AP-9474
Compy Bulaşıklık
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  12
 • KOLİ HACMİ
  0,025 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  2,95 kg
 • KOLİ EBATI
  345x280x255 mm
 • ÜRÜN EBATI
  268x350x60 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  236 grCompy Bulaşıklık, yıkadığnız tabak, bardak, çatal, kaşık ve bıçaklarınız için ayrılmış bölmeleri ve kaydırmaz ayakları ile kolay kullanım sağlar. Farklı renk seçeneklerine sahip Compy bulaşıklık, mutfağınızdaki yerini almayı bekliyor!

Plastik Bulaşıklık

Set olarak veya tekli şekilde satın alabileceğiniz plastik bulaşıklık için farklı ürünleri bulabileceksiniz. Çelikten, bambu ya da silikon malzemelerden, plastikten ya da krom materyallerden üretilerek beğenilerinizi kazanan modeller sizleri bekliyor olacaktır. Sağlığınızla dost malzemelerden üretilen ve mutfaklarınıza kadar gelen pek çok parçadan birisi olacaktır. Son derece kolay şekilde kullanılan ürünleri inceleyebileceğinizin altını çizmekteyiz. Aynı zamanda mutfak taşına veya lavaboya montaj yapılarak kullanımı sağlanan ürünler ile pratik tercihlerde bulunabileceksiniz. Bütçenize uygun plastik bulaşıklık modellerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Kolay şekilde kullanılan ve ekonomik fiyatlı olarak satışa sunulan ürünler ile hayatınıza pratiklik katabileceksiniz. Kolay yıkanan ve temizlenen ürünleri satın almak isteyenlerin tercihi olacaktır. Hafif ve bütçe dostu olması özelliğiyle ön plana çıkan modeller sizlere de konfor katacaktır. Kaseler, bardaklar veya tabaklar için uygun bölmeleri bulunan ürünleri hızlı biçimde satın alacaksınız. Gayet kullanışlı olan modelin 2 katlı olması sayesinde avantajlı olabileceksiniz. Aradığınız binlerce pratik ürün arasından uygun fiyatlı seçimleri gerçekleştirmiş olacaksınız. Yen sezon ürünlerini kargo bedava fırsatı veya büyük indirimler ile ulaşmak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Karlı çıkabilmek için plastik bulaşıklık arayışlarınızı ekonomik biçimde sonlandırabileceğiniz sitemize gelebilirsiniz. Renkleri, tasarımları ve modelleri ile en çok ilgi çeken ürünler sizleri bekliyor olacaktır. Tezgahınızla uyumlu olan ve ergonomik biçimde tasarlanan ürünleri hemen sipariş edebileceksiniz. Şeffaf yapıda ya da katlanabilir olan ürünler ile fazla yer kaplamayacak modelleri seçebileceksiniz. Ölçülerini, detaylarını ve kullanım şekillerini inceleyerek kararlarınızı verebilirsiniz. Bu sayede tüm ürünlerin uygun fiyat garantisinde olacağını belirtiyoruz. En beğenilen modelleri, en iyi fiyatlarla satın alabileceğinizi de hatırlatmaktayız.

Plastik bulaşıklık her zaman ve her yerde ihtiyaç duyulan ürün örnekleri arasında bulunur. Bulaşık yıkamanız gerekli olduğunda, yıkadığınız bulaşıkların temiz bir bulaşıklık ile desteklenmesi gerekir. Günümüz koşullarında bu konuda pek çok farklı malzemeden üretilmiş ürün modelleri bulunmaktadır. Özellikle plastiğin dayanıklı yapısı, bu tür ürünlerin üretimi konusunda insanlara önemli avantajlar sağlamıştır.

Gerek sağlam olması gerekse de uzun ömürlü olması sebebiyle, bu hammaddenin kaliteli bir temizlik aparatı yarattığı görülmüştür. Son derece ergonomik bir tasarım şekliyle karşınıza gelen ürün, bardaklar için tabaklar için, çatal ve kaşık gibi ürünler için, ideal bir koruma haznesi sağlamıştır. Yıkandıktan hemen sonra bulaşıklığa alınan bulaşıklar, burada suyunu çekecek, kuruyacak ve tertemiz hale gelecektir.

İnsanların yaşadığı her yerde bu tarz ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle plastik ürününün kullanım alanı çok geniştir. Karavanlarda, iş yerlerinde, evlerde, kapalı yaşam mekânlarında ve mutfak bulunan her yerde, bu ürünlerin tercih edilmesi büyük bir gereklilik olarak kendini göstermektedir. Yüksek kaliteli malzeme ham madde ve iyi bir üretim anlayışı ile plastik bulaşıklık ürünleri üretilmiş durumdadır. Firma olarak karşınıza çıkarmış olduğumuz eşsiz ürün örnekleri, gerek kullanım kolaylığı gerekse de ekonomik avantajlarla kendini göstermiş durumdadır.

 

 

Plastik Bulaşıklık Modelleri

Plastik bulaşıklık yapı itibariyle yüksek kalite avantajını ve ekonomik boyutları göstermiş durumdadır. Ürünlerimiz büyük bir titizlikle üretilmiş, aynı zamanda ekonomik ve makul koşullarda müşterilere sunulmuştur. Her bir ürünün düzenli şekilde yerleşmesi adına, bu ürün modellerinin eşsiz bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz. Tabak boyutları değişken olsa bile, bu sağlıklı ürünümüz sayesinde tabakların rahat ve tertemiz bir şekilde kuruması sağlanabilir. Eşsiz güzelliği ve yüksek kalitesi ile bu ürün örneklerimiz müşterilerimiz için her zaman avantajlı bir fırsat yaratmış durumdadır. Son derece pratik ve kullanışlı ürün yelpazemiz, müşteri memnuniyeti için kesinlikle tavsiye edilen örnek seçenekler arasında yer almaktadır. Pek çok farklı malzemeyi tedarik noktasında, firmamız çalışmalara devam etmiş ve ürün örneklerimiz çok geniş bir yelpaze şeklinde karşınıza gelmiştir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilir, fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylelikle ürünleri tercih ederek temizlik konusunda iyi bir karar vermiş olursunuz. Plastik bulaşıklık estetik yapısıyla karşınıza çıkarken, ürettiğimiz her bir model ürünün size önemli bir fayda sağlayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bulaşıkları yıkamak, tertemiz hale getirmek, şimdi inanın çok daha kolay hale gelmiştir. Bu iş için size sağladığımız temizlik aparat modelleri, kullanıldığı yerlerdeki avantajları ile kendini göstermeye devam edecektir.

 

Plastik Bulaşıklık Fiyatları

Plastik bulaşıklık konusunda, ürün kalitesine ve uygun fiyatlara her zaman bakmak gerekir. Firmamız tarafından büyük bir titizlikle karşınıza gelmiş olan ürün örneklerimiz, yüksek kaliteyi sembolize etmektedir. Kullanışlı, dayanıklı ve avantajlı örnek seçeneklerimiz, aynı zamanda fiyat olarak da müşteri memnuniyetine uygun bir sonuç ve çözüm ortaya koymuştur. Estetik olduğu kadar verimli ve kullanışlı ürün örneklerimiz, bulaşık yıkama ve kurulama konusunda size büyük avantaj sağlayacaktır. Temizliği arayan ve asla elden bırakmayan insanlar için, ürün örneklerimiz bu konuda önemli bir yardımcı görev üstlenmiştir.

Sağlığına dikkat eden herkes, bizim tedarik ettiğimiz ürünlerle birlikte bu konuda önemli bir avantaja sahip olabilir. Makul ve uygun koşullarda karşınıza çıkmış olan plastik bulaşıklık fiyatları, ürünlerimizi daha iyi şartlarda elde etmeniz noktasında size yardımcı olacaktır. Son derece sağlıklı ve güvenilir ürün yelpazesi ile burada size gerekli desteği sağlamış durumdayız. Hafif ve kolay kullanım özelliği bulunan ürünleri dilediğiniz yere götürebilir ve faydalı şekilde kullanabilirsiniz. Sağlam ve kullanışlı ürün örneklerimiz sizin için her zaman en faydalı seçenekler içinde yer alacaktır.

 

Plastik Bulaşıklık Modelleri Ve Fiyatları

Plastik bulaşıklık ve uygun fiyatları konusunda, firmamızın sunum ve çözümleri size yardımcı olmaya devam etmektedir. Güvenilir ve sağlıklı malzeme kullanarak üretmiş olduğumuz her bir ürün, değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına gereken cevabı vermiştir. Yüksek kalite standartları ile her zaman sağlıklı ürün örneklerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılayıp gereksinimleri sağlama konusunda size yardımcı olacaktır. Büyük bir dikkatle ve özenle hazırladığımız, sunduğumuz ürün örnekleri, müşteri memnuniyetini her zaman büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmiştir.

Plastik bulaşıklık ve fiyatları konusunda bize her zaman güvenebilirsiniz. Ürün kategori sayfalarımızda pek çok farklı alternatif seçeneğimiz sizin için gerekli kolaylıkları sağlamıştır. İhtiyacınız olan çok sayıda ürün seçeneği için, Plastik ham maddesinden üretilmiş çok sayıda modelimiz bulunmaktadır. Ürünlerimize ulaşıp, özelliklerini görebilir ve fiyatlarını uygun şekilde değerlendirebilirsiniz. Yapacağınız alışveriş, temizlik aparatı ve temizlik avantajı noktasında size büyük bir yardım sağlayacaktır.

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE