TP-547
Shoekat Ayakkabılık
 • KOLİ İÇİ ADEDi
  6
 • KOLİ HACMİ
  0,153 m³
 • KOLİ AĞIRLIĞI
  13,51 kg
 • KOLİ EBATI
  575x380x700 mm
 • ÜRÜN EBATI
  335x322x820 mm
 • ÜRÜN AĞIRLIĞI
  1763,4 grErgonomik tasarımıyla az yer kaplayan Shoe Kat, 2 farklı renk seçeneğine sahiptir. Oldukça zahmetsiz bir kullanıma sahip olan ürün, mevcut askı aparatlarıyla askı işlevi de görür. Ayakkabılar için düzenli bir görünüm sağlayan Shoe Kat, kolay bir şekilde montle ve demonte edildiği gibi havuzlu yapısı ile toz ve kiri de içinde tutar.

Plastik Ayakkabılık

Ayakkabıların ev içerisinde düzenli muhafaza edilmesi aşamasında ihtiyaç duyulan ayakkabılıklar, yeni nesil şık ve modern ayakkabılık seçenekleri ile artık bir ev gereci olmanın dışında dekoratif bir ürün haline gelmiştir.

Titiz Plastik Shoekat Ayakkabılık modellerimiz ile alışılagelmiş ayakkabılık tasarımı dışına çıkarak, daha portatif ve daha dekoratif ayakkabılık modellerine imza atan firmamız, kaliteyi ucuzlukla bir araya getirerek toptan satış avantajlarını pazara çıkarmıştır. Demonte ve ergonomik yapısı ile taşıma ve kurması oldukça pratik olan ürünümüz, askılık bölmes ile de aynı zamanda mini askılık vazifesi de görmektedir. 2 farklı renk alternatifi ile alanın dekorasyonuna uyum sağlayan, estetik yeni nesil tasarımı ile de şık bir görüntü sunan Shoekat ayakkabılıklarımız, hazneli rafları ile ayakkabıların alana tutunmasına imkan tanıdığı gibi, ayakkabıdan dökülecek toz ve partiküllerin de alana hapsedilmesine ve dökülmemesine olanak tanımaktadır. Global çaplı hizmet yelpazemizde yalnızca plastik ayakkabılık değil, mutfak ve banyo gereçleri ile çok amaçlı organizer ürün gruplarını da ihtiyaca sunan firmamız, kendisi küçük fakat günlük hayatta fonksiyonelliği büyük ev gereçlerinin tasarım, üretim ve toptan satışıyla sektörde yer almaktadır. Plastik Üreticileri arasında edindiğimiz güvenilir firma kimliğimiz ile hizmetlerimizi İstanbul ve Türkiye geneline yakmakla kalmayıp, Titiz Plastik adını globalleştirmeyi de başaran firmamız, İstanbul plastik Toptancıları arasında saygın bir yer edinmeyi başarmış, kaliteyi uygun fiyatla bir araya getirerek bunu başarmıştır.

Ayakkabılık

Evlerin önemli yardımcı ekipmanlarından olan ayakkabılık, ayakkabıların belirli bir düzen içerisinde,özel olarak muhafaza edilmesi ve istiflenmesine yarayan raflı düzeneklerdir. Renk, model ve tasarım olarak pek çok çeşitlere sahip olan ayakkabılıkların en çok tercih edilen ve en ekonomik olanı plastik ayakkabılık çeşitleridir. Arnavutköy plastik üreticileriarasında kendine önemli bir yer edinen firmamız, zengin ürün alternatiflerimiz ve kaliteli hizmet potansiyelimiz ile modern ayakkabılık modellerimiz de sektöre sunuyoruz. Yeni nesil tasarımı ile alandan tasarruf sağlayıp, daha fazla ayakkabı istifleme ve saklama kabiliyetine sahip ürünlerimiz, farklı renk tonları ile de her dekorasyona uyum sağlayacak niteliktedir. Estetik tasarımı ile ayakkabıların daha düzgün ve deforme olmadan, tek tek saklana bilmesine imkan tanıyan ayakkabılık çeşitlerimiz, mukavemetli yapılarıyla da uzun ömürlüdür. Yeni tasarımlarımızdan Shoekat modern ayakkabılık ile sıradanlıktan sıyrılarak, daha fonksiyonel ve estetik ayakkabılık modeli ile sektöre yeni bir soluk kazandıran kuruluşumuz, aparat askısı ve alternatif renk seçenekleri ile sizlere alışılmışınn dışında bir ayakkabılık kullanma deneyimi yaşatacaktır. Pratik kurulumu, demonte yapısı ve mukavemetli plastiği ile rahat kullanım ve taşıma olanağı sunan plastik ayakkabılık çeşitlerimiz, havuzlu raf yapısı ile de partiküllerin dökülmeden içerisinde muhafaza etme kolaylığı sunmaktadır. Bakımı ve temizliği kolay, uzun yıllar aynı kalitede, deforme olmadan kullanma avantajı sağlayan ürünlerimiz, toptan satışlarıyla da ekonomiktir. Geniş ürün ve hizmet yelpazemizde sadece ayakkabılık değil, çok amaçlı organizer ve genel plastik ürünlerin de plastik toptancıları faaliyetlerini üstlenen firmamız, hayatı kolaylaştıracak hesaplı çözümleri, kalite ile bir araya getirerek, %100 yerli üretimle pazara sunmakta, global çaplı talepleri karşılamaktadır.

Modern Ayakkabılık

Kapı önü ayakkabılarını düzenlemek ve saklamak için kullanılan ayakkabılıklar, cins, model ve renk olarak pek çok çeşitleriyle karşımıza çıkmaktadır. Yeni tasarımlarımızdan olan Shoekat modern ayakkabılık ile alışılmışın dışında farklı bir görsellikte ayakkabılık ortaya çıkaran firmamız, şık, dekoratif ve portatif bu ürünü toptan satışı ile de daha ekonomik ve karlı hale getirmektedir. plastik ayakkabılık kategorisinin hiç şüphesiz en fonksiyonel ve dekoratif serilerinden biri olmaya aday ayakkabılıklarımız, ergonomik tasarımı ile de rahat monte ve demonte edilebilme özelliği taşımaktadır. Yanında bulunan askı aparatı ile ekstradan mini askılık vazifesi de üstlenen ürünümüz,hazneli rafları ile da ayakkabıların düzenli muhafaza edilmesine olanak sağlamaktadır. Demonte edilebilme özelliği ile sökülüp rahatlıkla yıkanabilen ayakkabılıklarımız, dayanıklı sert plastik ham maddesi ile de uzun ömürlüdür. Önce İstanbul daha sonra Türkiye ve şimdi de Global çaplı faaliyetini yürüten firmamız, %100 yerli üretim ayakkabılıkları, toptan uygun fiyat avantajları ile pazara çıkarıyor, kalite, dayanıklılık ve şık tasarımı altına Titiz Plastik imzasını atmaya devam ediyor.

Benzer Ürünler
TEKLİF İSTE