AP-9441
Kombino Çırpıcı
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  24
 • KOLİ HACMİ
  0,022 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  1,76 kg
 • KOLİ EBADI
  400x330x165 mm
 • ÜRÜN EBADI
  72x72x278 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  63 grPlastik Çırpıcı

Mutfakların yardımcı ekipmanlarından olan plastik ürünler, küçük yapılarında gizli maharetleri ile işlevsel ve pratik çözümler sunmaktadır. Mutfak Gereçleri denince akla ilk gelen plastik çırpıcı bunlardan biridir. Malzemelerin homojen bir biçimde çırpılıp karıştırılmasına yardımcı olan bu ürünler, hafif fakat fonksiyonel yapılarıyla özellikle hamur işlerinin olmazsa olmaz mutfak gereçleri arasında yer almaktadır. Yalnızca hamur işleri ile sınırlı kalmayan işlevselliği aynı zamanda sıvıların karıştırılması, içecek hazırlanması gibi ihtiyaç duyulacak tüm karıştırma işlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay tutup, kavranabilen kulp kısmı kullanımını kolaylaştırdığı gibi, birbiriyle simetrik çırpıcı telleri de malzemenin kısa sürede pürüzsüz ve homojen hale gelmesine katkı sağlamaktadır. Yine kulp kısmında bulunan asma bölümü ile ister askıda, ister çekmecede kullanma rahatlığı da sunmaktadır. Suya ve ısıya karşı dayanıklı, temizliği oldukça basit olan bu ürün plastik çırpıcı modelleri olarakda farklı renk tonlarına sahiptir. Hantal elektrikli aletlerin kurulum, parça değişimi, tek tek parça yıkama vesaire gibi pek çok detayları ile uğraşmak yerine aynı vazifeyi sadece küçük bir el gücü ile üstlenen Plastik Çırpıcı, tek parça gereç ile de aynı sonucu alma garantisi vermektedir. Aynı zamanda, hem zamandan hem de bütçeden tasarruf sağlayacak bu gereçler, Plastik Çırpıcı Fiyatları ile de çok ekonomiktir.

Titiz Plastiğin geniş ürün yelpazesinin en pratik ve işlevsel ev gereçlerinden biri olan çırpıcılar, hafif, dayanıklı ve estetik yapıları ile plastik toptancısı pazarında en çok talep gören ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Kombino plastik çırpıcı ile sıradanlıktan sıyrılarak daha modern ve estetik biçimde tasarladığımız çırpıcılarımız, farklı renk tonları ve dekor çalışmaları ile de hem işlevsel hem de dekoratiftir.

Plastik Çırpıcı Modelleri

Mutfakların kendi küçük ama marifeti büyük yardımcılarından olan çırpıcılar, pratik ve işlevsel kullanımları ile ev gereçlerinin olmazsa olmazlarındandır. Hafif, portatif ve ergonomik tasarımı rahat kullanım avantajı sağladığı gibi, çekmece yada askıda rahat muhafaza etme kolaylığı da sunmaktadır. Katı yada sıvı gıdaların, homojen bir biçimde karışıp, pürüzsüzleştirilmesi amacıyla kullanılan plastik çırpıcı çeşitleri, farklı renk ve tasarımlarıyla da plastik çırpıcı modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ellerin rahat kavramasını sağlayacak kulp ve birbirine simetrik çırpma tel bölümünden oluşan bu tek parça ürün, hantal mutfak robotlarının yaptığı işi tek başına üstlenerek alandan ve zamandan tasarruf sağlamaktadır.Hamur işleri ve içecek yapımlarında genellikle yardım alınan bu ürünler, farklı boy ve genişlikleri ile de her ihtiyaca hitap edecek özelliklere sahiptir. Uygun plastik çırpıcı fiyatları ile de her bütçeye hitap eden ve her mutfağa kolaylıkla giren çırpıcı mutfak gereçleri, kolay kullanımı ve temizliği ile de pratiktir. BPA dan uzak sağlıklı plastik güvenilirliğinde, mukavemetli olup, uzun yıllar rahatlıkla deforme olmadan kullanma avantajı sağlamaktadır.


Titiz plastiğin donanımlı alt yapısında önemli bir yeri bulunan çırpıcılar, her evin olmazsa olmaz ev gereçlerinden biri olmasından ötürü Plastik Toptancısı olarak en çok talep gören ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Kaliteyi, toptan uygun fiyat avantajı ile sunan firmamız, her çeşit plastik ürün gruplarımız ile pazarın öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. 

Plastik Çırpıcı Fiyatları

Pratik ev gereçlerinin en çok kullanılan ürünlerinden biri olan plastik çırpıcı, katı ve sıvı gıdaların karıştırılması ve homojen kıvama getirilmesine yarayan portatif ev gereçlerinden biridir. Tek parça hafif yapısı, tek elle kolaylıkla kullanma avantajı sunduğu gibi, kaymaz kulp kısmıda, rahat kavrama ve çalışma avantajı sağlamaktadır. Ayrıca kulp kısmında bulunan askı detayı ile de ister asarak, ister çekmecede muhafaza ederek kullanılabilen çırpıcılar, ekonomik plastik çırpıcı fiyatları ile de her eve kolaylıkla girmektedir. Farklı renk tasarımları ile oldukça geniş ürün ağına sahip olan bu ürün, artık Titiz Plastik güvenilirliği ve kalitesi ile mutfaklarda. Plastik Toptancısı olarak, oldukça geniş ürün yelpazemiz ile her beğeni ve ihtiyacı karşılayacak ev gereçleri seçeneğine sahip olan firmamız, uygun ve kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Pratik mutfak gereçleri, genel plastik ürünler, saklama kapları, süzgeç, bardak, servis ürünleri ve daha pek çok mutfakların ihtiyacı olan ergonomik kap ve plastik ürünlerin imalat ve satışını üstlenen firmamız, global çaplı hizmet ağı ile sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE