TP-747.05
Kat Kat Sepet Organizeri No1 Koyu Gri
 • KOLİ İÇİ ADEDi
  1
 • KOLİ HACMİ
  0,048 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  2,77 kg
 • KOLİ EBATI
  445x315x345 mm
 • ÜRÜN EBATI
  437x332x810 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  2280,5 gr2 farklı renk seçeneğine ve 2 farklı modele sahip Katkat sepet organizeri, şık görünümü ile banyonuzu, mutfağınızı ve odalarınızı toplu ve daha kullanışlı hale getirir. Tekerlekleri sayesinde yerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Sepet Organizer

Organizerler, portatif yapıları, pratik ve işlevsel kullanımları ile yeni nesil ev gereçlerinin çok amaçlı ürünlerinden biridir. Bulunduğu her alana uyum sağlayan şık ve dekoratif tasarımları ile mutfak, ardiye, banyo sepet organizer ve balkonların dekorunu tamamlarken aynı zamanda, geniş sepet hazineleriyle de çok amaçlı kullanım imkanı sunan çok amaçlı organizer çeşitlerimiz, 4 farklı renk seçenekleri ile de her dekorasyona uyu sağlayacak alternatiflere sahiptir. Demonte edilebilen özellikleri ile rahat kuruluma sahip olup, 4 katlı sepetleri ile alanları daha kullanışlı ve düzenli hale getiren katlı organizer tekerlekleri vasıtası ile de dilenen alana kolaylıkla taşıma yada temizleme kolaylığı sağlamaktadır. Mutfaklarda sebzelik, banyolarda deterjan ve havluluk, çocuk odasında pratik bir oyuncak sepeti, balkonlarda alet ve edevatların saklanmasında iyi bir yardımcı olacak sepet organizer çeşitlerimiz, oynar sepet hazneleri ile rahat kullanım avantajı sunmaktadır. Ayrılabilen kat aralıkları sayesinde, dilenen sepet sayısında kullanılabildiği gibi, portatif ve zarif yapılarıyla da alanda küçük yer kaplayıp, büyük işler çıkarmaktadır. Plastik düzenleyiciler grubunun işlevsel ve çok amaçlı ürünlerinden biri olan sepet organizer çeşitlerimiz, ayrı sepet bölümleri ile farklı ürünleri aynı çatı altında depolama kolaylığı sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesi, kalite ve uygun fiyat avantajları ile çok amaçlı organizer ürünlerimiz, toptan olarak satışta.

Banyo Sepet Organizer

Ev içi düzenleyiciler olarak da bilinen çok amaçlı organizer, portatif kullanımları ve şık tasarımları ile özellikle banyo dekorasyonu ve düzeninde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Titiz katlı organizer çeşitlerimiz 4 farklı renk tonuna sahip olup, 3 katmanlı sepetten oluşmaktadır. Tekerlekli olması, seyyar kullanma imkan tanırken, demonte yapıları ile de her yere rahatlıkla taşınıp kurulabilme avantajı sağlamaktadır. sepet organizer, bölümleri öne ve arkaya hareket edebilen mekanizması ile fonksiyonel bir kullanım olanağı sağladığı gibi, içinde muhafaza edilen malzemelerin rahatlıkla seçilmesine de olanak tanımaktadır. Banyo sepet organizer, banyoların olan deterjanlık, havluluk yada mini kirli sepeti ihtiyacını karşıladığı gibi, göz alıcı tasarımıyla da dekorasyonlarını tamamlamaktadır. Ayrıca çok amaçlı organizer çeşitlerimizle de yalnızca banyoların değil, mutfak, balkon, ardiye yada uygun görülen her alanın düzen ve nizamından sorumlu olan sepet organizer ürünlerimiz, fonksiyonel tasarımlarıyla evde en büyük yardımcınız olacaktır. Titiz Plastik olarak ürün gruplarımızla sektörün beklentisini karşılayacak çözümler sunuyor, kaliteyi uygun fiyata toptan pazarlıyoruz.

Katlı Organizer

Ev içi düzenleyici ihtiyaçları için en doğru çözümler olan sepet organizer çeşitleri, fonksiyonel yapısında gizli maharetleri ile banyo, mutfak, kiler ve balkonların ihtiyaç duyacağı ürün depolama ve düzenleme görevini üstlenmektedir. Portatif, oynar sepet hazneleri sayesinde rahat ve konforlu bir kullanım sunarken, tekerlekli olması vasıtası ile de dilenen alana rahatça çekilip taşınabilen katlı organizer, 4 farklı renk çeşidine sahip, dekoratif bir düzenleyicidir. Oldukça hafif ve demonte edilebilen özellikleri ile kısa sürede sökülüp takıla bilmesi ekstra bir avantaj olup, yanlarında bulunan askı aparatı da aynı anda birden fazla ihtiyacı karşılama fırsatı sunmaktadır. Tasarımı itibariyle çok amaçlı organizer olarak kullanılabilir. Banyo sepet organizer yada mutfaklarda sebzelik, ardiye ve kiler lerde düzenleyici, balkonlarda şık bir malzeme deposu olarak çok farklı alanlarda, farklı ihtiyaçları karşılamak için uygun katlı organizer, yeni nesil Katlı Organizer grubunun en ergonomik ve dekoratif tasarımlısıdır. Titiz Plastiğin en yeni ürün grubundan olan ve kısa sürede yoğun talep gören katlı organizer çeşitlerimiz, kalitenin uygun fiyatla buluştuğu ev gereçlerinden biridir.

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE