KC-246 / 210 ml - 7,1 oz
Toosy Baharatlık KC-246
KC-258 / 244 ml - 8,2 oz
Biber Baharatlık KC 258
KC-317 / 300 ml - 10,1 oz
Jarkin Baharatlık
KC-318 / 300 ml - 10,1 oz x 3
Jarkin Baharatlık Set
KC-200
Caspi Tuzluk
KC-264 / 370 ml - 12,5 oz
Marken Baharatlık KC-264
KC-263 / 210 ml - 7,1 oz
Marken Baharatlık KC-263
KC-257 / 190 ml - 6,4 oz
Biber Desenli Baharatlık
KC-255 / 190 ml - 6,4 oz
Biber Baharatlık
KC-248 / 244 ml - 8,2 oz
Toosy Baharatlık Kc-248
KC-245 / 190 ml - 6,4 oz
Toosy Baharatlık Kc-245
KC-386/ 300ml - 10,1 oz
Lily Baharatlık Set
KC-385/ 300ml - 10,1 oz
Lily Baharatlık
KC-205/ 190ml - 6,4 oz
Wings Baharatlık KC-205
KC-203/ 80ml - 2,7 oz
Salt-in Tuzluk
KC-210/ 80ml - 2,7 oz
Perla Tuzluk - 2´li Kutu
KC-204/ 80ml - 2,7 oz
Perla Tuzluk
KC-211/ 80ml - 2,7 oz
Kavis Tuzluk - 2´li Kutu
KC-202/ 80ml - 2,7 oz
Kavis Tuzluk
KC-201/ 80ml - 2,7 oz
Mısır Tuzluk
KC-256/ 210ml - 7,1 oz
Pepper Baharatlık

Kullanışlı ve Şık Cam Baharatlık Tasarımları Titizplastik.com’da!


Cam baharatlık çok şık ve güzel tasarımlar olarak kendini gösterir. Şekil olarak oldukça estetik tasarlanan baharatlıklar hem kullanım kolaylığı sağlar hem de güzel bir görüntü oluşturur. Gıdaların sağlıklı şekilde saklanmasında ve tüketilmesinde cam malzeme en iyi tercihlerden biridir. Titizplastik.com ayrıcalığı ile karşınıza gelmiş olan cam baharatlık çeşitleri, cam gövde ve plastik kapak uyumu ile kullanım kolaylığı sağlar. Aynı zamanda baharatların ilk günkü tazeliği ile korunması sağlanmış olur. Mutfak dolap ve tezgâhlarının vazgeçilmezi olan bu kaliteli ürünler mutfağa fonksiyonellik ve güzel bir görüntü kazandırır.

 

Her Tarza Uygun Cam Baharatlık Modelleri


Cam baharatlık modelleri güzel ve şık tasarımlar şeklinde üretilmiştir. Ürün çeşitliliği fazla olmakla beraber, bu durum müşterilere önemli bir seçme şansı verir. Kalite ve estetiğe uygun olan örnek seçenekler her mutfağa yakışan bir görüntü ortaya koyar. Plastik süzgeç çeşitleri, yine yüksek kalite ve sağlık anlamına gelen ürünlerle kendini gösterir.


Cam baharatlık modelleri şekil olarak çok güzeli, yapı olarak ise oldukça estetik bir sonuç ortaya koyar. Kapların özenle tasarlanmış olması baharat kullanımını çok daha kolay hale getirir. Tarzına ve isteğine uygun şekilde davranan herkes için birbirinden güzel baharatlıklar iyi bir seçme şansı vermektedir.

 

Göz Alıcı Cam Baharatlık Tasarımları


Cam baharat takımları mutfakta yan yana mükemmel bir görüntü oluşturur. Cam ürünlerin yanı sıra, plastik saklama kabı modelleri çok kullanışlı ve uygun bir sonuç yaratır. Güzel ve sanatsal bir çalışma ile ortaya çıkmış olan eşsiz modeller, bulunduğu yere yakışan bir sonuç ortaya koyar.


Cam baharat takımları çok çeşitli yapıda ve tasarım özelliğinde kendini gösterir. Şekil olarak çok dikkat çekici olan bu ürün örnekleri, aynı zamanda avantaj yaratan örnekler olarak kendini gösterir. Pek çok baharat damak tadına uygun lezzet olarak kendini gösterir. Sağlıklı bir baharatlık içinde yer alan örnek seçenekler, uzman tasarımcıların estetik tasarımları olarak kendini gösterir.

 

Alışverişi Kolaylaştıran Cam Baharatlık Fiyatları


Cam baharatlık almayı düşünüyorsanız kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bu konuda ihtiyacınızı karşılayacaktır. Sağlam ve güzel görünümlü baharatlıkların en ekonomik fırsatlarını bulmanız ve değerlendirmeniz gerekir. Bu konuda müşterilerine güven vermiş olan Titizplastik.com, tam olarak müşterilere uygun fırsatlar sağlamıştır. Çok çeşitli ürün kategorisi bulunan sayfalara göz attığınız zaman hem kaliteden hem de kullanışlı ürün imkânlarından yararlanmanız mümkün olur.


Cam baharatlık modelleri ve fiyatları daha bilinçli bir alışveriş noktasında müşterilere gereken kolaylığı sağlar. Her bir modelin ortaya çıkışında önemli emekler söz konusu olur. Kalite fiyat dengesi sağlandığı zaman, müşterilerin daha çok memnuniyet duyacağı avantajlı durumlar ortaya çıkar.

 

Cam Tuzluk Modelleri ile Sofranıza Şıklık Katın!


Cam baharatlık seti genelde müşteri isteğine bağlı olarak oluşur. 4’lü ve 6’lı ürün örnekleri ile insanlar mutfaklarında tamamlayıcı bir takım sahibi olabilirler. Tekli olarak satılan ürünler müşteri isteğine göre çoklu takımlara dönüştürülebilir. Bu sayede baharatlık raflarının fonksiyonel bir yapıya kavuşması sağlanır. Estetik bir görüntüye ilave olarak kalite ve uygun fiyat noktasında, baharatlık modelleri istekleri karşılayan bir sonuç yaratır.


Cam baharat seti faklı kapak modelleri ile çeşitliliği simgeler. Alt şişe gövde standart olarak tedarik edilirken, her bir kapak farklı bir baharatı temsil eder. Bu sayede kullanıma uygun bir takım zenginliği ortaya çıkar.

 

Her Zevke Uygun Cam Tuzluk Modelleri


Cam tuzluk sağlıklı şekilde tuz tüketimine destek verir. Kavisli şekilde üretilmiş olan cam gövde kusursuz bir plastik kapak ile uyum sağlar. Böylece tuzun belli bir seviye ve düzende akması sağlanır. Ayarı açmak ve kısmak oldukça kolaydır. Bu sebeple yemek ve salata için ayrı akış ayarlarından istifade etmek mümkün olur.


Cam tuzluk modelleri hem şekil olarak hem de kullanım avantajı bakımından uygun tercihler arasında yer alır. Bu tarz ürünler sadece mutfak tezgâhlarında kullanılmaz, ayrıca yemek masaları için de bir vazgeçilmezdir. Tuz ihtiyacını uygun karşılayan bu kaliteli ürünler yemek lezzet dengesine önemli katkı sağlar.

 

Fonksiyonel ve Şık Cam Tuzluk Tasarımları


Cam tuzluk modelleri genel olarak kullanım fonksiyonuna uygun olarak tasarlanır. Bir ürünün hem kullanışlı hem de şık olması mümkündür. Eğer cam tuzluklara bakarsanız bu konunun örneğini ve açılmamasını görmeniz mümkün olur. Çok sağlıklı olan bu ürünler aynı zamanda görsel olarak da oldukça etkileyicidir. Estetik ve kullanışlı cam tuzluk modelleri tuz kullanımını kolaylaştıran bir aparat olarak dikkat çekmiştir. Buna ek olarak bu ürünlerin şık yapısından da söz etmek mümkündür.

 

Ekonomik ve Kaliteli Cam Tuzluk Fiyatları


Cam tuzluk kaliteli olduğu kadar ekonomik bir üründür. Güzel ve şık görünen ürünler işlevsel olarak da dikkat çeker. Çok aşırı para harcamadan bu kaliteli ürünlere TitizPlastik ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz. Elde ettiğiniz kaliteli tuzluklar, aynı zamanda fiyat olarak ekonomik şekilde size katkı sağlayacaktır.

TEKLİF İSTE