AP-9474
Compy Bulaşıklık

Compy Bulaşıklık, yıkadığnız tabak, bardak, çatal, kaşık ve bıçaklarınız için ayrılmış bölmeleri ve kaydırmaz ayakları ile kolay kullanım sağlar. Farklı renk seçeneklerine sahip Compy bulaşıklık, mutfağınızdaki yerini almayı bekliyor!

 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  12
 • KOLİ HACMİ
  0,025 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  2,95 kg
 • KOLİ EBATI
  345x280x255 mm
 • ÜRÜN EBATI
  268x350x60 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  236 grPlastik Bulaşıklık

Set olarak veya tekli şekilde satın alabileceğiniz plastik bulaşıklık için farklı ürünleri bulabileceksiniz. Çelikten, bambu ya da silikon malzemelerden, plastikten ya da krom materyallerden üretilerek beğenilerinizi kazanan modeller sizleri bekliyor olacaktır. Sağlığınızla dost malzemelerden üretilen ve mutfaklarınıza kadar gelen pek çok parçadan birisi olacaktır. Son derece kolay şekilde kullanılan ürünleri inceleyebileceğinizin altını çizmekteyiz. Aynı zamanda mutfak taşına veya lavaboya montaj yapılarak kullanımı sağlanan ürünler ile pratik tercihlerde bulunabileceksiniz. Bütçenize uygun plastik bulaşıklık modellerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Kolay şekilde kullanılan ve ekonomik fiyatlı olarak satışa sunulan ürünler ile hayatınıza pratiklik katabileceksiniz. Kolay yıkanan ve temizlenen ürünleri satın almak isteyenlerin tercihi olacaktır. Hafif ve bütçe dostu olması özelliğiyle ön plana çıkan modeller sizlere de konfor katacaktır. Kaseler, bardaklar veya tabaklar için uygun bölmeleri bulunan ürünleri hızlı biçimde satın alacaksınız. Gayet kullanışlı olan modelin 2 katlı olması sayesinde avantajlı olabileceksiniz. Aradığınız binlerce pratik ürün arasından uygun fiyatlı seçimleri gerçekleştirmiş olacaksınız. Yen sezon ürünlerini kargo bedava fırsatı veya büyük indirimler ile ulaşmak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kârlı çıkabilmek için plastik bulaşıklık arayışlarınızı ekonomik biçimde sonlandırabileceğiniz sitemize gelebilirsiniz. Renkleri, tasarımları ve modelleri ile en çok ilgi çeken ürünler sizleri bekliyor olacaktır. Tezgahınızla uyumlu olan ve ergonomik biçimde tasarlanan ürünleri hemen sipariş edebileceksiniz. Şeffaf yapıda ya da katlanabilir olan ürünler ile fazla yer kaplamayacak modelleri seçebileceksiniz. Ölçülerini, detaylarını ve kullanım şekillerini inceleyerek kararlarınızı verebilirsiniz. Bu sayede tüm ürünlerin uygun fiyat garantisinde olacağını belirtiyoruz. En beğenilen modelleri, en iyi fiyatlarla satın alabileceğinizi de hatırlatmaktayız.

 

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE