AP-9439
Kombino Servis Kaşığı
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  24
 • KOLİ HACMİ
  0,016 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  1,90 kg
 • KOLİ EBATI
  330x290x165 mm
 • ÜRÜN EBATI
  315x65x40 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  71 grPlastik Servis Kaşığı

Plastik servis kaşığı modelleri oldukça fazladır. Her çeşit yemek ve spesiyal için üretilmiş özel kaşık türleri vardır. Yemek kaşıkları, her gün yemeklerimizde kullandığımız sofra kaşıklarıdır. Pirinç yemekleri ve sebzeli çorba gibi yemeklerde kullanılabilirler. Bu kaşıkların şekli ve yapısı yiyeceği doğru miktarda toplamak için tasarlanmıştır.

Plastik servis kaşığı, mutfaklarda yoğun olarak kullanılan kaşık türlerinden biridir. Plastik servis kaşıkları genellikle sofra kurma aksesuarları içerisinde yer almaktadır. Birbirinden lezzetli ve farklı yemekleri kolay bir şekilde tabaklara koyabilmek için plastik servis kaşıkları kullanılmaktadır.

Günümüzde kullanılan ve demir kaşıkla çizilmeye müsait olan tencere veya tavaların içerisinden yemek almak ve yemekleri karıştırmak için plastik servis kaşıkları kullanılmaktadır. Servis kaşıkları, yemek yaparken rahat bir şekilde kullanılabilecek şekilde üretilmişlerdir. Aşırı sıcaklığa dayanabilen bu kaşıklar servislerin olmazsa olmazları arasındadır.

Sofra ve mutfak kültürünün günümüzde daha modern bir yapıya kavuşması mutfak ekipmanlarının de çeşitliğini artırmıştır. Her renk ve desende üretilen bu kaşıklar pek çok firma tarafından üretilmektedir. Alıcının istediği boyutlarla her evde yerini almaktadır.

Günümüzde yeni ev kuran veya evine yeni ekipmanlar almak isteyen kişiler, mutfak aksesuarları arasına plastik kepçe kaşığını da eklemeyi unutmamaktadır. Hem görüntü hem de geri dönüşüme katkı sağlamak adına plastik kaşıkların kullanım hacmi artmıştır.

Servis kaşıkları, standart yemek kaşıklarından daha büyüktür. Normal kaşıklara oranla daha fazla malzemeyi almak için kullanılmaktadır. Sos, meze, krema gibi ürünleri plastik servis kaşığı ile koymak oldukça kolaydır.

Plastik yemek kaşıkları, hem soğuk hem de sıcak yemeklerin istenilen yere aktarılabilmesi için uygun olarak tasarlanmıştır. Alıcıların istekleri doğrultusunda tasarlanan bu kaşıklar, seçenek ve görüntü açısından mutfak aksesuarları arasında ilk sırada yerini almıştır.

Plastik Kepçe

Plastik kepçe kaşığı en önemli gıdalardan biri olan pirincin vazgeçilmez yardımcısıdır. Genellikle pilav için kullanıldığı bilinse de kullanım alanları oldukça fazladır. Bu kaşıklar, paslanmaz ve erimez yapıda malzemelerden üretilmiştir. Plastik kepçeler günümüzde granit yapılı tencere ve tavalar için kullanılırken çelik kepçeler, daha sert yapılı tencereler için uygundur.

Plastik kepçe kaşığı mutfakta en sık kullanılan kaşık türlerinden biridir. Sık kullanımı sebebiyle uzun ömürlü olması bakılması gereken detaylar arasındadır. Kaşığın renginin solmaması, kolay kullanımlı olması, uzun ömürlü olması ve makinede yıkanabilir olması kaşıkların özellikleri arasındadır.

Her üretici firma aynı yapıda ve şekilde kaşık üretmemektedir. Kaşıkların uzun süreli kullanılması kullanıcıların dikkat ettiği noktalardan biridir. Bu anlamda üretici firmalar, kaşıkların daha sağlıklı ve hijyenik bir şekilde kullanılabilmesi için özenle çalışmaktadır.

Plastik kepçeler, pilav, çorba gibi ana yemeklerin servisinde ve diğer soğuk yemeklerin servisinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Boyutları büyük, küçük ve orta olmak üzere üç çeşittir. Kaşığın boyutu genel anlamda tencerelerin veya yemek tabakların boyutuna göre seçilmektedir.

Plastik kepçe yemekleri daha kolay ve hızlı bir şekilde bölmek için kullanılan ve kullanırken ısı ile teması en aza indirerek el yakmama özelliği sebebiyle günümüzde en çok tercih edilen mutfak gereçlerinden biri haline gelmiştir. Bu anlamda kaşıkların piyasada çeşitliliği artmıştır.

Plastik Servis Kaşığı Malzemeleri

Plastik servis kaşığı malzemelerini günümüzde her yerde bulabilmek mümkündür. Plastik toptancısı kaşık konusunda geniş çeşitliliğe sahip olan üreticilerden biridir. Hangi boyutta ve hangi türde kaşığa ihtiyaç varsa, bu plastik toplantısı tarafından temin edilmektedir.

Pilav servis kaşığı, pasta servis kaşığı, dondurma servis kaşığı, ahşap servis kaşığı, plastik kepçe ve diğer servis kaşıkları, plastik toptancılarında farklı pek çok çeşitle satışa sunulmaktadır.

Yeni ev hazırlığında olan veya mutfak gereçlerini yenilemek isteyen kişiler plastik toptancılar sayesinde istediği her kaşığa kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Kaşıkların rengini, boyutunu ve türünü beğenerek toplu bir alışveriş olanağı tanınmaktadır.

Her çeşit mutfak gerecine ev sahipliği yapan bir üretici firmadır. Bu firmada ürünlere toplu sahip olmanın yanında tekli alışverişler de yapılabilmektedir. Firmanın toplu alımda yapacağı indirim, kampanya veya ekstra hediyelere site üzerinden kolay bir şekilde ulaşılmaktadır.

Alıcılar mutfak gereçlerini toplu ve kolay bir şekilde almak için plastik toptancısına başvurabilmektedir. Bu işlem, alıcılara hem zamandan tasarruf ettirmekte hem de eksiklerinin aynı anda giderilmesine olanak tanımaktadır.

Plastik Kepçe Seti

Yemeklerin; servis ve sunum aşamalarının daha rahat ve kolay yapılabilmesi için dizayn edilmiş plastik kepçe seti çeşitleri, dekoratif görünümleri, çok yönlü kullanım amaçları ve işleri  kolaylaştıran ergonomik tasarımları ile ev hanımlarının vazgeçilmez setleri arasındadır.

Sıcak yemeklerin, soğuk mezelerin yada hamur işlerinin istenilen miktarda, suyu yada tanesinden ayırt ederek, tabaklara pratik servis yapılmasında etkili bir yardımcı olan bu ürünler, ısıya karşı dayanıklı yapılarıyla da uzun ömürlüdür. Bulaşık makinesinde yıkanabilen güçlü yapısı ile temizliği de kendisi gibi pratiktir. Kilitli Saklama Kapları

Çorba kepçesi, çırpıcı, büyük servis kaşığı, servis kevgiri ve çevirici, sos kepçesi, ezme aparatı, makarna kepçesi bu setin ana gereçleri arasında yer almaktadır. Bunun dışında extra yardımcı; kapak ve metal açacağı, spatula, sebze soyacağı ve oyacağı, rende ve dondurma kaşığı da mutfakların olmazsa olmaz mini gereçleri arasındadır.

Mukavemetli ve kaliteli plastiğin gücü ile hayat bulan bu ürünler, sayısız renk ve model seçenekleriyle de grubunun en fazla ürün çeşidine sahip gereçleri arasındadır. Rahat tutma ve kavrama için extra bölüm oluşturulmuş sap kısımları, farklı renk tonu ile tasarlanmış olup, kayma ve kırılmaya karşı dayanıklı yapıdadır. Şeffaf Saklama Kapları

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE