AP-9148
Express Salata Kurutucu Süzgeç
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  12
 • KOLİ HACMİ
  0,064 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  3,45 kg
 • KOLİ EBADI
  475x290x465 mm
 • ÜRÜN EBADI
  395x302x123 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  232,5 grExpress Salata Kurutucu Süzgeç, dönmeyi gerçekleştiren ve katlanarak saklamayı kolaylaştıran tutacağa sahiptir.Tutacak yukarı yönde kaldırılır ve salata kurutucu süzgeç lavaboya yerleştirilir. Tepe noktadan aşağı ve yukarı yönde kuvvet uygulanarak süzme ve kurutma işlemi gerçekleştirilir.

Salata Kurutucu

Salata kurutucu kadınların mutfaktaki en önemli yardımcılarından biri olarak karşınıza gelmektedir. Mevsim salataları yapmak, sofraya lezzet katmak, herkes için sağlık anlamında alınmış bir tedbir gibidir. Mevsimine göre marul, yeşil soğan, domates, salatalık ve pek çok sebzenin bir arada olduğu önemli lezzetler, sağlıklı beslenmek isteyen insanlar için önemli bir fırsat ortaya koymuştur. Kimi zamanlı limon kimi zamanda nar ekşisi ve değişik baharatlarla zenginleştirilmiş olan salatalarda, zeytinyağı kullanmak yine bir gelenek ve tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Salata yaparken özellikle salatalık tercih edilen malzemelerin iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Gerekli temizlik yapıldıktan sonra malzemelerin düzenli bir şekilde kurumasını beklemek biraz fazla zaman alabilir. Neyse ki bu konuda gelişmiş teknoloji ile alınan tedbirler, salataların kurutulmasını ve bir an evvel iyi bir salataya malzeme olmasını sağlamıştır. Evinizde mutlaka bulunması gereken ürünlerden biri olarak karşımıza çıkan salata kurutucu, fonksiyonel yapısı ile bu işi kolaylaştıran ve çözüm üreten bir ürün örneğidir. Kullanımı son derece kolay olan ürün, burada dikkatle üretilmiş ve karşınıza çıkmış durumdadır. Pek çok farklı sebzeyi elden geçirme konusunda, burada kullanılan ürün örneklerini en iyi şartlarda değerlendirmek söz konusu olacaktır. Geniş bir yelpaze içerisinde karşımıza çıkan seçenekler, salatanın sağlıklı şekilde kurutulmasına ve onun lezzetli şekilde ikramına yardımcı olmuştur. Yeşillik ve diğer unsurların kısa zaman içerisinde en iyi şekilde kurutulmasını sağlayan ürün örnekleri, daha taze ve tüketilmeye hazır bir salata için önemli bir zemin hazırlamış durumdadır. Mevsimine uygun sebzeleri tercih ederek insanlar, sağlıklı gıda oluşturmanın peşindedir. Diyet gıdalar ve sağlıklı beslenmek isteyen insanların tercihleri için, salata tercihi gerçekten çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok çeşit salata olmakla birlikte genelde mevsimlik sebzelerin kullanıldığı ürün örneklerini en iyi bir fırsat olarak görmek gerekir. Tam da burada karşımıza çıkmış olan salata kurutucu lezzet ve verimlilik açısından tam da beklenen sonuçları ortaya koymuş durumdadır. Damak tadınıza uygun lezzetleri en iyi şartlarda elde etmek istiyorsanız, buradan size sunduğumuz ürünler lezzetli bir salata için size büyük bir yardım sağlayacaktır. Kullanması son derece kolay olan bu muazzam ürün, aslında mekanik bir deha ve teknoloji ürünüdür. Son derece başarılı çalışmalarla üretilmiş olan ürün örnekleri, kaliteli ham maddeden yapılmış ve ergonomik bir tasarım olarak insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamıştır. Salata yapılacak olan sebzelerin üzerinde bulunan suyu bir an evvel kurutmak ve istenen kıvamı oluşturmak için, buradaki ürün örneklerimiz ihtiyaçlarımıza her zaman en iyi cevabı hazırlayıp sunacaktır. Böylelikle en iyi salatalar yapmak sizin için kolay olacaktır.

Yeşillik Kurutucu

Yeşillik kurutucu yıllar boyunca insanların verdiği emeği ve avantajlı ürün yelpazesini göstermiştir. Bu kategoride karşınıza çıkan ürün örneklerimiz, gayet sağlıklı, kullanışlı ve uygun olarak kendini göstermektedir. Mevsimine uygun bir salata lezzeti ile tanışmak ve bu fırsatı değerlendirmek isteyen insanlar, buradaki malzemeleri kullanarak doğru ve bilinçli adımlar atabilir. Son derece ideal ve uygun bir teknoloji ile üretilmiş olan ürünlerimiz ile çok daha lezzetli salatalara adım atmak söz konusu olmaktadır. Salata yapmadan önce salata yapılacak olan yeşillik ve diğer sebzelerin ıslak olmaması, özellikle daha lezzetli sonuçlara yol açmaktadır. Kurulama konusunda elbette bir takım yöntemler denenmiş olsa da en iyi yöntem bizim size sağlamış olduğumuz ürünlerle mümkün olmaktadır. Her türlü yeşilliğin sağlıklı ve güvenilir şekilde kurutulması için, servisimiz göreve hazır durumdadır. Yeşillik kurutucu kullanımını destekleyip bu konuda kaliteli ürünlerle birlikte eksik ve ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Lezzetli ve kaliteli seçenekleri sizin için hazır hale getirdik ve size sunuyoruz. Çok hoş ve önemli lezzetleri elde etme konusunda, pratik ürün örneklerimiz kaliteli ham maddeden üretilmiştir. Kanserojen içermeyen ve yüksek kalitesi ile insanları destekleyen örnek ürünlerimiz, sağlam, sert ve kullanışlıdır. Mekanik bir sisteme uygun olarak üretilmiş ürünlerimiz, sebzelerin kurutulması için en iyi sonucu ve avantajı ortaya koymaktadır. Pek çok kişinin değer verdiği ve lezzetini tüketmek istediği sağlıklı gıdalar için, firma olarak çok çeşitli ürünlerle destek sağlamış durumdayız. Her eve lazım bir seçenek olarak görmüş olduğunuz kurutucu ürün örneklerimiz, yeşillik ve sebzelerin daha sağlıklı tüketilmesine destek vermektedir. Firmamız tarafından size ulaştırılan örnek seçenekleri iyi bir fırsat ürünü olarak kabul etmeniz gerekir. Tarafımızdan size sunulan ve avantajlı şekilde tedarik edilen örnek seçeneklerimiz, fiyat olarak da istenen boyutlarda size avantaj sağlamak durumundadır. Toplu olarak vereceğimiz siparişler ekonomik bir sonuç yaratacaktır.

Marul Kurutucu

Marul kurutucu sofraların önemli bir tamamlayıcısı ve lezzet unsuru haline gelmiştir. İceberg marul, kıvırcık marul ve düz marul seçeneklerinin yıkanması, temizlenmesi için, bu nitelikli teknolojilerden faydalanmak insanlara çok büyük destek sağlamıştır. Güç harcamadan kısa zaman içerisinde yeşil yapraklı sebzeleri kurutmak istiyorsanız, firmamız tarafından özenle hazırlanmış ürün seçenekleri bu konuda size yardımcı olacaktır. Taze ve kuru hale gelmiş sebzeler iyi bir salata malzemesi olarak karşınıza gelecektir. Ergonomik ve rahat bir fonksiyonellik sağlayan ürün örneklerimiz, gayet sağlıklı bir tercih olarak kendini gösterecektir. Oldukça kullanışlı ve avantajlı olarak görmüş olduğunuz marul kurutucu, birbirinden lezzetli salata yapmanız için size büyük katkı sağlayacaktır. Herkesin damak zevkine ve lezzet anlayışına uygun salata tercihleri için, öncesinde marul gibi sebzelerin kurutulmuş olması gerekir. Buradan size sunduğumuz yüksek kaliteli ürün örneğimiz, bu lezzetlere daha iyi koşullarda ulaşmanız için size büyük yardım sağlamaktadır. Sayfalarımıza girerek bu avantajlı ürünün örneklerini hızlı biçimde önemli bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.

En İyi Salata Kurutucu

En iyi salata kurutucu firma olarak bizim size sunduğumuz ürünler arasında karşımıza gelmektedir. Kaliteli ham madde ve sağlıklı malzeme kullanımını her zaman prensip edinmiş olan firmamız, böylelikle ürettiği ürünlerin yüksek standartlarını daha uygun şekilde karşınıza getirmiştir. Kendi branşında en iddialı firmalar içerisinde bulunan şirketimiz, üretim anlayışına ve ürün kültürüne her zaman güvenmiş durumdadır. Sizin karşınıza getirmiş olduğumuz ürün örnekleri, gerek lezzet gerekse de kalite bakımından en iyi sonuca ulaşmanız için size yardımcı olmak durumundadır. Bugünün piyasasına baktığınız zaman, elbette bir takım ürünleri belli standartlarla değerlendirmek gerekir. En iyi salata kurutucu olarak belirttiğimiz seçenekler, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine çok büyük destek vermek durumundadır. Gerekli işlemleri en iyi şekilde yapıp daha sağlıklı salata üretebilmek için, önce bizim size sunduğumuz ürün ve teknolojilere sahip olmanız gerekir. Anında yeşillikleri kurutan ve onları iyi bir salata için hazır hale getiren teknoloji, işinizi kolaylaştıracak ve önemli lezzetlere ulaşma konusunda size yardımcı olacaktır. Sağlıklı beslenmek için arayış içerisinde olan herkes, burada öne çıkarmış olduğumuz kaliteli ve lezzetli seçenekleri mutlaka gözden geçirmelidir. Her bakımdan lezzetli ve her bakımdan ayrıcalıklı olarak görmüş olduğunuz ürün örneklerini, iyi bir fırsat amacıyla gözden geçirebilir ve değerlendirmeleri bu şekilde yapabilirsiniz. Firmamız tarafından tedarik edilen ürün örnekleri, geniş sayfalarımızda sizin için önemli ve nitelikli fırsatlar yaratmıştır.

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE