TP-719 / 32x32 cm 4 lü
Mikrofiber Temizlik Bezi TP-719
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  90
 • KOLİ HACMİ
  0,112 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  11,55 kg
 • KOLİ EBATI
  470x340x700 mm
 • ÜRÜN EBATI
  320x320 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  110,4 grMikrofiber Temizlik Bezi

mikrofiber temizlik bezi kullanıldığı yerlerde her zaman sağlıklı temizliğe destek vermiştir. Hammadde tercihi ve üretim itibarıyla gayet kullanışlı olan bu temizlik bezi modelleri, insanların işini kolaylaştırmış ve avantajlı bir temizlik için önemli fırsatlar sağlamıştır. Yaşam alanlarında, mutfaklarda dilediğiniz her yerde, bu bez modellerini kullanarak hızlı bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz. Gayet faydalı bir şekilde karşınıza çıkan nitelikli ve sağlıklı ürünler, insanlar tarafından değerlendirilmiş ve her zaman yüksek kaliteyi sembolize etmiştir. Uygun fiyatlı ve kaliteli örnekleri görme noktasında, mikrofiber temizlik bezi sizi her zaman gerekli desteği verecektir.

Kullanışlı ve tertemiz yapısıyla dikkat çeken bez modelleri, sağlıklı bir temizliğe her zaman önemli desteği vermiştir. Kullanışlı bir şekilde karşınıza gelmiş olan bu muazzam ürün örnekleri, müşteri memnuniyetine her zaman gerekli desteği sunmaya devam etmiştir. Temizliğe ve sağlığa verilen önemin çok daha iyi anlaşılması konusunda, firmamız tarafından özenle size sunulan ürünleri en iyi şekilde değerlendirmek gerekli olmaktadır. Gayet sağlıklı ve yüksek kaliteli olarak görmüş olduğunuz alternatif ürün seçenekleri, her bakımdan insanların beğendiği ve takdir ettiği sonuçları gözler önüne getirmiştir. Kalıcı, güvenilir ve sağlıklı temizlik noktasında, size sunduğumuz malzeme kalitesine her zaman güvenebilirsiniz.

 

Mikrofiber Temizlik Bezi Fiyatları

mikrofiber temizlik bezi uygun alışveriş koşulları makul fiyatlarla kendini göstermektedir. Yüksek kaliteli ürün olarak karşınıza çıkmış olan seçenek ve avantajlı fırsatlar, bu ürünlerin kalitesini anlamanız için size büyük bir kolaylık sağlamıştır. Gördüğünüz rengârenk ve çözüm oluşturan kaliteli ürün örneklerimiz, iyi bir temizliğe destek vermektedir. Tedarik konusunda kolaylıkla uygun fiyatlarla bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından size sunulan avantajlı seçenekler, gerek yüksek kaliteyi gerekse de önemli avantajı sembolize etmek durumundadır. Son derece özenle ve kaliteli bir anlayış ile üretilmiş olan bez seçenekleri, kalıcı ve güvenilir temizlik noktasında ihtiyaçlara en iyi cevabı vermiştir.

mikrofiber temizlik bezi fiyatları tüm müşteriler üzerinde pozitif bir etki yaratıyor. Kaliteli ürünü gören ve ekonomik fiyatları değerlendiren herkes, burada karşınıza çıkan seçeneklere gerekli değeri vermek durumundadır. Gayet sağlıklı bir şekilde kategorize edilmiş ürün örneklerimiz, ekonomik ve avantajlı rakamlarla müşterilere her zaman gerekli katkıyı sağlamıştır. Ürün fiyatları uygun oldukça, özellikle müşterilerin bu konuya olan güveni de önemli derecede artmak durumundadır.

Mikrofiber Temizlik Bezi Modelleri

mikrofiber temizlik bezi modelleri kullanış, kalite ve görüntü bakımından büyük ayrıcalık yaratmaktadır. Hammadde kalitesi, malzeme kalitesi ve üretim kalitesi, burada önemli ve üzerinde durulması gereken bir konu olarak kendini göstermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman savunmuş ve buna göre çalışmalar yapmış olan firmamız, tedarik konusunda ortaya koyduğu ürünlerle birlikte ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı vermiştir.

Zarif ve sağlıklı olduğu gibi avantajlı olarak karşınıza gelen mikrofiber temizlik bezi modelleri, özellikle temizlik konusunda pratik ve avantajlı sonuçlar yaratmıştır. Ürün kalitesini gördüğünüzde ve size sunduğumuz avantajları gözden geçirdiğinizde, buradaki ürün yelpazesinin fırsat ve faydalarını daha net bir şekilde görmeniz söz konusu olacaktır.

 

Mikrofiber Temizlik Bezi Modelleri Ve Fiyatları

mikrofiber temizlik bezi ürünlerinin hem göz kamaştıran modelleri hem de ekonomik fiyatları müşterileri yakından ilgilendirmektedir. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan bu muazzam ürün örnekleri, toz alma, temizlik yapma ve etraflıca sağlıklı hizmet konusunda önemli bir avantaj yaratmaktadır. Ev hanımları ve ihtiyaç duyan herkesin verimli bir şekilde kullandığı ürün örnekleri, profesyonel olarak da pek çok yerde temizlik unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır. Temizliğin zaruri ve gerekli olduğu her noktada, bu kaliteli malzemeler iyi ve avantajlı bir sonuç yaratmıştır. Özellikle ürün kalitesini görmek ve müşteri memnuniyetine uygun çözümleri değerlendirmek için, buradaki örnek seçeneklerimiz size yardımcı olmaya devam edecektir.

mikrofiber temizlik bezi olağanüstü modelleri ve ekonomik fiyatları ile göz kamaştıran bir sonuç yaratmaktadır. Böylesine yüksek kaliteli ürünleri elde etmek istediğinizde, sayfalarımızdaki seçenek ve fırsatlar size gereken yardımı sağlayacaktır. Özellikle bu yüksek kaliteli ürün örneklerimiz, kullanım kolaylığı bakımından size önemli avantajlar sağlamaktadır. Bir koli içerisinde 90 adet ürün bulunurken, her bir ürün 32 cm boyutunda kare şeklinde karşınıza gelmektedir. Uygun ve avantajlı olduğu gibi aynı zamanda fiyat ve kalite bakımından fırsat sağlayan ürün örneklerimiz, müşterilerimiz için en ideal tercihleri ve avantajları gözler önüne getirmiştir. Son yıllar içerisinde özellikle Temizlik Setleri konusunda geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Bu kaliteli ürünleri değerlendirmek isterseniz, sayfalarımızdaki örnek seçenekler sizi bekliyor olacaktır. Burada sizin için hazır hale gelmiş olan Temizlik Fırçaları, yüksek kalite standartları ile iyi bir temizlik konusunda insanlara yardımcı olacaktır. Tedarik için güven veren sayfalarımızda, çok kaliteli ürün örneklerimiz size gereken yardımı sağlayacaktır.
 

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE