AP-9430
Inox Rende
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  12
 • KOLİ HACMİ
  0,015 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  2,94 kg
 • KOLİ EBATI
  530x215x135 mm
 • ÜRÜN EBATI
  101x122x225 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  217 gr304 paslanmaz çelik ile üretilen Inox rende farklı renk seçenekleri, rahat tutma alanı, çift yönlü kullanım sağlayan ve kaymayı önleyen ergonomik yapısı ile mutfaklarınıza çok yakışacak.

Çelik Rende

Yemeklerinizi hazırlarken parçalanması zor olan yiyeceklerin kolaylıkla tüketilir hale gelmesi için rendelerden faydalanabilirsiniz. Böylelikle mutfakta geçireceğiniz vaktin daha kısa olacağını ve verimli hale geleceğini görebileceksiniz. Sizler de keyifli tercihlerde bulunmak ve hayal gücünüzü kullanmanızı kolaylaştıracak ürünlerle tanışabilmek için çelik rende modellerini inceleyebilirsiniz. Büyük indirimleri kolaylıkla yakalayabileceğiniz sitemizde fırsatları kaçırmadan alışverişlerinizi oluşturabileceksiniz. Diğer eşyalarınızla da kombin halinde kullanılacak olan ürünün birbirinden farklı model ve renkleri bulunmaktadır. Paslanmaz çelik rende sahibi olmak isteyenlerin tercihi olan modele göz atarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik bütçelerinizle uygun fiyatları ödemeyerek hayalinizdeki rende modellerine kavuşabileceksiniz. Kolay kullanıma sahip olan ve vakit kazandıran ürünleri satın alabilmek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ebatlarını, modellerini, renk ve özelliklerini inceleyerek son kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca ürün bilgileri ile birlikte gerçek kullanıcı yorumlarından faydalanabileceğinizi de aktarıyoruz. Bu sayede pişman olmayacağınız seçimleri gerçekleştirebileceğinizi vurgulamaktayız. Tüm fonksiyonlarına göz atarak ve ihtiyacınız olan özelliklerini belirleyerek siparişinizi zevkinize göre oluşturabileceğinizin altını çizmekteyiz. Mükemmel avantajları kazandıran bir ürüne sahip olacağınızın altını çizmekteyiz.

Mutfağınızda en çok kullandığınız havuç, soğan, turp veya peynir gibi yiyeceklerin küçük parçalara ayrılması için çelik rende kullanmak isteyebilirsiniz. Böylece gıdaları üzerine sürttüğünüzde dilediğiniz boyutlara geleceğini görebileceksiniz. İnce hale gelmesini isteyeceğiniz malzemeleriniz için birbirinden farklı fonksiyonlara sahip olan rendeleri inceleyebilirsiniz. En kullanışlı ve kaliteli ürünlere sahip olabileceğiniz sitemizin fiyatlar bakımından da avantaj kazandıracağını belirtiyoruz. Böylelikle zevkinizi ön plana çıkaracak olan ürünlerin rahatınızı bozmayacağını belirtiyoruz. Göze hitap eden modelleri bütçelerinizle dost rakamlarla alabilmek için kampanyaları ve indirimleri takip edebilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE