TP-200 / 500 ml - 16,9 oz
Sabhoon Sıvı Sabunluk "Metalik"
 • KOLİ İÇİ ADEDİ
  12
 • KOLİ HACMİ
  0,013 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  0,90 kg
 • KOLİ EBATI
  300x230x195 mm
 • ÜRÜN EBATI
  70x70x186 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  50 grBenzer Ürünler

Sıvı Sabunluk

Akışkan sabun türevinin, yeterli miktarda ele sıkılması ve sızdırmadan kullanılmasına olanak sağlayan Sıvı Sabunluk çeşitleri, duvara monteli sağlam gövdesi, pompalı başlığı,çocuk sulukşeffaf ve dekoratif model seçenekleriyle, sıvı deterjanlık kullanımına farklı boyut kazandıracak çözümler sunmaktadır.

Sıvı Sabunluk Modelleri

Kalıp yada sıvı sabunların rahat kullanılabilmeleri için uygun ortam sağlayan Sabunluk çeşitleri, banyonun dekorasyonunu tamamlayan farklı tasarım ve model alternatifleriyle her geçen gün ezberleri bozacak yeni trendleriyle karşımıza çıkmaktadır.Banyonuz için zarif ve düzenli bir görünüm ister misiniz? Klasik bir plastik sabunluk ihtiyacınız olan şey olabilir. Hızlı ve kontrollü bir sabun kaynağı olarak işlevsellikleri, nesiller boyunca lavabonun yanında bir yardımcı olarak kalmalarını sağlamıştır. İşte tüm el yıkama ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak sıvı sabunluk favorilerimizden birkaçı.

Süngerlikli Sıvı Sabunluk

Hem mutfak hem de banyo için ideal tarzda tasarlanmış yeninesil süngerlikli sıvı sabunluk , haznesinde yer alan bölmesinde sakladığı sünger ile farklı beklentilere hitap edecek, çok amaçlı kullanım avantajı sağlamaktadır. Plastik ürün grubuna yeni müdahil olan Süngerlikli Sıvı Sabunluk, kısa zamanda beğenilerek, tercihler arasında yer almaya başlamıştır.

Banyoda hem şampuan hem de sıvı sabun tüketimi için kullanılan bir başka seçenekte Banyo Sıvı Sabunluk ürünleridir. Duvara monte edilerek, alandan tasarruf sağlayan bu makineler, tuşlu yapısıyla, gerekli miktardaki sabunu avuç içerisine aktarmakta, rahat ve pratik el yıkama avantajı sağlamaktadır. Şeffaf görüntüsü içerisindeki sıvı miktarını takip  etme kolaylığı sunan Banyo Sıvı Sabunluk , gövdesinde bulunan geniş kapak sistemiyle de rahat dolum pratikliği sağlamaktadır.

sıvı deterjanlık:Plastiğin dayanıklılık ve kalite ile hayat bulduğu Sıvı Deterjanlık ürün gruplarında, artık solüsyon haldeki temizlik malzemelerini kullanmak daha kolay ve cazip hale gelecek. 

Sabunluk Seti: Sıvı ve kalıp sabun için ayrı dizayn edilmiş Sabunluk Seti 1. sınıf kaliteli plastikten üretilmiş olup, ayriyeten diş fırçaları için tasarlanmış dekoratif kaplarıyla da 3 lü set olarak satışa sunulmaktadır.Plastik banyo malzemeleri için de mutfak gereçleri gibi sağlıklı ürünler kullanılması gerektiğini unutmayalım.

Duvara Monte Sabunluk :Kurumsal ve kalabalık alanlarda, el yıkama aşamasını pratik ve tasarruflu hale getiren Duvara Monte Sabunluk 400 ile 1000 ml arasında değişen ebatları ve otomatik sabun ayarlama kiti ile sabun israfının önüne geçecek, etkili bir üründür.

Otomatik Sabunluk

Sabunluk , banyoların yanı sıra ofis, hastane, restoran gibi kalabalık alanların lavabolarında kullanmaya elverişli yapıda ki Otomatik Sabunluk, sensörlü sistemi sayesinde, eli algılayarak temas etmeden yeterli miktardaki sabunu yada köpüğü avuç içerisine bırakmaktadır. Otomatik sabunluk , inovatif tasarımı şık ve estetik görünürken, pratik dolum ve kullanımı da beğeni toplamaktadır.

Köpük Sıvı Sabunluk

Hijyen sağlama açısından daha etkili olan köpük sabunlar, son zamanlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Yoğun ve mat  kıvamı uygulama açısından zorladığı için, bu özelliklere uygun ürettiğimiz Köpük Sıvı Sabunluk aparatı ile sadece köpük değil, diğer el dezenfektan solüsyonlarında da rahatlıkla kullanılabilme kazancı sunmaktadır.

köpük sıvı sabunluk modelleri kaliteli plastik ürünler arasındadır. En iyi malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

TEKLİF İSTE