TP-230/ 500ml - 16,9oz
Cascada Detox Matara - Pc TP-230
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  20
 • KOLİ HACMİ
  0,021 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  3,12 kg
 • KOLİ EBATI
  355x276x224 mm
 • ÜRÜN EBATI
  72x75x205 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  137 grCascada Desenli Detox Matara kapağındaki tuş ile açılır. Tuşun altında bulunan kilit yukarı itilir ve kullanılmadığı zamanlarda herhangi bir temas ile açılmasını ve dökülmesini engeller. Sporda, okulda, ofiste ve seyahatte. İhtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabilirsiniz.

MATARA DETOKS

Detox matara modellerimizde, sıfır BPA sıfır risk anlayışı ile sağlıklı, dayanaklı ve ekonomik su saklama ürünleri grubunda yer alan mataralar; fiziksel, kimyasal ya da biyolojik olarak sağlığı tehdit edici tüm unsurlardan uzak, gıda güvenliğine elverişli şartlarda üretilmektedir. Hem sıcak hem de soğuk sıvı ürünlerin taşınması ve saklanmasında aranılan çözümlerden olan bu seçeneklerin yeni trend modeli İnfuserli Detox Mataralardır.

Her daim yanımızda doğal suyumuzu bulundurabilme fırsatına bir yenisini daha ekleyerek, gerek sporla ilgilenen gerekse sağlıklı yaşamı benimseyenler için geliştirilmiş matara detoks, mataralar ile; bir ürünü iki farklı ihtiyacın karşılanmasında kullanmak mümkün hale gelmiştir. Gövde kısmında yer alan süzgeçli haznenin içerisine koyulan meyvelerle, mataradaki suyun alkali hale gelmesi ve dotox suyu olarak kullanılabilmesini sağlanırken, kendi detox suyumuzu kolaylıkla hazırlayıp, istediğimiz yere taşıyabilmenin konforunu da yaşanmaktadır. Kilitli kapak ve silikon başlık sistemi sayesinde sıvının kesinlikle akması ya da dökülmesi söz konusu bile olmazken, şeffaf matara  tek elle açıp içebilecek kadarda pratik yapıya sahiptir. Ergonomik gövde bölümüyle;  elde rahat kavrama, kolay doldurma ve boşaltmaya uygun geniş ağız yapısının yanı sıra, askılı ve kilitli sistemiyle de bu matara detoks çok yönlü kullanım sağlamaktadır. Koku yapmadan uzun süre rahat kullanabilmek için belirli periyotlarda temizliğinin yapılması gerektiği de unutulmamalıdır. Kolay temizlene bilmesi, leke tutmaz özelliği ve bulaşık makinesinde yıkanabilecek yapıya sahip olması da kullanıcısı açısından artı bir avantaj sağlamaktadır.

Şeffaf, renkli, desenli ya da sade çok fazla ürün çeşidiyle, her yaştan insanın tarzına hitap eden Matara Detoks, yaygın satış ağı ile internet ya da mağazalarda kolay ulaşım olanağı sunmaktadır.

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE