KC-246 / 210 ml - 7,1 oz
Toosy Baharatlık KC-246
KC-258 / 244 ml - 8,2 oz
Biber Baharatlık KC 258
KC-317 / 300 ml - 10,1 oz
Jarkin Baharatlık
KC-318 / 300 ml - 10,1 oz x 3
Jarkin Baharatlık Set
KC-200
Caspi Tuzluk
KC-264 / 370 ml - 12,5 oz
Marken Baharatlık KC-264
KC-263 / 210 ml - 7,1 oz
Marken Baharatlık KC-263
KC-257 / 190 ml - 6,4 oz
Biber Desenli Baharatlık
KC-255 / 190 ml - 6,4 oz
Biber Baharatlık
KC-248 / 244 ml - 8,2 oz
Toosy Baharatlık Kc-248
KC-245 / 190 ml - 6,4 oz
Toosy Baharatlık Kc-245
KC-386/ 300ml - 10,1 oz
Lily Baharatlık Set
KC-385/ 300ml - 10,1 oz
Lily Baharatlık
KC-205/ 190ml - 6,4 oz
Wings Baharatlık KC-205
KC-210/ 80ml - 2,7 oz
Perla Tuzluk - 2´li Kutu
KC-204/ 80ml - 2,7 oz
Perla Tuzluk
KC-211/ 80ml - 2,7 oz
Kavis Tuzluk - 2´li Kutu
KC-202/ 80ml - 2,7 oz
Kavis Tuzluk
KC-201/ 80ml - 2,7 oz
Mısır Tuzluk
KC-256/ 210ml - 7,1 oz
Pepper Baharatlık

Baharatlık Modelleri

Baharatlık modelleri yıllardan beri özellikle ev hanımlarının en önemli tercihleri arasında yer almıştır. Baharatlık ürünleri bir mutfağın vazgeçilmezleri arasındadır. Baharatlar ise her yemeğin olmazsa olmaz lezzetleri arasında kendini göstermektedir. Özellikle kültürümüzün ve bölgemizin bize sunmuş olduğu baharat çeşitleri, lezzetleri daha iyi fark etme noktasında hepimize önemli avantajlar sağlamıştır. Bunun yanı sıra dünya mutfağının bize kazandırmış olduğu önemli baharat tercihlerini de burada değerlendirmek gerekir. Kısacası geniş ve avantajlı bir baharatlık ihtiyacını karşılama noktasında, çeşit ve seçeneğin çoğaldığı ürün örneklerini değerlendirmek gerekir. Hem yerel hem de dünya genelinde tercih edilen baharatların daha iyi şartlarda tüketilmesi için, bu kaliteli kaplar kullanım kolaylığı sağlamak durumundadır.

Kullanım avantajının yanı sıra, ürünleri sağlıklı bir şekilde saklama konusunda baharatlık modelleri her zaman üzerine düşen görevi yapmıştır. Firma olarak burada öne çıkardığımız pek çok model, kullanışlı ve görsel avantajlı olarak kendini göstermektedir. Baharat rafı veya farklı dolaplar içerisinde bu fırsatı değerlendirmek isteyen insanlar, tercih ettikleri kaliteli baharatlık çeşitleri ile ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak durumunda olmuştur. Oldukça estetik ve güzel görüntüye sahip olan bu olağanüstü modeller, yüksek kalite standardı ile birlikte kullanım konusunda önemli avantajları karşınıza getirmiş durumdadır. Kırmızıbiber, pul biber, tarçın, kimyon, köri, karabiber ve aklınıza gelecek pek çok baharat için, geniş bir baharatlık seçeneği size bu konuda kolaylık sağlayacaktır. Olağanüstü ve göz kamaştırıcı modelleri içerisinden yapacağınız tercihler, mutfağınızla muazzam bir uyumun ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır.

Cam Baharatlık

Cam baharatlık yıllardan beri ev hanımlarının daha çok üzerinde durduğu bir model olmak durumundadır. Camın kalitesi ve sağlıklı yönü, insanlarda en ufak bir tereddüdün bile ortaya çıkmasına engel olur. Sağlam kapak destekli olan bu muazzam ürünler, pek çok baharatın sergilenmesinde ve kullanılmasında önemli avantajlar sağlar. Her biri büyük bir dikkat ve özenle üretilmiş olan kaliteli ürün örnekleri, baharatları saklama ve kullanma konusunda oldukça avantajlı sonuçlar yaratır. Cam üretimi konusunda uzmanların yapmış olduğu çalışmalar, pek çok sağlıklı ürünün piyasaya kazandırılmasına yardımcı olmuştur. Özellikle baharat gibi her evin ihtiyacı olan ürünleri kullanma konusunda, buradaki yüksek kaliteli örnek seçenekleri her zaman değerlendirmek gerekir.

Estetik olarak çok kaliteli ve etkileyici modelleri görmek istediğinizde, ürün yelpazemiz bu konuda size yardımcı olmaya devam edecektir. Renkli, ışıltılı ve kullanışlı kapak modellerinin yanı sıra, şekil olarak da olağanüstü cam kap modellerimiz, baharat saklama ve kullanma konusunda müşterilerimize büyük avantaj sağlamıştır. Oldukça estetik yapısıyla dikkat çeken bu yüksek kaliteli cam baharatlık ürün örneklerimiz, müşterilerimiz için genel olarak faydalı ve avantajlı bir modeli gözler önüne getirmiştir.
Özel plastik baharatlık modelleri ile de karşınızdayız.

Baharatlık Setleri

Baharatlık setleri özellikle toplu kullanım avantajı ile insanlara her zaman büyük katkı sağlar. Baharat kullanımını daha pratik ve avantajlı şekilde yapabilmeniz açısından, bu konuda özenle üretilmiş set modelleri size kolaylık sağlar. Gayet sağlıklı ve estetik olarak tasarlanmış olan ürün örnekleri, müşteri memnuniyetinin yerine gelmesinde de etkili bir modeli ortaya koymuştur. Özellikle kalite ve sağlık bakımından ideal boyutlarda karşınıza çıkmış olan örnek seçeneklerimiz, muazzam bir set bütünlüğü ile gereksinimleri karşılamaya her zaman devam etmiştir.

Pek çok farklı baharatın sağlıklı şekilde saklanması ve gerektiğinde kullanılması için, set şeklindeki modelleri her zaman değerlendirmek gerekir. Kaliteli bir gövde ve muazzam bir kapak bütünlüğü ile birlikte, baharatlık setleri çok çeşitli ürün örneklerimiz arasında bulunmaktadır. Restoran, lokanta ve yemek yapılan yerlerde, bu ürünlerin kullanımı oldukça avantaj yaratır. Özellikle de yaşam alanları ve ev gibi mekânlarda, bu yüksek kaliteli ürünlerin insanlara sağlamış olduğu faydayı göstermek gerekir. Yıllardan beri bu konuda çalışmalar devam ederken, birbirinden kaliteli set modelleri ihtiyaçları karşılamaya ve insanlara önemli avantaj sağlamaya devam etmiştir.

 

Kaşıklı Baharatlık

Kaşıklı baharatlık oldukça kullanışlı ürün örneklerinden biridir. Kaşık desteği ile birlikte baharatın kullanımı daha pratik olur. Özellikle de baharatın oran ayarlaması konusunda da standart kaşık modelinin çok faydalı sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır. Estetik bir tasarım ve kaliteli malzemenin bir araya gelmesi ile buradaki sağlıklı ürünlerin örneklerini önemli bir avantaj çerçevesinde değerlendirmek gerekir. Bütün yemeklerde olmazsa olmaz bir lezzet olarak karşımıza çıkan renkli ve çeşitli baharatlar, lezzeti artırma konusunda insanlara önemli yardım sağlar. Baharat kullanımını daha dengeli hale getirme konusunda ise kaşıklı baharatlık iyi ve avantajlı bir tercih olarak insanların karşısına gelmiştir.

Farklı, nitelikli ve kullanışlı ürünler, özellikle renkli kaşık ve renkli kapak modelleri ile büyük ayrıcalık yaratmıştır. Baharat kullanımını daha uygun ve avantajlı hale getiren modeller, saydam kavanozlarla birlikte baharatı görme konusunda da insanlara önemli avantaj sağlar baharatlar genelde kurutulmuş meyve ve sebze tozları olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlık açısından oldukça lezzetli olan bu ürünler, gıdalara, yemeklere ve tükettiğiniz yiyeceklerin tamamına önemli bir lezzet katkısı yapar. Yemekleri daha lezzetli ve kullanışlı hale getirme konusunda, özellikle baharatlık konusundaki zengin çeşitlilik, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Son yıllar içerisinde kaşıklı modeller, bu kullanım kolaylığını daha avantajlı bir noktaya getirmiştir. Gerek lezzet bakımından gerekse de sağlıklı bir tercih açısından, gıdalar için bu kaliteli ürünleri her zaman değerlendirmek gerekir. Yüksek kaliteli ve avantajlı lezzet bütünlüğüne ulaşma konusunda, baharatlıklar insanlara her zaman çok büyük katkı ve önemli destek sağlar. İyi bir lezzete ve sağlıklı bir gıda bütünlüğüne ulaşma konusunda, ürün örneklerimiz size her zaman gerekli yardımı sağlamıştır.

 

Kendinden Kaşıklı Baharatlık

Kendinden kaşıklı baharatlık pratik kullanıma imkân tanıyan önemli ürün örneklerinden biridir. Lezzete ve kaliteye ulaşma konusunda, buradaki ürün örneklerimizden her zaman gerekli destek ve yardımı almanız gerekir. Sağlık, lezzet ve kullanışlı fırsat bakımından, baharatlar her zaman önemli bir görev üstlenir. Baharatları verimli kullanma konusunda ise kendinden kaşıklı baharatlık ideal bir tercih olduğunu her şekilde göstermiştir.

Muazzam bir ürün kalitesi ve yüksek standart ve avantajlar noktasında, sayfalarımızda çok farklı örnek seçenekler karşınıza gelmektedir. Kalitesi ve fiyatları istediğiniz seviyede olan bu ürünün örneklerimiz, mutfağınızın görüntüsünü çok olumlu ve pozitif bir şekilde değiştirecektir. Diğer bir açıdan yemek ve diğer lezzetleri ortaya çıkarma konusunda, bu sağlıklı ürünlerin size çok büyük katkısından söz etmek gerekir. Yıllar boyunca her zaman en iyisini piyasaya kazandırma noktasında firmamızın çalışmaları size yardımcı olacaktır. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan baharatlık ürünlerimizi sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

 

Baharatlık Modelleri Ve Fiyatları

Baharatlık modelleri ve fiyatları karşımıza gelirken, özellikle plastik ve cam ham maddeden üretilmiş kaliteli örnek seçenekler burada kendini göstermektedir. Son derece estetik tasarım şeklinde üretilmiş olan modeller, mutfak ve benzer ortamlarda bulunduğu yere yakışan bir görüntü ortaya koymuştur. Zarif olduğu kadar, estetik, kullanışlı ve ergonomik ürünler, baharatların uygun şartlarda ve verimli kullanımına her zaman önemli derecede destek sağlamıştır. Baharat tüketmek sağlık anlamında tavsiye edilen bir durumdur. Diğer açıdan yemeklerin lezzetini en iyi şekilde yakalamak için, pek çok farklı baharat kullanılmak durumunda olmuştur. Güvenerek tercih ettiğiniz bu lezzetli ürün seçenekleri sunulmuş olduğu kaplar içerisinde, yemek yapan insanlara önemli kolaylıklar sağlamıştır. Kaşıklı, cam plastik ve çok çeşitli ürün örnekleri, geniş bir ürün yelpazesi içerisinde kendini göstermiştir.

Baharatlık modelleri ve uygun fiyatları konusunda değerlendirme yaparken, pek çok ürün çeşidini ekonomik boyutlarda gözden geçirebilirsiniz. Gayet yüksek kalite ve avantaj desteği ile birlikte, burada öne çıkan ürünler genel olarak insanların memnuniyet duyduğu ve fayda sağladığı ve zenginliği ortaya koymuştur. Kalite ve avantajlı ürün örnekleri bakımından, buradaki seçeneklerimiz müşterilerimize önemli fırsat sağlamıştır. Fiyatlarımız ve kolay alışveriş koşullarımız, siz değerli müşterilerimize her zaman büyük bir avantaj sağlamaya devam edecektir. Plastik malzemeden yapılmış kaliteli ürün örneklerimiz içerisinde pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Plastik piknik seti kalitesi ile birlikte siz değerli müşterilerimize önemli kolaylıklar sağlamıştır.
 

TEKLİF İSTE