortaya çıkmasına destek vermiş durumdadır. Yemeği en iyi gösteren uygulamalardan biri de başarılı ve göz alıcı bir servis hizmetidir. Özenle servis yapabilmeniz açısından ürünlerimiz size yardımcı olacaktır. Yemek sofrasını güzelleştiren ve servisi kolaylaştıran ürünlerimiz, şekil olarak da çok güzel bir yapıya sahiptir. Ergonomik şekilde tasarlanmış ürünlerimiz taşıdığı fonksiyonları en iyi şekilde yerine getirme özelliğine sahiptir.
Mutfak eşyalarının kullanılan plastik ürünlerimiz sıcağa karşı çok dayanıklıdır. Bulaşık için kullanılan kimyasallar ürünlerimize zarar vermez. Ürünlerimizin yüzeyi çözülmez ve bu yüzden her zaman sağlıklı kalması mümkün olur. Her evin ve mutfak bulunan her iş yerinin ihtiyacı olan ürünleri size en uygun koşullarda sunmak durumundayız. Geniş ve çok avantajlı bir kategorinin size sunmuş olduğu imkânları sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Her bir ürünümüzün detaylı bilgileri bulunmaktadır. Bu sayede ürünün sizin için uygun olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Yüksek kaliteye her zaman önem veren firmamız, sağlıklı ürün tedariki ile bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılamaya her an hazırdır.

Plastik Servis Gereçleri

Mutfakların en sevilen ve en pratik yardımcılarından olan plastik servis gereçleri, yemeklerin hazırlama ve sunum aşamasında desteğine ihtiyaç duyduğumuz kendileri küçük ama marifetleri bir o kadar büyük ürün gruplarımız arasında yer almaktadır. Kesme, ezme, çırpma, rendeleme ve şekil verme amaçlı tasarladığımız pratik mutfak gereçleri, yemeklerin hızlı ve pratik yoldan hazırlanmasına katkı sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.

Hafif, işlevsel ve bir o kadar da kullanımı rahat servis gereçlerimiz ile sofralarınızın ihtiyacı olacak her şey ekonomik olarak elinizin altında olacaktır. Kızartmalar için plastik servis gereçleri arasında servis kevgiri, makarnalar için sos kepçesi, çorba servislerinin olmazsa olmazı kepçeler, ana yemek servislerinin en büyük yardımcısı servis çevirici, püre ve ezme işinde usta patates ezme aparatı, çırpma ve karıştırma deyince ilk akla gelen yardımcı çırpıcılar, servis kaşıkları, makarna kepçeleri ve tatlılara son noktayı koyacak dondurma kaşığı ile misafir sofralarınızda servis için ihtiyacınız olacak her şey Titiz Plastik kalite ve güvencesi ile sizlerle olacak.

Sıcak yada soğuk servisler için uygun, kırılma, çatlama yada deformasyona karşı dayanıklı, BPA dan uzak, sağlıklı plastikten tasarım ve üretimini gerçekleştirdiğimiz ürün gruplarımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir, güvenle kullanabilirsiniz. İster elde, ister bulaşık makinesinde yıkanabilen yapısı, leke tutmaz ve koku bırakmaz formda olup, plastik servis gereçleri uzun yıllar aynı kalite ve şıklıkta kullanım avantajı sağlamaktadır. Dekoratif ve şık tasarımları, farklı renk grupları her zevke hitap ederken, sofralarınızın şıklığına da uyum sağlayacak performansa sahiptir.

Kaliteli Plastik Servis Gereçleri

Kolay kavramaya yardımcı, kaymaz kulp detayları servisleri rahat ve sorunsuz hale getirmeye yardımcı olup, her ihtiyaca uygun farklı ürün seçenekleri, yemek servislerinin daha rahat ve sorunsuz sağlanmasına katkı sağlayacak özelliktedir. Kulp kısmında bulunan askı detayı ile ister asarak, ister çekmecede istifleyerek kullanabileceğiniz ürünlerimiz, portatif yapıları ile fazla yer kaplamaz, tek parça tasarımı ile ihtiyaç durumunda elinizin altında olur.

Her biri oldukça ekonomik ve bütçeyi yormayacak bedellerle sahip olunabilecek olan bu ürün gruplarımız ile mutfaklarınız daha işlevsel, zamanınız daha verimli hale gelecektir. Metal aparatlarda görülen paslanma, solma, deforme olma yada besinlerin vitamin değer kayıplarına yol açma özelliklerinin hiç birini sergilemeyen, sağlıklı plastiğin mukavemetinden aldığı uzun ömürlü kullanım avantajı ile mutfaklarda yıllarca sizinle beraber olacak olan plastik mutfak gereçlerimizi ilk günkü kalite ve işlevselliğinde kullanabilirsiniz. Titiz plastiğin yılların kazandırdığı güven ve kalite ile mutfaklarınızda yer açacağınız plastik gereçlerimiz ile servislerinizi daha konforlu, sofralarınızı daha şık, yemek sunumlarınızı daha rahat bir hale getirebilirsiniz.

 

TEKLİF İSTE