AP-9459 / 700 ml - 23,6 oz
Desenli Sos Şişesi AP 9459
AP-9458 / 400 ml - 13,5 oz
Desenli Sos Şişesi AP 9458
AP-9419 / 1000 ml - 33,8oz
Sos Şişesi AP-9419
AP-9418/ 700ml - 23,6 oz
Sos Şişesi AP-9418
AP-9417/ 400ml - 13,5oz
Sos Şişesi AP-9417
AP-9031 / 1000 ml - 33,8oz
Sos Şişesi
AP-9029/ 700ml - 23,6 oz
Sos Şişesi AP-9029
AP-9028/ 400ml - 13,5 oz
Sos Şişesi AP-9028

Sos Şişeleri

Sos şişeleri, içerisine dilenen sos çeşidinin konulduğu, mutfak ve sofraların vazgeçilmez ev gereçlerinden biridir. Ketçap, mayonez, hardal sos, barbekü sos, nar ekşisi, sıvı yağ, zeytinyağı, limon suyu ve mutfakta kullandığımız diğer bütün sıvı sosların kullanımı için ideal olan ürünümüz, aynı zamanda kafe restoranlarda kullanım için uygundur. Farklı renk seçenekleri ve eşsiz tasarımları göz dolduran, sosları rahatlıkla kullanırken, dekoratif olarak da masa ve mekanlara dekoratiflik kazandıracak tasarımlara sahip olan sos şişesi modelleri, şeffaf modelleri ile de beğeni toplamaktadır. Şeffaf olmanın kazandırdığı avantajlara dayanarak, içerisindeki sosun türevini kolaylıkla ayırt etmeye yarayan bu özellik sayesinde daha hızlı ve pratik sunumlar hazırlayabilirsiniz.
Ürün kullanım avantajları; 
Sos şişeleri
, mutfakta farklı şekillerde de kullanımına başvurulan bir ürün olma özelliği taşımaktadır. Örneğin pankek yaparken pankek iç harcını tavaya dökme noktasında bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Böylelikle daha kontrollü, daha minik ve daha yuvarlak pankekler elde edebilirsiniz. 
Bir diğer kullanımı ise çikolata sos, karamel sos ve meyveli soslar ile pasta ve keklerinizi süslemek. Ürünün ince ucu sayesinde tatlılarınızın üzerine güzel şekiller çizebilir veya yazılar yazabilirsiniz.
Sos şişeleri, farklı renk seçenekleri ve çeşitli boyutlarıyla bütün ihtiyaçlara hitap etmektedir. Marketten aldığınız ve markasını görmekten hoşlanmadığınız veya ambalajını sevmediğiniz sosları bu ürünlerin içerisine aktarıp kolaylıkla kullanabilirsiniz. Şık görüntüleri ve güzel renk seçenekleriyle sofranızda da daha temiz ve düzenli bir görünüm yakalamamıza yardımcı olacaktır. 
Özellikleri;
Ürünümüz, oldukça hafiftir ve sosu sıkma işlemini de kolaylıkla yapmamıza imkan sağlayacak bir yapıdadır. Sıvı Yağ, zeytinyağı ve diğer tüm yağları saklamak için uygun olan ürünümüz, mutfakta pratik bir kullanım sağlayacaktır. Marketten aldığınız yağ şişeleri genellikle çok çabuk sızdırır, yağlarınızı sos şişelerde kullanmak hem hijyen hemde kullanım açısından daha avantajlı olacaktır. Sızdırmaz yapısı sayesinde ürünü ellerinizi ve mutfağınızı kirletmeden kolaylıkla kullanabilirsiniz. Şişeiçerisindeki yağ bittiğinde yıkayıp yeni malzemeyi temiz bir şekilde tekrar ekleyebilirsiniz. Mutfağınızın ambiyansına uygun olarak seçebileceğiniz deseni ve rengi sayesinde mutfağınızın şıklığına şıklık katacaktır. İçerisine koyacağınız her sos için farklı renk ve desenlerde ürünler tercih ederseniz soslarınızı da kolaylıkla ayırt edebilirsiniz.
Yalnızca evlerinizin mutfaklarında değil, kafeler restoranlar ve aklınıza gelebilecek tüm mutfaklarda kullanımına rastladığımız bu ürün grubumuz, her yerde kullanıma uygundur. Ürünlerimiz yüzde yüz yerli ve BPA sız ürünlerdir. Zararlı kimyasal içermedikleri için sağlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz yalnızca yurt içindeki sofralarda değil yurt dışındaki sofralarda ve mutfaklarda da kullanılmaktadır. Plastiğin en kaliteli adresi Titiz plastik güvencesiyle gönül rahatlığıyla ve uzun yıllar sofralarınızda yer bulacak ürünümüz güzel renkleriyle mutfaklarınıza ve sofralarınıza çok yakışacaktır.
 

TEKLİF İSTE