AP-9139 / 500 ml - 16,9 oz
Olea Yağ Süzgeci AP-9139
AP-9498
Telly Çay Süzgeci AP 9498
AP-9494
Telly Süzgeç No 3
AP-9493
Telly Süzgeç No 2
AP-9492
Telly Süzgeç No 1
AP-9148
Express Salata Kurutucu Süzgeç
AP-9131/ No.2 -2,5lt - 84,5 oz
Royal Badya AP-9131
AP-9007
Katlı Süzgeç
AP-9260
Waterfall Lavabo Süzgeci
AP-9154/ No.3
Çift Renk Süzgeç AP-9154
AP-9153/ No.2
Çift Renk Süzgeç AP-9153
AP-9152/ No.1
Çift Renk Süzgeç AP-9152
AP-9147
Smart Door Süzgeç

Plastik Süzgeç

Plastik süzgeç, bütün mutfakların vazgeçilmez, pratik ev gereçlerinin bir parçasıdır ve ilk akla gelen de makarna süzgeci çeşitleridir.  Birçok modeli ve boyutu bulunan bu ürün grubu, pratikliği ile bize her daim zaman kazandırmaktadır. Telly çay süzgeci, olea yağ süzgeci, ekspres salata kurutucu süzgeç, süzgeçli badya ve waterfall lavabo süzgeci gibi ürünleri de bu ürün grubumuz içerisine hizmetinize sunuyoruz. Farklı işlevler üstlenseler de temelde hepsinin ortak bir amaca hizmet ettiğini söyleyebiliriz. Ürünlerimiz farklı model, boyut ve renk seçeneklerine sahiptir. Yapacağınız yemeğin hacmine veya mutfakta kullandığınız ürünlerin miktarına göre en uygun olan modelleri ve boyutları tercih edebilirsiniz. Büyük boyutta olan ürünler, küçük miktarlı malzemeler için de kullanılabilir fakat mutfağınızda bu ürün grubunun farklı boylarına sahip olmanız işlerinizi epey kolaylaştıracaktır. Bazen tek kişilik yemekler yaparız ve küçük mutfak gereçlerine ihtiyaç duyarız. Böyle zamanlarda bu gereçleri yıkamak da kullanmak da daha pratik olacaktır. Plastik süzgeç, alırken dikkat edilecek bir diğer nokta ise ürünün kalitesidir çünkü bu tarz ürünler mutfakta çok sık kullandığımız ürünlerdir. Dolayısıyla kalitesine güvendiğimiz bir adresten alırsak yıllarca güvenle ve yıpranmadan kullanabiliriz. Ürünlerimizin malzemesi oldukça dayanıklı olup bulaşık makinesinde yıkanmasında herhangi bir mahsur yoktur. Bu anlamda elde yıkama derdi olmadan güvenle makinenizde yıkayabilir ve uzun yıllar yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Mutfak süzgeci, makarnanın suyunu süzmek, sebze ve meyvelerimizi yıkamak, bakliyatları yemeğe hazırlamak vb. için kullanılır. Daha birçok şey için kullanılabilen bu ürün grubunu herhangi bir şeyi süzmek ve herhangi bir katıyla sıvıyı birbirinden ayırmak için kullanabilirsiniz. Mutfak süzgeci üzerindeki deliklerin boyutları, kullanacağınız malzemenin boyutu ile uyumlu olmalıdır. Büyük deliklere sahip bir ürünü, küçük yapıdaki bir malzemeyi süzmek için kullanamazsınız. Bunun için küçük deliklere sahip bir ürün kullanmalısınız. Sebze meyvelerin suları süzülsün ve tabağınızın altında birikmesin istiyorsanız yıkadıktan sonra bu ürünümüzün içerisine koyup suyunun süzülmesini bekleyebilirsiniz. Bunun için ürünün altına bir tepsi koyarsanız tezgahınız ıslanmayacaktır.
Sebzelerin kuruması için Express salata kurutucu ürün modelleri de mevcuttur. Döner bir mekanizmaya sahip olan bu ürünün içine malzemeleri yerleştirip hızla çevirdiğiniz takdirde sebzelerin suyu dışarı atılacaktır. Basit mekanizması sayesinde bu ürünü kullanarak hızlıca salatalarınızı kurutabilirsiniz. Salata malzemeleri kurutulduğunda daha taze kalır ve salatanızın sosu sebzelere daha iyi nüfuz eder böylelikle de daha lezzetli yemekler yeme imkanı bulursunuz.
Plastik süzgeç ürünlerinin bir diğer kullanımı ise limon sıkarken kabuklarının yemeklerimizin veya salatalarınızın içerisine düşmesini engellemektir. Limonu ikiye böldüğümüzde kabukların hemen gün yüzüne çıktığını görürüz. Ve sıkar sıkmaz düşmeye müsait olan bu kabuklara elimizle engel olmak pek mümkün olmaz. Bu noktada bir süzgeç ürününden yardım alarak bu duruma engel olabiliriz.
 

Plastik badya ile iç içe olan ürün modelleri de mevcuttur. Bu ürün grubunun ilk amacı ise yemeğin hem sıvısını hem de taneciklerini kullanabilmektir. Örneğin haşlanmış eti suyuyla beraber bu ürünün içine döktüğünüz takdirde eti ve suyu birbirinden ayırıp etiyle sote, suyuyla ise çorba yapabilirsiniz. Aynı zamanda yıkadığınız sebze ve meyveleri bu ürünün içerisine yerleştirdiğinizde sebze ve meyvelerin suyu süzülüp plastik badya içerisinde toplanacaktır. Bu ürünün en büyük avantajı ise her iki parçayı da ayrı ayrı kullanabilme olanağıdır.
Bu ürün grubumuz günlük hayatta en sık kullandığımız gereçlerden oluşmaktadır. Neredeyse her yemek yapışımızda bu ürünlerden yararlanırız. Böyle sık kullandığımız ürünleri kaliteli markalardan almamızda büyük yarar vardır. Nitekim uzun ömürlü ürünler, ekonomik anlamda bizi zora sokmayan ürünlerdir. Bu tarz ürünlerimiz kırıldığı veya yıpranıp kullanılmaz hale geldiği taktirde yenisini edinmek zorunda kalabiliriz. Çünkü mutfakta daima bulunması gereken bir ürün grubudur.
Waterfall lavabo süzgeci ürün modelimiz de üzerinde durulması gereken bir diğer modeldir. Bu ürün modelimiz hafif oval delikli bir tepsi şeklindedir. Mutfak lavabonuzun üzerine yerleştirdiğimizde köşelerindeki çıkıntılar sayesinde sabit duracaktır. Bu ürünün üzerinde sebze ve meyveleri yıkadığınızda suyu direkt olarak süzülerek lavabonun içine akacaktır. Özellikle kıvırcık, marul, lahana, maydanoz, roka gibi yapraklı sebzeleri yıkamak için çok kullanışlı bir üründür. Bu ürünümüz küçük bir tepsi şeklindedir ve kullandıktan sonra tezgahın bir köşesine dayadığımızda hiç yer kaplamayacaktır. Elde yıkadığımız bazı bulaşıkları da, sularının akması ve kuruması için bu ürünün üzerine koyabiliriz. Tezgahımızın bir köşesinde her zaman bulunmasını dileyeceğimiz bu ürün grubu birçok pratik kullanım olanağı sunmaktadır. Kullanıcılar ürünümüzü, mutfaklarında diledikleri şekilde kullanabilmektedirler. Sağlam ve sağlıklı plastikten üretilmiş olan ürünümüzün bulaşık makinesinde yıkanmasında da herhangi bir mahsur yoktur. Bu ürün modelimizin de birden çok renk seçeneği mevcuttur. Birbirinden güzel soft renklere sahip olan bu üründen mutfağınızın ambiyansına en uygun olanını seçip edindiğinizde mutfağınıza güzel bir hava katacaktır.
 

TEKLİF İSTE