TP-492/ 750ml - 25,3oz
Ren Matara
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  20
 • KOLİ HACMİ
  0,032 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  2,38 kg
 • KOLİ EBATI
  400x320x250 mm
 • ÜRÜN EBATI
  100x77x240 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  106 grPratik sızdırmaz kapağı sayesinde spor esnasında kolay kullanım imkanı tanır. Gövde yapısı avuç içine oturur. Bu sayede elleriniz ıslak ya da terli iken bile Spor Matara olarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sporcu Matarası

Yaşam gereği sürekli hareket halindeyiz, bu tempo bize enerji kaybettirirken ihtiyaç duyacağımız su gereksinimini de artırmaktadır.

Okulda, gezide ya da sporda, her zaman kendimize ait bir kap suyumuz olsun isteriz. İşte bu aşamada mataraların yardımına ihtiyaç duyarız. Sporcu Matarası Sağlıklı, dayanıklı ve ekonomik özelliklerinin yanı sıra pratik kullanımlarıyla herkesin tercih sebebi olan suluklar, alanında uzman en iyi yardımcılarımızdır.

Genellikle öğrencilerin, sporcuların ve kampçıların olmazsa olmazlarından olan bu ürünler, spor mataralar  inovatif yapısıyla suyu kolay taşıma, kavrama, açma ve içme imkanı sunmaktadır. Matara Modelleri İçeriği ile güvenilir, mukavemetli yapısıyla dayanıklı, şeffaf görünümüyle şık ve zengin model seçeneği ile her beklentiye cevap verecek özellikleri bünyesinde barındıran Su Matarası; gövde kısmındaki oyuntulu şekil özelliği ile ıslak durumda bile kolay kavrama ve taşıma seçeneği sunar.

500ml, 600ml, 750ml ve 1 litrelik farklı ebatlara sahip sulukların en önemli detayı, suyu sızdırmadan istenilen yerde taşıma ve dilenilen yere götürülebilme kolaylığıdır. Matara Detoks Spor Matara Kapağındaki kilit ve silikon materyaller sayesinde bunu başaran bu ürünler, ayrıca portatif emzik yada pipet sistemleriyle de suyu zorlu koşullarda bile rahatlıkla içebilme imkanı sunmaktadır. Çengelli ve askılı taşıma seçenekleri sayesinde gerek çantada, gerek elde seyahat etmeye uygun yapısıyla, yormadan yanımızda yer alan bu ürünlerine AVM de yada E-ticaret sitelerinde rastlamak mümkündür. Bulaşık makinesinde yıkanabilir olması kullanıcı açısından büyük bir avantaj sağlarken, yüksek ısılı mikrodalga yada ocak gibi materyallerden uzak tutulması gerektiği de unutulmamalıdır. Sporcu Matarası Uzun yıllar güvenle sağlık içinde kullanabilmek için mataraların günlük temizliğini yapmayı da ihmal etmememiz gerekmektedir. Düzenli periyotlarda su değişimi ve farklı ürün saklamada kullanımdan sonra hijyenin sağlanması, hem insan hem de ürün sağlığı açısından önem teşkil etmektedir.

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE