TP-778
ROLLO Tüy Toplayıcı Rulo
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  144
 • KOLİ HACMİ
  0,066 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  13,62 kg
 • KOLİ EBATI
  765x350x245 mm
 • ÜRÜN EBATI
  50x50x225 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  90 grGüçlü yapışkana sahip döner yüzeyi sayesinde koltuklarınızdaki ve kıyafetlerinizdeki tüy, saç ve benzeri küçük parçaları zahmetsizce ve tek hamlede temizler. Kirlendiğinde kolayca değişebilen 60 yapışkan kağıda sahiptir.

Tüy Toplayıcı

Ev gereçlerinin olmazsa olmazlarından biri de tüy toplayıcı rulolardır. Tüy toplayıcı; toz, kırıntı, hayvan tüyleri, insandan dökülen tüyler ve saçlar, kırıntı, cam kırıkları gibi ufak döküntüleri toplamaya yarayan yapışkanlı ve kolay kullanım sunan bir kağıt rulosudur. Plastik malzemeler arasında en işlevsel görevlerden birini üstlenen bu kağıt rulo sayesinde artık ufak döküntüleri toplamak eziyet olmaktan çıkıyor. 360 derecelik dönüşü ve kolay kullanımı sayesinde temizlenmek istenen bölgeye tek yönde düz hareketler sayesinde ileri geri yaparak kolayca temizlenebilir. Ayrıca hassas kıyafetlerinizi yukarıdan aşağıya doğru hareketle tek yönde hareket ettirerek kolayca temizleyebilirsiniz. Sadece kıyafetleri değil evinizin her köşesinden arabanıza kadar pek çok alanda işlevsellik gösterir. Plastik tüy toplayıcı başka nerelerde kullanılır?

·         Havlu ve Nevresimler: Saç havlusu, banyo havlusu ve el havluları çok fazla saç ve toz barındırabilmektedir. Ayrıca nevresimler gece boyunca tüy ve saç kalıntılarına maruz kalabilmektedir. Her sabah silkelemek ile uğraşmak istemiyorsanız en büyük yardımcılarınızdan biri olan tüy toplayıcı rulo sayesinde yatak ve çarşaflarınızı kolayca temizleyebilirsiniz.

·         Koltuk, Sandalye, Halı ve Paspaslar: Sürekli süpürmek zorunda kalınan ve gün içinde en çok kullanılan koltuk, sandalye, halı gibi toza tüye en çok maruz kalan kısımlar tüy toplayıcı rulo sayesinde rahatlıkla temizlenebilir. Süpürmek zorunda kalmadan hızlı ve pratik şekilde temizleyebilirsiniz.

·         Cam Kırıkları ve Kırıntılar: Bazen istenmeyen durumlar sonucu bardak, tabak, sürahi gibi kırılmaya, un ufak olmayan en müsait cam ürünler, kırıldıklarında çok fazla dağılma gösterirler. Plastik tüy toplayıcısı sayesinde güvenli bir şekilde toplayabilirsiniz.

Plastik üreticileri arasında en güvenli ve en sağlam ürünleri üreten Titiz Plastik, her zaman en iyi kalite ve en uygun fiyatlar ile sizinle birliktedir.

Tüy Toplayıcı Rulo

Evcil hayvanlarımız hayatımıza neşe katan, hayatımızı renklendiren dostlarımızdır. Pozitif etkileri ve arkadaş canlılar olması ile yaşamlarını bizimle sürdürürler. Birçok kişi hayvan sahibi olmak istemektedir. Evcil dostlarımızın tüylerinin ev ortamına sürekli tüylerini dökmeleri sağlıksız durumlara sebebiyet verebilmekte ve hoş bir görüntü sunmamaktadır. Tüy toplayıcı rulo sayesinde tüylerden kurtulmak artık çok kolay. Temiz bir görüntü ve daha sağlıklı bir ortam için tüy toplayıcırulo harika bir yardımcıdır. Plastik tüy toplayıcı sayesinde sadece evcil hayvanların tüyleri değil, gün içinde en sık kullanılan halı, havlu, kanepe, nevresim gibi eşyaların üzerinde saç, toz ve tüyler de rahatlıkla toplanabilmektedir. Özellikle kıyafetlere yapışan tüyler en sinir bozucu olanlardır. Plastik tüy toplayıcı sayesinde kıyafetler kolayca temizlenmektedir.

Tüy toplayıcı, sağlık plastikten üretilen evimizin olmazsa olmazlarındandır. Evin her köşesinde temizliği en rahat ve kolay şekilde sağlayan tüy toplayıcı ürünler sayesinde temizlik işkence olmaktan çıkıyor.

Üretilen bu harika ürün sayesinde birçok yerde, birçok mekanda insanlara kolaylık sağlamaktadır. Tüy toplayıcı ürünler sadece kıyafet, ev eşyaları için kullanılmaz. Pelüş oyuncaklar, cam kırıkları gibi farklı alanlarda da kullanılabilmektedir. Farklı özellikler ve tasarımlara sahip olan toplayıcılar, kolay kullanıma sahiptir. 360 derecelik dönüşü sayesinde kullanılmak istenen alanda tek bir hareketle kolay temizlik sağlamaktadır. İleri geri yapıp, rulo dönüşü sağlayarak kir, toz veya tüylerin yapışkan kağıtlara yapışmasını sağlayabilirsiniz.

Plastik Tüy Toplayıcı

Tüy toplayıcı rulo, evin her yerine dağılan tüyleri, kirleri ve tozları toplamaya yarayan yapışkan kağıtlı plastik bir aparattır. Genellikle kanepe, sehpa, nevresim, havlu veya kıyafet için kullanılan plastik tüy toplayıcı rulo her eve lazımdır. En kolay kullanım seçeneği sunan tüy toplayıcı, 360 derecelik dönüşü sayesinde kolay kullanım sunmaktadır.

Plastik tüy toplayıcı faydaları saymakla bitmemektedir. Bunlardan bazıları;

·         Tüy toplayıcı, size sunduğu eşsiz temizlik hissi sayesinde evin her köşesi tertemiz olmaktadır.

·         Yazın oluşan örümcek ağları, dökülen tüyler, kuaför sonrası kıyafette oluşan ufak yapışkan tüyler, tüy toplayıcı sayesinde artık temizlemek çok rahattır.

·         Tüy toplayıcı rulo havadaki tozları da toplayabildiği için, sizi ve sevdiklerinizi alerjik hastalıklardan korumaktadır.

·         Plastik tüy toplayıcı aparatını temizlemek için ekstra emek harcamanıza da gerek yoktur. Kirli yapışkan yüzeyi kolayca çıkartarak temizleyebilirsiniz.

Evinizin her köşesinde tepeden tırnağa tek bir aparatla temizlik yapmak mucizevi bir olaydır. Titiz plastik sizlere sunduğu plastik tüy toplayıcı rulo sayesinde siz de bu harika aparata sahip olabilirsiniz.

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE